Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2024 » Balandžio » 2

Arizonos gyventojai užfiksavo mėlyną NSO

Arizonos gyventojai užfiksavo mėlyną NSO

Vėlų 2024 m. kovo 28 d. vakarą virš Skotsdeilo, Arizonos valstijoje, JAV, keli liudininkai pranešė pastebėję neatpažintą lanko formos objektą, skleidžiantį neoninį mėlyną švytėjimą.

Šiuo metu internete pasidalinta dviem vaizdo įrašais, kuriuose užfiksuotas objektas (žiūrėkite toliau).

Pažymėtina, kad šis NSO pastebėtas netoli vietos oro uosto. Tą vietovę pažįstantys gyventojai pasakoja dažnai matantys įvairius orlaivius, tačiau nė vienas iš jų nebuvo panašus į šį kartą stebėtą ypatingą objektą.

Kai kurie spėja, kad NSO galėjo būti disko formos, iš pažiūros balansuojantis "ant krašto", o jo perimetru ėjo mėlynos šviesos.

Vienas liudininkas, vedžiodamas šunį, apibūdino objektą kaip "danguje pakibusią mėlyną virvę". Jie stebėjo jį nejudantį maždaug trisdešimt minučių, protarpiais pulsuojantį mėlyna šviesa, kas atrodė kaip hipnotizuojantis reginys.

Galiausiai objektas pradėjo lėtai leistis, o paskui staiga išnyko, nepalikdamas jokių pėdsakų. Deja, šis ypatingas momentas nebuvo užfiksuotas vaizdo įraše.

Kitas stebėtojas tvirtino, kad objekto aukštis viršijo įprastų kylančių ar besileidžiančių lėktuvų aukštį, o tai dar labiau jį skyrė nuo įprastų lėktuvų.

Paslaptingas šio stebėto objekto pobūdis sukėlė vietos gyventojų smalsumą ir diskusijas, skatinančias toliau tirti jo kilmę ir prigimtį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.08.2018 laikas 21:30 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai Tonzilito gydymui
Tonzilitas liaudies medicinoje, Tonzilitas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo tonzilito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

13.06.2019 laikas 18:32 Receptai – Patiekalai Naminiai florentinai

Pasigaminkime naminius florentinus namuose. Nežinote, kaip? Naminių florentinų receptas.

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 20:29 Receptai – Patiekalai Vištienos krūtinėlė marinuota su majonezu

vištienos krutinėle, vištienos krutinėles receptas, vištienos kepsneliai, vištienos file, vištienos kepsnys

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau