Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Kovo » 30

Prieš anūkės vestuves močiutė jai davė keletą patarymų

Prieš anūkės vestuves močiutė jai davė keletą patarymų

Jei jūsų šeimos santykiai įtempti, vaikai jūsų neklauso, o katinas jus ignoruoja, tai reiškia, kad atėjo laikas kreiptis į išmintingos močiutės patarimus.

Štai kokius patarimus davė man močiutė prieš vestuves. Kai parodė laikas, jie padėjo man išgyventi visas santuokos krizes, išvengti konfliktinių situacijų, išsaugoti meilę ir užauginti puikius vaikus.

Močiutės patarimai:

* Niekada nesibark su vyru prie vaikų. Nes jie negerbs nei tavęs, nei tėvo. O jeigu vaikai nustos gerbti tėvus, tai nustos ir klausyti. Rezultatas – negerbs ir neklausys jūsų.

* Vyrams labiau patinka padėti, nei vykdyti įsakymus. Tiesiog padaryk taip, kad jis pats užsinorėtų daryti tai, ko tau reikia.

* Didžiausia vertybė – tai taika namuose. Išmok atleisti ir eik pirma taikytis.

* Niekada netvarkyk namų, jei tavo nuotaika bloga. Būdama blogoje nuotaikoje, dar daugiau netvarkos pridarysi.

* Nebijok ir netingėk mokytis. Išsilavinusi, protinga, išauklėta žmona ir motina turi protingus ir išauklėtus vaikus. O protingi vaikai * paprastai turi gerą ateitį ir geras šeimas.

* Nepavydėk, nes pavydas griauna šeimą. Jeigu vyras tave myli – bus tau ir ištikimas, todėl saugok vyro meilę ir pagarbą sau, ir vyras bus tau ištikimas. Daryk taip, kad vyras tave mylėtų ir gerbtų!

* Maistą visada gamink skaniai ir gražiai. Vyras – ne gyvulys, kad marmalą valgytų.

* Šeimoje svarbiausia – pagarba vienas kitam. Jei bus pagarba, tai bus ir meilė.

* Šie paprasti patarimai padės jums išsaugoti savo šeimą ir garbingai išeiti iš bet kokios gyvenimo situacijos. Papasakokite visiems-visiems-visiems!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.09.2018 laikas 16:34 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo laringito
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Laringitas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo laringito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaista...

Skaityti daugiau

09.09.2019 laikas 20:06 Receptai – Patiekalai Nuostabus pyragas su sūriu, kurį galima kepti kiekvieną dieną

Pasigaminkime skanų pyragą su sūriu. Receptas labai paprastas. Vaikai, šį pyragą mėgsta labiausiai!

Skaityti daugiau

30.06.2019 laikas 09:33 Receptai – Patiekalai Keptuvėje kepti kiaulienos šonkauliukai
Labai paprastas kiaulienos šonkauliukų receptas. Kiaulienos šonkauliukai labai skanūs patiekti su virtomis bulvėmis ir mėgstamomis daržovių salotomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau