Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 24

H5N1 paukščių gripas rastas maisto prekių parduotuvių piene, nes pradedami Gateso finansuojamos vakcinos bandymai

H5N1 paukščių gripas rastas maisto prekių parduotuvių piene

Ligų kontrolės ir prevencijos centras nurodė valstijoms pasirengti "greitiems paukščių gripo tyrimams" po to, kai pasterizuotame piene iš maisto prekių parduotuvių buvo rasta H5N1 viruso fragmentų.

Neįtikėtina, bet žiniasklaida teigia, kad tai "sutapimas", nes Billo Gateso finansuojama vakcina nuo šios padermės paukščių gripo ką tik pradėta bandyti.

Yra keturios licencijuotos vakcinos nuo paukščių gripo, tačiau šiuo metu nė viena nėra patvirtinta nuo pavojingesnės paukščių gripo atmainos - H5N1. Atrodo, kad Gatesas ketina pasipelnyti iš krizės, paskelbdamas pareiškimą dėl pasaulinio susitarimo platinti vakciną besivystančioms šalims.

Žiniasklaidoje jau dabar pasipylė pranešimai apie H5N1 paukščių gripo keliamą grėsmę žmonijai.

Žiniasklaidoje plačiai cituojamas Džonas Fultonas (John Fulton), didžiosios farmacijos bendrovės "BioNiagara" įkūrėjas, teigiantis, kad ši paukščių gripo atmaina "atrodo 100 kartų blogesnė už COVID arba gali būti blogesnė, jei ji mutuos ir išlaikys aukštą mirštamumo lygį".

Gydytojai sakė WTGS, kad šio viruso žmonių mirtingumas yra apie 50 %. Nors juo neužsikrėtė daug žmonių, CDC pabrėžia, kad yra pasiruošęs tam, kas gali būti ateityje, o direktoriaus pavaduotojas Niravas Šahas (Nirav Shah) sakė: "Nesuklyskite, CDC yra suaktyvėjusi dėl šių išvadų."

Billas Gatesas bauginančiai nuspėjo Kovid pandemijos eigą likus metams iki jai prasidedant.

2018 m. jis prognozavo, kad "yra didelė tikimybė, jog per mūsų gyvenimą įvyks didelė ir mirtina šiuolaikinė pandemija", nes "nuolat atsiranda naujų patogenų, didėja bioteroristinio išpuolio rizika ir mūsų pasaulis yra susietas kelionėmis oru".

Gruodžio mėn. jis netgi išreiškė savo vakcinas kaip geriausią finansinę investiciją ateinantiems metams.

H5N1 paukščių gripas rastas maisto prekių parduotuvių piene

Dabar, kai H5N1 mėginiai pasirodė Jungtinių Valstijų maisto prekių parduotuvių piene kaip tik tuo metu, kai jo vakcina artėja prie patvirtinimo, pasirodo, kad jo laikas ir vėl nepriekaištingas.

CBC pranešimas: FDA teigia, kad pasterizuoto pieno mėginiuose rasta paukščių gripo viruso, kuriuo užsikrėtė melžiamos karvės, liekanų.

Agentūra pabrėžė, kad medžiaga yra inaktyvuota ir kad radiniai "neatspindi tikrojo viruso, galinčio kelti pavojų vartotojams". Pareigūnai pridūrė, kad jie toliau tiria šį klausimą.

"Iki šiol nepastebėjome nieko, kas pakeistų mūsų vertinimą, kad komercinis pieno tiekimas yra saugus", - sakoma antradienį paskelbtame FDA pareiškime.

Šis pranešimas paskelbtas praėjus beveik mėnesiui po to, kai mažiausiai aštuoniose valstijose melžiamose karvėse buvo aptiktas paukščių gripo virusas, nuo kurio pastaraisiais metais susirgo milijonai laukinių ir komercinių paukščių.

Žemės ūkio departamentas (USDA) teigia, kad iki šiol virusu užsikrėtė 33 bandos.

FDA pareigūnai nenurodė, kiek mėginių jie ištyrė ir kur jie buvo gauti.

Agentūra vertino pieną perdirbimo metu ir iš maisto prekių parduotuvių, sakė pareigūnai. Papildomų tyrimų rezultatų tikimasi sulaukti "per kelias artimiausias dienas ar savaites".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/04/h5n1-bird-flu-found-in-grocery-store.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.10.2019 laikas 17:27 Receptai – Patiekalai Moliūgų Ir Sutirštinto Pieno Pyragas
Pyragas su moliūgų ir sutirštinto pieno įdaru . Į namus ir sandėliukus jau parkeliavo šio derliaus moliūgai. Vieni iš jų verda sriubas ar troškinius, kiti kepa blynus ar ruošia džemą.

Skaityti daugiau

14.12.2017 laikas 15:35 Receptai – Patiekalai Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: beržo lapų, dirvinio asiūklio.

Skaityti daugiau

10.01.2019 laikas 10:22 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka

Valgomoji morka liaudies medicinoje, valgomaja morka, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina. Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau