Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Balandžio » 4

“Greado sutartis su ateiviais”, sudaryta 1954 metais

“Greado sutartis su ateiviais”, sudaryta 1954 metais

Yra daug įvairių sąmokslo teorijų. Kai kurios iš jų atrodo tikėtinos, kitos - nelabai. Šiame straipsnyje norime aptarti vieną iš jų, kurią kol kas sunku kur nors priskirti, nes plačioji visuomenė apie ją sužinojo palyginti neseniai.

Ufologai

Nors daugeliui iš mūsų atrodo, kad idėjos apie ateivių buvimą mūsų planetoje atsirado prieš kelis dešimtmečius, iš tikrųjų jos pasirodė prieš kelis šimtmečius, jei ne tūkstantmečius. Čia pakaktų prisiminti nepatogius mokslui archeologinius radinius, ne vietoje esančius artefaktus ar “NSO” paveiksluose. 

Ufologai mano, kad šiuose daiktuose yra kontaktų su nežemiškomis rasėmis įrodymų. Beje, tokios nuomonės laikosi ir daug žinomų asmenybių. 

Vis dėlto teisingiau būtų sakyti, kad tai žinoma daugiausia NSO tyrinėtojų ratui. Nes daugumai žmonių vardai Bilis Kuperis, Džonas Lyras ir Filipas Šnaideris nesako visiškai nieko, o ufologijos pasaulyje juos žino visi. 

Būtent ši trijulė 2023 metų kovą sugebėjo gauti ištraukas iš “Greado sutarties”, kuri 1954 m. vasario 18 d. sudaryta tarp žmonių ir ateivių, vadinamų “pilkaisiais”. 

Misija

Remiantis dokumentais, kurie pateko į Kuperio, Lyro ir Šnaiderio rankas, viskas prasidėjo 1954 m. vasario 2 d., kai po kelių nesėkmingų bandymų karinių oro pajėgų bazės “Muroc” (dabar ji vadinasi “Edwards”) aerodrome nusileido “pilkųjų” ateivių kosminis laivas. Tai buvo pirmasis “šiuolaikinis” žmonių ir ateivių kontaktas. 

Iš laivo išlipusios humanoidinės būtybės buvo liesos, pilkos, nedidelio ūgio (apie 1 metro). Jos turėjo dideles galvas ir ilgas keturpirštes rankas. Pranešama, kad jie negalėjo kalbėti, todėl pranešimus perduodavo, naudodami užrašus. 

Ateiviai teigė esantys iš Zeta Set planetos, tačiau turi kelias bazes netoli mūsų Saulės sistemos. Savo atvykimą į Žemę jie aiškino kaip mokslinių tyrimų misiją, kurios tikslas - išsaugoti savo rasę. 

Sutartis

“Pilkieji” papasakojo, kad jų gimtąją planetą sukrėtė galingas gama spindulių žybsnis, kuris sunaikino gamtą, sukėlė organizmų mutacijas ir sukėlė grėsmę jų civilizacijos egzistavimui.

Norėdami išgelbėti savo rasę, jie turėjo surinkti Žemėje esančius išteklius ir atlikti genetinius eksperimentus su skirtingomis rūšimis, kad sujungtų du genomus ir sukurtų hibridinę rasę, galinčią išgyventi jų planetoje naujomis sąlygomis. 

Ateiviai norėjo sudaryti susitartį su žmonėmis, kuri leistų jiems atlikti eksperimentus, o Žemės gyventojai gautų naujų technologijų. Vėliau ši sutartis buvo pavadinta Greado sutartimi.

Kas buvo sutartyje? 

• Ateiviams buvo leista imti Žemės gyvulius, mineralus ir augalus bei atlikti eksperimentus su gyvūnais (įskaitant žmones), jei jiems nebus padaryta negrįžtama žala, o jų atmintis bus ištrinta. Be to, ateiviams buvo suteikta galimybė pastatyti 12 slaptų bazių sausumoje ir po vandeniu. Vėliau jos buvo pavadintos “Majestic Twelwe” (MJ-12). 

• Iš kitos pusės, “pilkieji” suteikė žmonėms pažangių technologijų, kurios palengvino įvairių pramonės šakų - nuo kosmoso iki lengvosios pramonės - plėtrą. Tai apėmė mokslininkų mokymą ir bendradarbiavimą kitose srityse. 

Svarbi sutarties sąlyga buvo ta, kad “pilkieji” sudaro sutartį tik su JAV ir neužmegs kontaktų su jokia kita Žemės šalimi.

“Svajonių šalis”

Be to, abi šalys įkūrė keletą bendrų mokslinių tyrimų ir keitimosi moksline informacija tarp pilkųjų ir JAV vyriausybės bazių. 
Slaptumo sumetimais tokios bazės buvo statomos tik po žeme Jutos, Naujosios Meksikos, Arizonos, Kolorado ir Nevados valstijose.

Vienoje iš slaptų bazių, vadinamoje “Svajonių šalimi”, žmonės ir ateiviai turėjo dirbti kartu. 

Tačiau maždaug po metų paaiškėjo, kad “pilkieji” pažeidžia susitarimą ir eksperimentams naudoja daug daugiau žmonių ir ne tik JAV piliečių, kaip buvo aptarta sutartyje. Dėl to tarp ateivių ir žmonių ne kartą kilo konfliktų, tačiau jie visada būdavo išsprendžiami taikiai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.01.2020 laikas 08:50 Receptai Riešutų sviesto sausainiai

Visus ingredientus išmaišykite iki vientisos tirštos masės. Skardą išklokite kepimo popieriumi ir dėkite ant jos po gerą šaukštą tešlos. Suspauskite šakute. Sausainius kepkite 10 – 12 minučių iki 180 laipsnių įkaitintoje ...

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 13:20 Receptai Nostalgija. Labai paprastas skanių vaflių receptas
Sugrįžimas į vaikystę, kam mama kepė tokius vaflius. Gaminame. Vafliai. Ištirpiname sviestą ir paliekame, kad atvėstų. Kiaušinius išplakame, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir gerai išsukame mediniu šaukštu, kad cukrus ištirptų....

Skaityti daugiau

25.06.2019 laikas 12:50 Receptai Avokado užtepėlė

Avokadą nulupame, išimame kauliuką ir minkštimą sutriname šakute, dedame išspausto česnako, apšlakstome citrinos sultimis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau