Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 17

Iš tiesų jūs neturite vyriškio, jei…

Iš tiesų jūs neturite vyriškio, jei…

Nustatyti, ar jūs turite vyriškį, labai lengva.

Jau trečius metus atsakinėju į penktadieninius mergaičių klausimus ir visą tą laiką mane neramina vienas momentas. Vidutiniškai penktadieniniai klausimai būna 3 rūšių.

1. Neturiu vyriškio, man blogai ir baisu, aš užsiknisau kovoti už gyvenimą viena plius mane visi skriaudžia, ką daryti, kur paimti vyriškį?

2. Turiu vyriškį, bet mane visi skriaudžia, aš užsiknisau kovoti už gyvenimą, man blogai ir baisu, ką daryti?

3. Turiu vyriškį, bet mane tas vyriškis skriaudžia, man blogai ir baisu, plius aš užsiknisau kovoti už gyvenimą, ką daryti?

Terminologijos klausimas

Tai atrodo taip, lyg kalbėtume apie skirtingas situacijas. Pirmo atvejo problema suprantama – nėra vyriškio. Nėra kam padėti, nėra kam užstoti, nėra kam paguosti.

Todėl blogai ir baisu. Visais kitais atvejais vyriškis yra, todėl manoma, kad problema ne čia. O kažkur kitur. Ir žmogui blogai ir baisu dėl kažkokios kitos priežasties. O šios problemos žmogus neturi, tai kitas atvejis.

Taip situacija „blogai ir baisu“ pasidalija į 3 atvejus. Blogai ir baisu, nes nėra vyriškio. Blogai ir baisu, nes vyriškis yra, bet nieko nedaro. Blogai ir baisu, nes vyriškis yra, ir jis daro blogai ir baisu.

Jei visos 3 lygtys teisingos ir pirmoji jų dalis sutampa – tai reiškia, kad antrosios šių lygčių dalys irgi lygios viena kitai. „Vyriškis yra, bet vis tiek blogai ir baisu“ ir „vyriškis yra, todėl blogai ir baisu“ lygu „vyriškio nėra“.

Tai ne 3 skirtingi atvejai. Tai vienas ir tas pats atvejis ir jis aprašomas pirmąja lygtimi. Jei jums blogai ir baisu, tai reiškia, kad vyriškio jūs neturite. Terminologijoje įsivėlė klaida.

Jei jūsų vyras neparneša pinigų ir jūs plušate uždirbdama visiems – jūs neturite vyriškio.

Jūs turite kambarioką, tempiantį maistą iš jūsų šaldytuvo. Jei jūsų sugyventinis uždirba tik sau, o jūs plušate pati, kad prasimaitintumėte – jūs neturite vyriškio.

Jūsų namuose už dyką svečiuojasi pažįstamas.

Jei jums skubiai ir beviltiškai reikia pinigų, o jūsų vaikinas jums žvaliai atsako, kad visiems būna sunkių laikų ir viskas susitvarkys – jūs neturite vyriškio. Turite bičiulį, ir net nelabai artimą.

Jei jums širdies priepuolis, o jūsų meilužis telefonu komanduoja „skubiai bėk pas gydytoją“ – jūs neturite vyriškio. Turite šiltą ir atjautų Facebooko draugą.

Jei jūs verkiate, o jūsų mylimasis pataria jums nesinervinti dėl niekų ir neprisigalvoti – jūs neturite vyriškio. Pagal artumo laipsnį tai maždaug taksistas.

Jei žmogus turi vyrišką anatomiją ir laikas nuo laiko net ją jums įkiša – tai nereiškia, kad „jūs turite vyriškį“.

Nustatyti, ar jūs turite vyriškį, laba lengva. Jei jį turite, jums neblogai ir nebaisu.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.06.2019 laikas 18:26 Receptai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

02.11.2017 laikas 09:04 Receptai Ajeras gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Ajerų šaknų miltelių.

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 19:24 Receptai Niekas nesuvokia, kas tai per pyragas be tešlos! Varškės – bananų saldėsis prie arbatos

Išbandęs šį kepinį, niekas nesuvokia, kad jis yra be tešlos! Tai skanus varškės – bananų vyniotinis prie arbatos!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau