Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Balandžio » 11

1908 m. Tunguskos meteorite galėjo būti antimaterijos

1908 m. Tunguskos meteorite galėjo būti antimaterijos

1908 m. birželio 30 d. Podkameninės Tunguskos upės baseine Sibire įvyko kažkas, kas tapo ryškiausiu įvykiu, susijusiu su dangaus kūno kritimu.

Visa tai įvyko maždaug už 800 km į šiaurę nuo Baikalo ežero. Sprogimas buvo matomas saulės apšviestame, debesuotame danguje maždaug 1500 kilometrų spindulio teritorijoje ir buvo apibūdintas kaip akinamai ryškaus objekto skrydis ir sprogimas, dėl kurio net saulės šviesa atrodė tamsi.

Objekto sprogimą (kritimą?) lydėjo itin stiprūs radiacijos reiškiniai. Nors tuo metu įvairiuose pasaulio taškuose buvo užfiksuoti seisminiai, meteorologiniai ir geomagnetiniai sutrikimai, o vėlesniais metais iš liudininkų buvo renkami kritimą lydėjusių reiškinių aprašymai, pirmasis smūgio vietos tyrimas buvo atliktas tik 1927 m. Kraterio pėdsakų nerasta, nors dėl terminio ir sprogimo poveikio vis dar buvo matyti didelė miško žala.

Buvo iškelta įvairių hipotezių, aiškinančių, kad įspūdingus padarinius sukėlė didelis meteoras, maža kometa arba branduolinis sprogimas.

Ekspedicijų ir istorinių dokumentų, pagrįstų sprogimo ir šiluminiais pažeidimais smūgio vietoje, duomenys apie bendrą energijos kiekį sutampa tarpusavyje ir rodo, kad jos kiekis viršijo 1023 ergus. tikėtina, kad apie 1024 ergus (1 ergas yra lygus 1 dino jėgos darbui, atliktam perkeliant jėgos veikimo tašką 1 cm atstumu jėgos veikimo kryptimi. 1 erg = 1 g-cm2/s2 = 10-7 J).

Jei tai buvo kokio nors branduolinio sprogimo padarinys, tuomet neutronų nuotėkis į atmosferą ir vėlesnis anglies-14 susidarymas iš atmosferos azoto turėjo būti nustatytas analizuojant tuo metu augusią augalinę medžiagą. Todėl atrodė tikslinga atlikti tokią analizę ir tam tikslui buvo pasirinkti metiniai medžio žiedai.

Įdomu atkreipti dėmesį į liudininkų aprašymus, nes jie yra reti dėl to, kad sprogimo vieta yra durpynai ir miškai, kuriuose beveik nėra gyventojų.

Vienas iš liudininkų, S. B. Semenovas, ūkininkas iš Vanovaro, esančio maždaug už 60 km, pasakojo L. A. Kulikui, kuris pirmasis 1927 m. tyrė meteorą, kad apie 8 val. ryto jis sėdėjo ant savo namo laiptų, žiūrėdamas į šiaurę, kai įvyko ugninis sprogimas, išlaisvinęs tiek karščio, kad "Mano marškiniai beveik sudegė ant kūno". Tačiau ugnies kamuolys truko neilgai.

Tuo pat metu sprogimas jį nubloškė nuo laiptų už kelių metrų ir trumpam paliko be sąmonės. Kai jis atsipeikėjo, pasigirdo baisus garsas, kuris sudrebino visą namą, išdaužė langų stiklus ir gerokai apgadino jo tvartą.

Kitas stebėtojas P. O. Kosolopovas, S. B. Semenovo kaimynas, dirbo prie savo namo, kai staiga pajuto, kad jam degina ausis. Jis užsidengė jas rankomis ir nubėgo į savo namus, klausdamas Semionovo, ar šis nieko nematė, į ką Semionovas atsakė, kad jis taip pat apdegė. Namo viduje staiga nuo lubų ėmė kristi žemė ir išlėkė jo didelės viryklės gabalas. Langai sudužo, o jis išgirdo į šiaurę dingstant griaustinį. Tada jis išbėgo į lauką, bet nieko nematė.

1927 m. balandžio 16 d. Tungusas Liučetkenas pasakojo Kulikui, kad jo giminaitis Vasilijus Iljičius turėjo apie 500 elnių ir daug "sandėlių" kritimo vietovėje. Išskyrus kelias dešimtis rankinių elnių, kiti ganėsi toje vietovėje. "Atėjo gaisras ir sunaikino mišką, šiaurės elnius ir visus kitus gyvūnus".

Tada keli tungusai išvyko į žvalgybą ir rado kelių šiaurinių elnių sudegusias liekanas: kiti visiškai išnyko. Vasilijaus Iljičiaus sandėlyje sudegė viskas, įskaitant drabužius. Jo sidabriniai indai ir samovarai buvo išlydyti. Nepaliesti liko tik keli dideli kibirai.

Pasak Krinovo, akinantis ugnies kamuolys per kelias sekundes nukeliavo iš pietryčių į šiaurės vakarus, palikdamas už savęs dulkių pėdsaką. Virš smūgio vietos matėsi liepsnos ir dūmų debesis. Matomi reiškiniai buvo stebimi iki 700 km atstumu, o ugnies kamuoliui praskriejus girdėjosi garsūs sprogimai.
iki 1 000 km atstumu.

Žurnalas "Nature", 1965 m.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.10.2019 laikas 18:02 Receptai Vyniotinis Su Aguonomis: Gaminimo Receptas

Tokie vyniotiniai išeina be galo skanūs. Jie švelnūs, su skaniu įdaru ir labai gražia glazūros plutele. Šie vyniotiniai -tikra šventinio stalo puošmena ir puikus desertas. Mes naudosime aguonų įdarą.

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 08:05 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo

Bronchitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo, bronchitas, bronchito gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis ...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 08:20 Receptai Šokoladiniai keksiukai. Šokoladinių keksiukų receptas

Pasigaminkime namuose, naminius keksiukus. Šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau