Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Liepos » 7

Kodėl moteris negalvoja, ką sako, kam ir kaip...

Kodėl moteris negalvoja, ką sako, kam ir kaip...

Vyrai mane tikrai supras, bet su moterimis ne viskas taip sklandžiai pavyks. Kodėl šio paprasto įgūdžio, kuris, atrodo, lengvai prieinamas visiems, bet moteris neįveikia? Tam net nereikia didelių pastangų, bet taip jau yra su vyrais.

Ji tikrai žino, kaip tai padaryti, bet jaučiasi, kad jos sieloje yra katės, todėl ji negali užsičiaupti. Tarsi, jei ji tai padarys, būsimo gyvenimo prasmė bus prarasta, pasaulis pasiners į tamsą ....

Niekada nemaniau, kad apie tokius elementarius dalykus reikėtų kalbėti. Kažkodėl galvoje aiškiai suvokiau, kad jei laiku neužsičiaupsi, gali turėti didelių bėdų.

Berniukams pasisekė labiau ir jie visa tai patyrė nuo vaikystės, kai pasakai ką nors nereikalingo ir tik penktą dieną pradedi geriau matyti, tinimas ima mažėti ir galvą nustoja skaudėti. Vyrų pasaulyje taip ir būna...

Turite prisiimti atsakomybę už tai, ką sakote. Prieš ką nors sakydamas, turi labai gerai pagalvoti, kitaip pasekmės gali būti neįtikėtinai stiprios. O berniukai dažnai išvis daug ko nesako, kad neprovokuotų, tik tam atvejui.

O kaip dėl mergaičių?

Ir mergaites reikia saugoti, jos yra silpnos, už savo ilgą liežuvį jos nieko negaus. Galbūt todėl jos ir nemąsto, bet kai kuriose situacijose turėtų.

  • Matai, kad vyras grįžta iš darbo piktas ir nieko nesako. Kodėl jūs jam trukdote? Kad jo klausiate, o kai jis aštriai atsako, pradedate kelti emocijų laipsnį? Ar jūs esate nemirtinga? O gal turite aštuonis ar devynis papildomus gyvenimus kaip katė?
  • Arba matai, kad neadekvatus vairuotojas bando tave nustumti į šaligatvį, tai kodėl tu jį keiki ir įžeidinėji, o paskui tavo vaikinas, bandys aiškintis. O, tavo vaikinas yra šiek tiek didesnė nei pusantros kepurės. Su kuo jis susidoros? Kur tu lendi?

Kodėl moterys galvoja, kad jei vaikystėje joms buvo sakoma, jog berniukai mergaičių neįžeidinėja, tai ir suaugus bus taip pat? Vienas dalykas yra būti mergaite ar moterimi, o kitas - arogantišku žmogumi, kuris nemoka bendrauti su žmonėmis. Ar jaučiate skirtumą?

Arba štai dar viena situacija! Matote, kad vyras sėdi ir perjunginėja kanalus, o tai reiškia, kad jo smegenys ilsisi ir jis bando persikrauti, tad kodėl jūs jam trukdote ir toliau kažko klausiate ar pasakojate, o paskui piktinatės, kad jis jūsų negirdi ir neklauso, ir galite šaukti, kad netrukdytų? Jis ilsisi, todėl suteikite jam šią galimybę pasisemti jėgų ir tada praleiskite laiką su jumis. Užsičiaupkite pusvalandžiui.

Ar sunku kartais užsiimti savo reikalais ir patylėti?

Arba man ypač patinka tokios moterys, kurios pradeda ginčytis su vyrais ir įrodinėti savo tiesą. Ir dar šauniau, nuvertina vyrą ir tampa asmeniškos.

Taip ji įrodo, kad yra lygiavertė vyrui ar net aukštesnė už jį. Kad ji viską žino geriau už jį ir viską moka. Ir kaskart prideda kokį nors barnį jo adresu.

Tai tarsi bėgti į tanką su šabakštynu. Ir tada jos nustemba, kad vyrai tokie agresyvūs, ir netaria nė žodžio, nes tuoj pat pradeda rėkti. Labai net ne iš karto ir labai ilgai toleruoja, bet nervai ne deimantiniai, todėl toks rezultatas.

Pavyzdžių galima pateikti labai daug, kur moteris puikiai galėtų patylėti. Bent kurį laiką padaryti pertrauką ir pabūti ramiai. Pabūti tuo auksu!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
17.09.2018 laikas 08:08 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo

Karščiavimas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo karščiavimo, karščiavimas, karščiavimo gydymas, karščiavimo receptai, vaistažolės karščiavimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kai...

Skaityti daugiau

01.07.2019 laikas 21:56 Receptai Keptas triušis (majonezo marinatas)

Gaminame. Keptas triušis. Prieš kepant orkaitę įkaitiname iki 180 laipsniu. Triušio gabaliukus dedame į kepimo maišą ir kepame apie 1,5 valandos. Jeigu norite, kad triušiena labiau apskrustų, išimkite iš maišo ir dar pakepinkit...

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 10:17 Receptai Liaudiški patarimai inkstų akmenligės gydymui

Inkstų akmenligė liaudies medicinoje, inkstų akmenligė, inkstų akmenligės gydymas, Inkstų akmenligės receptai, Inkstų akmenligės vaistažolės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau