Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Kovo » 13

Moterims: Dėl ko mes pripildome save moteriškos energijos?

Moterims: Dėl ko mes pripildome save moteriškos energijos?

Savo straipsniuose dažnai rašau, kad mes, moterys, turime pripildyti save moteriškos energijos. Kad turime skirti laiko sau, užsiimti moteriškais dalykais. Yra net veiklų, kurios kelia moterišką energiją.

Ir viskas būtų puiku, jei ne ta pati situacija, su kuria susiduriu ir aš. Moterys visus šiuos dalykus daro nesuvokdamos tikslo. Vėl ir vėl jos maudosi vonioje, eina apsipirkti, darosi manikiūrą. Bet viso to tikslas - tiesiog pripildyti save energijos. Dėl savęs. Ir tada girdžiu jų pavargusius balsus - kurioms visa tai taip nusibodo ir neteikia jokio džiaugsmo.

Jei įsivaizduosite, kad moteris yra stiklinė, o energija - vanduo, aišku, kad reikia gerti iš stiklinės. Tiesiog nuolat pilti vandenį į pilną stiklinę yra kvaila. Vanduo bus švaistomas veltui ir kels nepatogumų aplinkiniams.

Panašiai yra ir su energija. Keista ir beprasmiška ją tiesiog kaupti. Taupyti ją reiškia turėti energijos. Ją reikia naudoti. Ją reikia kažkur nukreipti. Ji turi būti naudinga pasauliui.

Svarbu prisipildyti Mėnulio energijos. Tai tikrai svarbu. Pripildyta moteris tampa laiminga, pasitikinti savimi, moteriška.

Tačiau dar svarbiau, ką arba dėl ko ji tai daro. Pasipildyti energija dėl energijos - tai tas pats, kas įjungti šviesą tuščiame bute. Ir veltui švaistyti elektros energiją.

Šviesa turi degti dėl ko nors. Ji turi kažkam ar kažkam padėti. Lempa virš rašomojo stalo padeda vaikams ruošti namų darbus. Šviestuvas virtuvėje - sukuria kamerinę atmosferą per vakarinę arbatą. Šviestuvas prieškambaryje padeda žmonėms sveikiems pasiekti butą.

O moteris?

Tikrai esate matę labai moteriškų, patrauklių, seksualių moterų, kurios dvelkia tuštuma. Tuščias butas su įjungta lempa.

Ir jei tas butas būtų tūkstantį kartų gražesnis, niekas jo nematytų. Niekas negali miegoti ant ištaigingos lovos. Niekas neįvertins skoningų puodelių. Nėra kam pasimėgauti įmantria vonia su krūvomis pūkuotų rankšluosčių. Tuomet kokia viso to prasmė?

Kam kaupti savo moterišką energiją, jei jos nenaudoji?

Kai turime pakankamai energijos, turėtume pradėti ja dalytis su pasauliu. Rūpintis kitais, kam nors padėti, skirti savo laiką ir energiją kito labui.

Tada visą tą sukauptą energiją galima realizuoti. Ji gali rasti pritaikymo tašką gyvenime. Ir atnešti dar daugiau energijos.

  1. Labdara ir nesavanaudiška tarnystė suteikia milijonus kartų daugiau energijos nei godumas ir narcisizmas.
  2. Daug didesnį pasitenkinimą teikia dovanų teikimas nei jų gavimas.
  3. Daug daugiau džiaugsmo teikia dovanoti nei gauti.
  4. Tarnaujant kitiems yra daug daugiau meilės.
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.08.2019 laikas 21:36 Receptai – Patiekalai Bandelės su kopūstais. Labai skanu!
Bandelės su kopūstais receptas. Toliau, kaip visada: gaminame bandeles, kepame juos aliejuje (jo turėtu būti tiek, kad bandelės būtų visiškai panardintos jame).

Skaityti daugiau

24.09.2019 laikas 07:21 Receptai – Patiekalai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2018 laikas 14:36 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai astmos gydymui

Astma liaudies medicinoje, astma, astmos gydymas, receptai astmai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau