Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 10

Kodėl po vestuvių vyrai nusivilia žmonomis?

Kodėl po vestuvių vyrai nusivilia žmonomis?

Neretai pasitaiko, kad po vestuvių jauni ir didelės gyvenimo patirties neturintys vyrai išgyvena stiprų nusivylimą. Juk iki to laiko antroji pusė visada stengėsi atrodyti ryškiai ir patraukliai, per pasimatymus visada būdavo maloni ir draugiška, su dideliu susidomėjimu klausėsi net tikrai nevykusių juokelių. Tačiau po vestuvių viskas pasikeitė: ji ne tik liovėsi gražintis prieš kiekvieną susitikimą su vyru, bet ir pradėjo jam priekaištauti.

Kodėl moterys po vestuvių ima elgtis kitaip?

Dauguma vyrų pastebi, kad kadaise buvusios nuostabios ir žavingos merginos ištekėjusios virsta žiežulomis. Savo nuomonę apie tai turi ir psichologai, pavyzdžiui, amerikiečiai Carole Sager ir Polas Martinas povestuvinio nusivylimo reiškinį aiškina tuo, kad ir vyras, ir žmona puoselėjo skirtingus individualius lūkesčius. Paprastai vyras tikisi iš moters, kad po vestuvių ji išliks tokia pat švelni, miela ir net šiek tiek infantili, kokia buvo iki santuokos.

Negalima pamiršti, kad po vestuvių merginai tenka kiti uždaviniai ir tikslai. Juk anksčiau ji turėjo panaudoti visus savo „medžiotojos“ įgūdžius, kad pritrauktų vyrą ir įviliotų jį į savo „spąstus“. Pagrindinis ginklas, kuriuo naudojosi mergina, buvo stengimasis visada atrodyti žavingai, nepriekaištingai rūpintis savo išvaizda, sugebėjimas ignoruoti akivaizdžius partnerio trūkumus, troškimas įtikti jam visur ir visada.

Vyras neatsilaikė prieš moters kerus ir nusprendė vesti ją. Po to merginos uždaviniai smarkiai pasikeičia. Dabar jai reikia sukurti šeimą ir paruošti viską, kas reikalinga, kad susilauktų vaikų. Todėl ji nebegali daugiau nepastebėti esminių savo sutuoktinio trūkumų ir pradeda jam priekaištauti, tuo sukeldama jo susierzinimą.

Kaip pasikeičia ištekėjusios merginos?

Pirmas dalykas, kurį paprastai ima pastebėti vyrai, – pradingęs noras rūpintis savimi ir gražintis. Juk iki vestuvių mergina visada stengėsi atrodyti nuostabi, kad vaikinas ją vestų. Po vestuvių tokio tikslo ir poreikio nebelieka.

Dėl to moteris gali kelias dienas visai nenaudoti kosmetikos ar vaikščioti su suplyšusiomis kojinėmis. Reikėtų nepamiršti, kad vyrai dėl savo prigimties labai jautriai reaguoja į moters išvaizdą.

Psichologai tokiais atvejais duoda paprastą patarimą vyrams: prisiminkite, kad jūsų žmona – toks pat žmogus kaip ir jūs. Kartais ji tiesiog nori pailsėti nuo įtampos ir gražių, nors ir varginančių apdarų, aukštakulnių ir kosmetikos.

Geriausia būtų, jei būsimas vyras prieš vestuves sugebėtų aptarti su savo išrinktąja tokius dalykus, tarp jų ir naminę išvaizdą bei drabužių stilių.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.01.2018 laikas 15:31 Receptai Varškės kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Sausos veido odos. Ingredientai: Varškė, Alyvuogių aliejaus, Pienas , Morkų sultys.

Skaityti daugiau

08.11.2017 laikas 09:10 Receptai Arbatos receptas nuo karščiavimo
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: aviečių lapai, aviečių uogos, raudonėlis, šalpusnio lapai, vanduo.

Skaityti daugiau

19.07.2019 laikas 07:09 Receptai Avižinė košė su obuoliais
Gaminame namuose. Avižinė košė su obuoliais. Nukaičiame puodą, į košę dedame kubeliais supjaustytą obuolio puselę, medų (jeigu nenaudojote cukraus), uždengiame dangčiu ir paliekame kelioms minutėms pastovėti. Skanaus!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau