Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 2

«Aš švytėjau»: moteris stebuklingai išgyveno po žaibo smūgio

«Aš švytėjau»: moteris stebuklingai išgyveno po žaibo smūgio

45 metų Angie Leiton (Angie Layton) iš Amesberio, Viltšyro grafystės (Anglija), 2024 m. kovo 28 d. vakare buvo savo namuose ir virtuvėje ruošė vakarienę, rašo dailymail.co.uk

Vienu metu ji ranka palietė maišytuvą, o kitoje rankoje laikė metalinį kiaurasamtį, ir staiga įvyko didžiulis sprogimas. 

"Tiesiogine to žodžio prasme atrodė, kad visa mano virtuvė tiesiog užsidegė ir praėjo pro mane. Mano mergaitės buvo svetainėje ir sakė, kad pažvelgė į virtuvę ir pamatė, kad visas mano kūnas dega. Buvo tikrai baisu." 

Manoma, kad į ją trenkė žaibas, o Leiton tuo metu jautėsi taip, tarsi būtų "atsitrenkusi į sieną 100 km/h greičiu". 

"Tai buvo tarsi labai stiprus smūgis, didžiulis šokas. Po to tris ar keturias valandas visas mano kūnas dilgčiojo. Atrodė, kad kiekvienas mano kūno nervas tiesiog išprotėjo. 

"Mane apžiūrėjo medikai ir pasakė, kad apie tai papasakos kitiems, nes dar niekada nebuvo matę nieko panašaus". 

Medikai jai padarė EKG ir nustatė, kad jos širdis normali. Tuomet jie pasakė, kad kol Leiton jausis gerai, jos į ligoninę neveš. Ir ji pati jautėsi gana "gerai". Išskyrus tai, kad visą naktį jai labai skaudėjo galvą. 

Jos 19 ir 23 metų dukros sakė, kad matė savo mamą, stovinčią virtuvėje "visiškame šoke", ir kad jos kūnas tarsi švytėjo. 

Žaibas, pataikęs į Leiton, perėjo per jos namą kiaurai, pateko į ant stogo esančią antenos "lėkštę" , o po to sukėlė gaisrą virtuvėje. Tada žaibas kažkokiu būdu (tikriausiai per laidus) "peršoko" į kaimynų namą ir ten taip pat sukėlė gaisrą. Laimei, abu namai smarkiai nenukentėjo.

«Aš švytėjau»: moteris stebuklingai išgyveno po žaibo smūgio

"Man skaudėjo visą kūną, jaučiausi taip, lyg būčiau buvusi didžiulėje treniruotėje. Man skaudėjo kiekvieną kūno raumenį ir kaulą". 

"Tuo metu jaučiausi taip, tarsi kažkas mane prižiūrėtų", - sako Leiton, manydama, kad angelas sargas saugojo ją nuo liūdnesnių pasekmių. 

Po to Leiton nusipirko loterijos bilietą, tikėdama, kad jos sėkmė gali dar nesibaigti.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.06.2019 laikas 19:48 Receptai – Patiekalai Ploni pyragėliai su bulvėmis. Skonio neperduoti žodžiais
Skanūs ir ploni pyragėliai iš bulvių. Pyragėlių receptas. Naujiena, niekada dar nevalgiau tokius bulvių pyragėlius. Būtinai gaminsiuos kitą kartą.

Skaityti daugiau

26.08.2018 laikas 17:15 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai esant sąnarių skausmams
Sanarių skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant sąnarių skausmams, receptai nuo sąnarių skausmo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomi...

Skaityti daugiau

26.06.2019 laikas 18:33 Receptai – Patiekalai Grikių ir pievagrybių sriuba

Puode užviriname sultinį, dedame bulves, beriame nuplautus grikius ir verdame apie 10 minučiu. Į puodą sukrečiame keptuvės turinį ir dar verdame 7-8 minutes. Prieš baigiant virti sriubą paskaniname druska, pipirais ir suberiame...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau