Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 22

Paslaptingas traukinio "Sanetti" dingimas

Paslaptingas traukinio

Paslaptingo "Sanetti" traukinio dingimo istorija prasidėjo 1911 m. liepą, kai turizmo bendrovė "Sanetti" surengė prabangią kelionę Italijos turtuolių klasės atstovams. 106 keleiviai leidosi į jaudinančią kelionę traukiniu, kurį sudarė lokomotyvas ir trys vagonai.

Kol traukinys nepriartėjo prie Lombardijos tunelio, viskas vyko kaip įprasta. Traukinys įvažiavo į tunelį, bet neišvažiavo į kitą jo galą, tiesiog dingo be pėdsakų.

Prieš šį paslaptingą dingimą traukinys sulėtino greitį, išleisdamas juodų dūmų kamuoliukus, o tada dingo tunelyje. Du keleiviai, pajutę, kad kažkas negerai, paskutinę akimirką sugebėjo iššokti iš lėtėjančio traukinio. Vienas iš jų, sinjoras Sagino, išsamiai papasakojo, kas nutiko:

"Išgirdau neaiškų dundesį. Už juodų lokomotyvo dūmų staiga išvydau iš tunelio šliaužiantį pieno baltumo rūką.... Iššokau iš vagono ir pargriuvau ant žemės,  laimei traukinys vos ne vos vilkosi".

Po dingimo tunelis ir jo apylinkės buvo nuodugniai apžiūrėtos, tačiau traukinio ar keleivių pėdsakų nerasta. Netrukus tunelis buvo užmūrytas, o keistas įvykis pamirštas.

Tačiau 1926 m. vienas dingusių keleivių giminaitis aptiko įrašą apie 104 italus, pasirodžiusius Meksikoje 1845 m., kurie teigė atvykę iš Romos, o dabar buvo 1911 m.

Šie italai buvo patalpinti į psichiatrinę ligoninę, nes jų drabužiai ir daiktai buvo pasenę. Ant kai kurių išsaugotų daiktų buvo užrašyta "1907 m.".

Bandymai išspręsti dingimo paslaptį tęsėsi dešimtmečius, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais aviacinė bomba sugriovė užmūrytą tunelį, sunaikindama visas viltis ištirti šią vietą ir rasti atsakymus.

Tiesa, apie šio traukinio vaiduoklio pasirodymus minima ir kitose pasaulio vietose. Dažniausiai jį mato italų turistai, stovyklaujantys prie apleisto geležinkelio tunelio. Senovinį traukinį matė ir Rusijoje: 1955 metais jis pasirodė apleistoje geležinkelio trasoje. Traukinys, kurio langai buvo aklinai uždaryti, o vairuotojo vieta tuščia, pašėlusiu greičiu prašvilpė pro apstulbusius žmones, sutraiškė kelias vištas ir pranyko. Traukiniu vaiduokliu susidomėjęs Ukrainos mokslų akademijos narys V.Lešatas paskelbė, jog traukinys kažkokiu būdu keliauja laiku. Pasakojama, kad V.Lešatui pavyko 1991 m. rugsėjo 25 d. patykoti vėl pasirodžiusio vaiduoklio. Mokslininkas neva net užšokęs ant traukinio laiptelių – ir nuo to laiko jo niekas nebematė.

Šis paslaptingas dingimas tebėra viena keisčiausių paslapčių geležinkelių istorijoje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.07.2019 laikas 13:13 Receptai “Bounty” – nekeptas varškės tortas
Nekepto varškės torto receptas.15 minučių, ir švelniausias desertas paruoštas! Išimti tortą iš formos, nuimti plėvelę ir galima gerti arbatą. Skanaus!

Skaityti daugiau

18.07.2019 laikas 15:17 Receptai Keptos voveraitės

Gaminame namuose. Keptos voveraitės

Skaityti daugiau

14.05.2020 laikas 22:53 Receptai Troškinti rauginti kopūstai
Troškiniui reikės raugintų kopūstų, rūkytos kiaulienos šoninės, svogūno, lauro lapų, druskos, pipirų, vandens.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau