Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 17

Vyras panoro sąžiningai padalinti biudžetą. Moteris sutiko ir paskaičiavo visas kainas

Vyras panoro sąžiningai padalinti biudžetą.

Yra dabar tokia madinga tendencija – atskiras biudžetas. Ypač naujoji schema patiko vyrams – lyg ir vedęs, ir buityje aptarnautas, ir išmyluotas kaip reikiant, ir maistas karštas, ir paklodės švarios.

O pinigėliai – štai jie. Kišenėje, brangučiai. Jau niekas nebesistebi ir nebeįsižeidžia, kai koks nors Jonas pataria žmonai kiekvienam gyventi iš savo piniginės.

Tačiau kartais šiame reikale ištinka tikri kazusai. Taip, pavyzdžiui, privačiame name pas vieną damą panūdo apsigyventi jos naujas mylimasis.

Lyg ir abu nebejauni, abu ne kartą buvo susituokę. Susitikimai atneša džiaugsmą, skirtis nesinori, abu pasiruošę apsigyventi kartu. Ir čia kavalierius staiga sako.

Esą, brangioji, mes su tavim šiuolaikiški, kurkime atskirą biudžetą pagal europietišką variantą. Tu savo pusę įdedi į buitį, ir aš savo pusę.

Visos išlaidos per pusę. Moteris iš pradžių nustebo, kam tokie sunkumai. Alga juk abiejų praktiškai vienoda, plius-minus.

O paskui paskaičiavo, pagalvojo, pasvėrė visus „už“ ir „prieš“ ir sutiko. Dabar štai sėdi, galvoja, kaip ir bendrą biudžetą išlaikyti, ir vyro neįžeisti, ir savęs nenuskriausti.

Išskaičiavo sekančias būtinas pozicijas: kiaušinių ir daržovių iš savo ūkio pardavimas vyriškiui už vidutines rinkos kainas (o jei paruošti, tai brangiau), naudojimasis rūsiu su uogienėmis, raugintomis daržovėmis ir burnoje tirpstančiais grybukais už atskirą mokestį (galima įsigyti abonementą su nuolaida).

Buitinis vyro aptarnavimas, jo rūbų skalbimas ir jo indų plovimas, lyginimas, jei prireiks, užsakomieji patiekalai – pagal bendrai aptartą ir patvirtintą kainoraštį ir niekaip kitaip. Produktai, esantys šaldytuve vyriškio atvykimo momentu bus aprašyti ir įskaičiuoti.

O dar būtų neblogai iš anksto nurašyti esamus skaitiklių duomenis, įtraukti į bendrą sąskaitą buitinės technikos amortizaciją ir t.t. Jaučiu, europietiškų standartų mėgėjo laukia didelis nusivylimas.

Nors paėmus formalią klausimo pusę, tai ir yra „sąžiningai“. O tokia schema, kur moteris aptarnauja, o pinigai atskirai, tai kaip tik nesąžiningai. Tai gudravimas. O kaip jūs manote, ar moteris nusprendė teisingai? Ar visgi nepalaikote tokių metodų?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.09.2019 laikas 20:52 Receptai Stulbinantis pyragas su švelniu kremo įdaru

Šio kepinio originalumas yra tame, kad į orkaitę dedama skysta tešla. Bet kepimo procese dėl ingredientų riebumo skirtumų pyragas savarankiškai išsisluoksniuos ir gausis stulbinantis pyragaitis su švelniu kremo įdaru.

...

Skaityti daugiau

12.12.2018 laikas 09:52 Receptai Kokie augalai vartotini menopauzės metu?

Klausimas. Kokius augalus, turinčius fitoestrogenų, patariama gerti menopauzės metu? Ar tiesa, kad tam visai netinka nakvišų aliejus? Roma, 56 m.

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 19:57 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalankės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: paprastosios gyvatžolės šaknų, vaistinės kraujalankės.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau