Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Balandžio » 20

Japonijos tyrime nustatyta, kad mRNA injekcijos sukelia vėžį (žiniasklaidos užtemimas)

Japonijos tyrime nustatyta, kad mRNA injekcijos sukelia vėžį

Naujai paskelbtas Japonijoje atliktas tyrimas patvirtina Jungtinės Karalystės profesoriaus Anguso Dalgleišo (Angus Dalgleish) nuogąstavimus dėl mRNA injekcijų, sukeliančių vėžį.  Paskelbus tyrimo išvadas, australų profesorius Ianas Brighthope'as injekcijas priskyrė pirmos klasės kancerogenams.

Daugiau nei prieš metus Jungtinėje Karalystėje praktikuojantis garsus onkologas profesorius daktaras Angusas Dalgleišas pirmą kartą paskelbė apie savo nuogąstavimus, kad jo melanoma sergantiems pacientams po kelerių metų remisijos atsinaujina ligos.

"Negalėjau rasti nė vienos iš įprastų priežasčių, tačiau atlikęs tolesnį tyrimą supratau, kad visi jie nuo trijų savaičių iki trijų mėnesių prieš vėžio atsinaujinimą, t. y. tuo metu, kai imuninė represija sutrinka, buvo paskiepyti stiprinamąja kovidų vakcina", - rašė jis pirmadienį žurnale "The Conservative Woman".

Iškėlęs aliarmą, kad stiprinamosios vakcinos gali paskatinti vėžio atsinaujinimą, jis sužinojo apie tiesiog dešimtis žmonių, kurie iki tol nesirgo vėžiu ir po stiprinamosios vakcinos vartojimo susirgo leukemija ir limfomomis.

2022 m. lapkritį profesorius Dalgleišas parašė atvirą laišką medicinos žurnalo "The BMJ" vyriausiajam redaktoriui, ragindamas žurnalą, kad kenksmingas "Covid" injekcijų poveikis būtų "nedelsiant paviešintas ir aptartas", nes vėžys ir kitos ligos sparčiai progresuoja tarp "pastiprintų" žmonių.

Po kelių savaičių jis pranešė, kad į jį kreipėsi kiti onkologai, sakydami, jog pastebi tą patį reiškinį - vėžio atsinaujinimą daugeliui melanoma sergančių pacientų, kurių būklė ilgą laiką buvo stabili.

"Nuo tada, kai viešai atkreipiau į tai dėmesį, į mane kreipėsi daug gydytojų ir pacientų iš viso pasaulio, sakydami, kad jie ne tik pastebi tą patį reiškinį, bet ir kitų vėžio rūšių, ypač storosios žarnos, kasos, inkstų ir kiaušidžių, padažnėjimą", - rašė jis šios savaitės pradžioje.

Prof. Dalgleišas teigė, kad daugelis žmonių prieš savo valią pasiskiepijo kovidų vakcinomis. "Kiti pasidavė NHS ir bendrosios praktikos gydytojų patyčioms, kurie juos persekiojo SMS žinutėmis ir skambučiais (aš pats juos nuolat gaudavau) apie tai, kaip svarbu pasiskiepyti, nors jie nepateikė jokių įrodymų, kad tai gali būti naudinga."

Priduria: "Dešimtmetį dirbau vakcinų kūrimo srityje ir prisiminiau posakį, kad jei vakcinai reikia stiprinamosios dozės, ji neveikia!"

Naujausiame savo straipsnyje profesorius Dalgleišas atkreipė dėmesį į kelis įrodymų šaltinius, kurie patvirtino, kad jo nuogąstavimai yra pagrįsti.  Vienas iš šaltinių - praėjusią savaitę paskelbtas straipsnis iš Japonijos.

"Jį buvo galima rasti praėjusiais metais prieš publikavimą serveryje, tačiau dabar jis buvo recenzuotas ir paskelbtas žurnale "Cureus". Pavadinimu "Padidėjęs mirtingumas nuo vėžio pagal amžių po trečiosios mRNA lipidinių nanodalelių vakcinos dozės per kovidų pandemiją Japonijoje", - sakė jis.

Rezultatai yra stulbinantys. Jie rodo, kad 2020 m., kai vyko pirmoji ir antroji kovidų bangos, buvo visų vėžinių susirgimų deficitas. 2021 m. buvo 2,2 proc. mirčių perteklius ir 1,1 proc. vėžio atvejų padaugėjo. Tačiau 2022 m. mirčių perteklius padidėjo 9,6 proc. ir vėžio atvejų - 2,1 proc. Šis dokumentas buvo baigtas rengti ir paskelbtas prieš paskelbiant 2023 m. duomenis, kurie beveik neabejotinai bus daug blogesni. Įspūdinga tai, kad čia kalbama apie mirtingumą, t. y. mirtis nuo vėžio, o ne apie sergamumą juo.

Taigi kokia šio staigaus padidėjimo priežastis? Tai atskleidžiama dokumento pavadinime!

Masinis mirčių nuo vėžio tyrimas pateisina mano perspėjimus dėl kovidų stiprintuvų, The Conservative Women, 2024 m. balandžio 15 d.

Trečiadienį paskelbtame straipsnyje į pensiją išėjęs Australijos gydytojas profesorius Ijanas Braithopas (Ianas Brighthope) atkreipė dėmesį į tą patį japonų dokumentą ir sakė:

Šiandien savo profesinių draugų ir kolegų medikų vardu skelbiu, kad mRNA vakcinos yra pirmos klasės kancerogenai. mRNA taip pat yra plataus spektro mutagenai. mRNA turi būti uždrausta tarptautiniu mastu.

mRNA yra pirmos klasės kancerogenas, Ian Brighthope, 2024 m. balandžio 17 d.

Toliau jis aiškino, kas yra kancerogenai, kancerogeniškumo procesą ir kaip kancerogenai klasifikuojami, o po to kvietė skaitytojus patiems susidaryti nuomonę apie tai, kiek kancerogeniškos yra mRNA injekcijos, remiantis Japonijos tyrimo išvadomis.  

Toliau pateikiame keletą profesoriaus Brighthope'o straipsnio ištraukų, tačiau raginame skaitytojus perskaityti visą jo informatyvų straipsnį.

Kancerogenai ir kancerogeniškumas

Kancerogenai - tai medžiagos, organizmai ar veiksniai, galintys sukelti vėžį, keičiant organizmo ląstelių, genetinius ir epigenetinius mechanizmus, dėl kurių normalios ląstelės virsta vėžinėmis. Šie veiksniai gali būti cheminės medžiagos, virusai ar net tam tikros spindulinės terapijos rūšys, naudojamos vėžiui gydyti.

Kancerogenai nebūtinai visais atvejais ar visomis aplinkybėmis sukelia vėžį. Tokie veiksniai kaip poveikio kiekis ir trukmė, asmens genetinė sandara ir kitų aplinkos veiksnių poveikis yra labai svarbūs nustatant, ar kancerogeno veikiamas asmuo galiausiai susirgs vėžiu. Be to, ne visos kancerogenų sukeltos mutacijos sukelia vėžį; tik tam tikros specifinių genų, reguliuojančių ląstelių augimą, apoptozę ir DNR remontą, mutacijos gali sukelti nekontroliuojamą ląstelių dauginimąsi ir vėžį.

Kancerogeniškumo procesas, dar vadinamas kancerogeneze arba naviko geneze, apima kelis etapus, kai normaliose ląstelėse vyksta daugybė pokyčių ląsteliniu, genetiniu ir epigenetiniu lygmenimis, kurie lemia nenormalų ląstelių dalijimąsi ir vėžio formavimąsi.

Kancerogenų klasifikacija

Kancerogenus pagal jų veikimo būdą galima skirstyti į genotoksiškus ir negenotoksiškus kancerogenus. Genotoksiniai kancerogenai tiesiogiai sąveikauja su DNR ir (arba) ląstelių aparatu, pažeisdami genomo vientisumą. Negenotoksiniai kancerogenai veikia per mechanizmus, kurie nesusiję su tiesioginiu DNR pažeidimu.

Tarptautinės vėžio tyrimų agentūros (IARC) klasifikacija

IARC monografijose nurodomi veiksniai, galintys padidinti žmogaus vėžio riziką, įskaitant gyvenimo būdo veiksnius. Tarpdisciplininės mokslininkų ekspertų darbo grupės peržiūri paskelbtus tyrimus ir įvertina įrodymų, kad veiksnys gali padidinti vėžio riziką, svarbą. Tada, atsižvelgiant į įrodymų stiprumą, veiksniai skirstomi į kategorijas: kancerogeniniai, tikėtinai arba galimai kancerogeniniai arba nekancerogeniniai žmonėms.

IARC darbo grupė taip pat atsižvelgia į įrodymų visumą, kad galėtų bendrai įvertinti medžiagos kancerogeniškumą žmonėms. Veiksnio priskyrimas vienai iš keturių grupių yra mokslinio sprendimo dalykas, kuris atspindi įrodymų, gautų iš tyrimų su žmonėmis ir eksperimentiniais gyvūnais bei mechanistinių ir kitų svarbių duomenų, stiprumą.

Keturios IARC grupės yra šios:

  • 1 grupė: Pakankami kancerogeniškumo įrodymai, aukščiausia IARC kancerogeniškumo klasifikacija. [Veikliosios medžiagos, kurios priskiriamos šiai kategorijai, dar vadinamos "pirmos klasės kancerogenais"].
  • 2A grupė (tikėtinai kancerogeniškas žmonėms) arba 2B grupė (galimai kancerogeniškas žmonėms): ribotas kancerogeniškumo įrodymas, teigiamas ryšys.
  • 3 grupė: nepakankami kancerogeniškumo įrodymai.
  • 4 grupė: įrodymai, leidžiantys manyti, kad kancerogeniškumo nėra.

Pasaulinio vėžio tyrimų fondo (toliau - WCRF) ir Amerikos vėžio tyrimų instituto (toliau - AICR) klasifikacija

2007 m. WCRF ir AICR ataskaita "Maistas, mityba, fizinis aktyvumas ir vėžio prevencija: pasaulinė perspektyva" ir vėlesni atnaujinimai pagal konkrečius navikus pagrįsti sisteminėmis mokslinės literatūros apžvalgomis apie maistą, mitybą ir fizinį aktyvumą.

WCRF ir AICR ekspertų grupė įvertino ir suskirstė įrodymus į penkias kategorijas: įtikinami, tikėtini, riboti (įtikinami įrodymai), riboti (nėra išvadų) arba mažai tikėtina, kad jie turi įtakos vėžio rizikai.

Nuspręskite patys, koks kancerogeniškumo lygis būdingas mRNA

Aprašęs, kaip klasifikuojami kancerogenai, profesorius Brighthope'as pakvietė skaitytojus patiems nuspręsti, kaip turėtų būti klasifikuojamos mRNA injekcijos, pasidalydamas neseniai paskelbto japonų tyrimo išvada:

Po to, kai du trečdaliai Japonijos gyventojų gavo trečiąją ar vėlesnę SARS-CoV-2 mRNA-LNP vakcinos dozę, 2022 m. pastebėtas statistiškai reikšmingas pagal amžių pakoreguoto mirtingumo nuo visų vėžio rūšių ir kai kurių specifinių vėžio rūšių, t. y. kiaušidžių vėžio, leukemijos, prostatos, lūpų / burnos / ryklės, kasos ir krūties vėžio, padidėjimas. Šį ypač ryškų mirtingumo nuo šių ERα jautrių [estrogenų receptorių alfa-jautrių] vėžio rūšių padidėjimą gali lemti keli mRNA-LNP vakcinacijos mechanizmai, o ne pati covid-19 infekcija ar sumažėjusi vėžio priežiūra dėl blokavimo.

Padidėjęs pagal amžių pakoreguotas mirtingumas nuo vėžio po trečiosios mRNA-Lipidų nanodalelių vakcinos dozės COVID-19 pandemijos metu Japonijoje, Cureaus, 2024 m. balandžio 8 d.

Kaip teigiama straipsnio pavadinime, profesorius Brighthope'as mRNA injekcijas priskiria prie "pirmos klasės kancerogenų".

Šio straipsnio šaltiniai: mRNA is a class one carcinogen & a broad-spectrum mutagen, The Liberty Beacon, 2024 m. balandžio 18 d.

Šaltinis: Expose News

Nuramink stresą. Atsipalaiduokite tropikų paplūdimyje, jūros garsai:

P.S.: matyt, tam pastabų nebereikia..., ką mes vertėme ir rašėme visą tą laiką..., kaip manote, čia moksliniai tyrimai, ar ne? Tai, tikime mokslu, ar netikime mokslu?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.10.2019 laikas 18:02 Receptai Vyniotinis Su Aguonomis: Gaminimo Receptas

Tokie vyniotiniai išeina be galo skanūs. Jie švelnūs, su skaniu įdaru ir labai gražia glazūros plutele. Šie vyniotiniai -tikra šventinio stalo puošmena ir puikus desertas. Mes naudosime aguonų įdarą.

Skaityti daugiau

31.10.2017 laikas 10:00 Receptai Medus nuo širdies ligų

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos. Ingredientai: medus.

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 21:38 Receptai Itališki sausainiai. Jums būtinai patiks
Šie skanūs, minkšti, kvapnūs sausainiai nepaliks jus abejingus! Šis receptas yra labai paprastas, o sausainiai giriami, ne vieną kartą. Kaip pasigaminti itališkus sausainius žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau