Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » 2024 » Vasario » 29

Vasario 29 d. horoskopas: permainų ir naujų galimybių metas

Vasario 29 d. horoskopas: permainų ir naujų galimybių metas

Šiandien yra paskutinė žiemos diena, ir aš sveikinu jus, mano brangūs skaitytojai!

Nepaisant to, kad centrinėje ir šiaurinėje Rusijos dalyje sninga, vis tiek malonu atsisveikinti su žiema. Būtent tai šiandien ir padarysime!

Mėnulis yra Skorpione, įtampoje su Plutonu ir Jupiteriu, bet optimistiniame aspekte su Saule, tarsi su didele geriausio viltimi.

Žmonės šiandien bus daugiausia paslaptingi ir linkę tylėti. Labai mažai žmonių norės pasitikėti ir atsiverti. Žmonės bijos tapti pažeidžiami ir atsisakyti savo santykių su kitais kontrolės.

Galite juos suprasti, šios dienos atmosfera kaip šnipų seriale.....

Šiandien apžvelgsime vasario 29-osios horoskopą, dieną, kuri pasitaiko kartą per ketverius metus. Ši diena ypatinga ir paslaptinga, ji gali atnešti mums netikėtų permainingų įvykių ir naujų galimybių. Pažvelkime, ką žvaigždės mums sako šiai dienai.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Jūsų energija šiandien bus didžiausia. Jums bus lengva susidoroti su bet kokiomis užduotimis ir pasiekti užsibrėžtų tikslų. Nebijokite prisiimti daugiau atsakomybės, tai gali atnešti jums didelę sėkmę.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Šiandien galite jausti tam tikrą nerimą ar nesaugumo jausmą. Pasistenkite neleisti, kad šis jausmas jus užvaldytų. Tikėkite savimi ir savo sugebėjimais, ir jums pavyks įveikti visus sunkumus.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Jūsų komunikabilumas šiandien bus itin didelis. Lengvai užmegsite naujas pažintis ir rasite bendrą kalbą su žmonėmis. Išnaudokite tai savo naudai, kad praplėstumėte kontaktų tinklą ir įgytumėte naujų galimybių.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šiandien galite jausti stiprų emocinį susijaudinimą. Pasistenkite, kad šios emocijos jūsų neužvaldytų. Raskite būdų atsipalaiduoti ir nusiraminti, kad galėtumėte aiškiai priimti svarbius sprendimus.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Šiandien jus apims nuotykių pojūtis ir noras eksperimentuoti. Nebijokite išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti ką nors naujo. Tai gali padėti atrasti naujų talentų ir galimybių.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Jūsų analitiniai gebėjimai šiandien bus geriausi. Lengvai suprasite sudėtingus klausimus ir rasite veiksmingus sprendimus. Pasinaudokite tuo, kad išspręstumėte susikaupusias problemas ir pasiektumėte naujų aukštumų.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šiandien galite jausti tam tikrą nesaugumo jausmą santykiuose su kitais žmonėmis. Pasistenkite būti atviri ir sąžiningi bendraudami, kad sustiprintumėte ryšius su artimais žmonėmis.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Šiandien pajusite stiprų norą viską aplink save kontroliuoti. Tačiau atminkite, kad kai kurių dalykų negalite kontroliuoti. Leiskite sau juos paleisti ir priimkite tai, ko negalima pakeisti.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Jūsų energija šiandien bus nukreipta į savo tikslų ir svajonių įgyvendinimą. Nebijokite rizikuoti ir siekti daugiau. Jūsų atkaklumas ir užsispyrimas padės įveikti bet kokias kliūtis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šiandien galite jaustis šiek tiek pavargę ir išsekę. Pasistenkite rasti laiko pailsėti ir atgauti jėgas. Pasirūpinkite savo fizine ir emocine savijauta, kad galėtumėte toliau judėti į priekį.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šiandien jausite didelį norą būti socialiai aktyvūs ir dalyvauti įvairiuose projektuose. Pasinaudokite tuo, kad praplėstumėte savo akiratį ir rastumėte naujų galimybių tobulėti.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Šiandien jūsų intuicija bus pačiame jėgų žydėjime. Pasitikėkite savo vidiniais jausmais ir instinktais, jie gali nurodyti jums teisingą kryptį. Pasinaudokite tuo, kad priimtumėte svarbius sprendimus ir pasiektumėte savo tikslų.

Apibendrinant galima teigti, kad vasario 29 d. horoskopas pranašauja permainų ir naujų galimybių metą. Būkite atviri pokyčiams ir pasiruošę pasinaudoti kiekviena galimybe, kurią jums suteiks likimas. Atminkite, kad jūsų likimas yra jūsų rankose ir tik jūs patys galite susikurti savo sėkmę.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.06.2019 laikas 20:58 Receptai Dabar kepu šį mėsos pyragą kiekvieną sekmadienį!

Mėsos pyrago receptas. Pats skaniausias m4so pyragas. Labai greitas paruošimas, kai neturime laiko.

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 13:31 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus

Peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus, receptai peršalus, peršalimas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

03.11.2017 laikas 13:15 Receptai Bulvių kaukė Įvairių tipų odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau