Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Mistika » 2024 » Kovo » 27

Prakeikto stalo, pražudžiusio 17 žmonių, paslaptis

Prakeikto stalo, pražudžiusio 17 žmonių, paslaptis

Kada objektas gali būti vadinamas prakeiktu? Paprastai jis taip vadinamas, jei aplink jį vyksta keisti dalykai, kurių niekaip negalima paaiškinti. Arba šalia jo vyksta paslaptingi įvykiai, kuriuos negalima paaiškinti paprastais atsitiktinumais.

Nors kai kurie žmonės pasakys, kad pakanka tik tikėti prakeiksmo galia, galinčia atnešti nesėkmę ar nelaimę. Juk pasaulyje yra daugybė dalykų, kuriuos prietaringi žmonės laiko prakeiktais.

„Juodasis Džeikas“

Virdžinija Sityje (Nevada) esančiame „Delta“ salūne stovi senovinis stalas, kuris dabar yra eksponatas. Kad lankytojai netyčia jo nepaliestų ir nebūtų prakeikti, jis yra aptvertas, o stalo viršus uždengtas stikliniu kupolu. 

Jis buvo pagamintas apie 1850 metus ir iš pradžių stovėjo „Faro“ kazino. Ten stalas nusipelnė nelaimingojo reputaciją. Kad ir kas prie jo atsisėsdavo, tas būtinai prarasdavo visus pinigus, todėl jo ėmė vengti, ir savininkui teko stalą parduoti. 

1860 metais pirkėjas, žinomas kaip „Juodasis Džeikas“, atsigabeno jį į Virdžinijos Sitį ir pasistatė savo namuose, kartais pasikviesdamas bičiulius pažaisti pokerio. Po metų jis prie jo pralošė viską, ką turėjo, o kitą dieną buvo rastas negyvas prie stalo. Vyras nusižudė.

Prakeikto stalo, pražudžiusio 17 žmonių, paslaptis

Kitos aukos

Tada stalas atiteko Davidui Libsui, tam pačiam vyrui, kuris aplošė „Juodąjį Džeiką“. Tačiau vos tik vyras perkėlė jį į savo namus, jo šeimą ėmė kamuoti nelaimės.

Viskas baigėsi tuo, kad 1863 metais visa penkių asmenų šeima buvo rasta negyva prie šio stalo. Kaip nustatė teismo medicinos ekspertai, jų mirties priežastis buvo cianidas. 

Kitas stalo savininkas, kurio vardas neišliko, taip pat mirė labai paslaptingomis aplinkybėmis. Jis, kaip ir „Juodasis Džeikas“, prie šio stalo žaisdavo su draugais. Ir viskas baigėsi beveik taip pat.... 

„Delta“ salūnas

1871 metais stalą įsigijo „Delta“ salūno savininkas. Jis pastatė jį įstaigos kampe ir leido lankytojams žaisti kortomis. Netrukus pasireiškė prakeiksmas. 

Kita stalo auka tapo Čarlis Stoktonas, kuris per vieną vakarą pralošė 70 000 dolerių. Tuomet jis išsitraukė iš dėklo pistoletą ir nusišovė. Kai kurie šaltiniai teigia, kad vyras buvo nugabentas į ligoninę, tačiau jo išgelbėti nepavyko, po kelių dienų jis mirė.

Po šios mirties sekė dar kelios nelaimės. Žmonės ėmė bijoti stalo ir savininkui teko jį paslėpti rūsyje. Po to apie jį buvo pamiršta gerus 70 metų.

Prakeikto stalo, pražudžiusio 17 žmonių, paslaptis

Paskutinė auka

1989 metais „Delta“ salūną įsigijo naujas savininkas - Džordžas Graisas. Jis rūsyje pastebėjo nenaudojamą gražų raižytą stalą. Nežinodamas jo istorijos, sugrąžino jį į salūną. 

Po metų jame pasirodė vyras, vardu Skotas Džonsonas. Jis pasiūlė įstaigos savininkui sulošti iš aukso žiedo, tačiau galiausiai vyrai taip įsitraukė, jog žaidė visą naktį. 

Ryte paaiškėjo, kad Graisas pralaimėjo absoliučiai viską: namą, salūną ir kelis arklius. Vos tik džiūgaujantis Džonsonas išėjo iš dabar jau jam priklausančio salūno, išgirdo šūvį. Buvęs savininkas nusižudė.

Eksponatas

Teigiama, kad prie šio stalo žaidė daug žmonių. Kai kurie iš jų laimėjo, kai kurie pralaimėjo, bet beveik visi sakė, kad jie juto keistą jausmą, jog prie stalo buvo kažkas kitas - nematomas žaidėjas, kuris vienam padėjo, o kitam trukdė. 

Šiaip ar taip, stalas dabar yra relikvija, o žmonės jo pamatyti atvyksta iš visos Amerikos. 

Ir kas žino, gal senųjų stalo savininkų vaiduokliai vis dar sėdi ten ir laukia drąsuolio, kuris dėl surizikuos su jais sužaisti dėl savo gyvybės.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 14:02 Receptai – Patiekalai Arbata skatinanti prakaitavimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: liepos žiedai, avietės vaisiai

Skaityti daugiau

14.12.2017 laikas 15:20 Receptai – Patiekalai Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: rugiagėlių žiedų, beržo pumpurų, petražolių vaisių, trapiojo pupalaiškio, debesylo šaknies, meškauogės lapų

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 10:17 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai inkstų akmenligės gydymui

Inkstų akmenligė liaudies medicinoje, inkstų akmenligė, inkstų akmenligės gydymas, Inkstų akmenligės receptai, Inkstų akmenligės vaistažolės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau