Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Birželio » 10

10.06.2019, 20:15
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Naudodami šias priemones galite greitai atsikratyti pilvo skausmo, kuris dažniausiai pasireiškia vasarą. Todėl šiandiena jums pasakysime natūralią priemonę, kuri jau senais laikais naudojo močiutės (paranormal.lt). Lauro lapai plačiai naudojami kuriant vaistus nuo pilvo skausmo. Dėl savo virškinimo savybių, kurios padeda pagerinti virškinimą. Taip pat nuoviras, apsaugo nuo rūgštingumo ir sumažina pilvo pūtimą.
Sužinok daugiau ...
10.06.2019, 19:27
Pasąmonės galios

Ar pastebėjote, kai žmogus yra savo teritorijoje: namuose, kabinete ir t.t., jis jaučiasi labiau savimi pasitikintis, nei svetimoje teritorijoje? Kūno judesiai ir jo mimika užduoda kabineto šeimininką.

Sužinok daugiau ...
10.06.2019, 17:55
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Yra geras aterosklerozės receptas. Liaudies medicinos receptas nuo aterosklerozės padės nuo širdies skausmo, nesisuks galva, pagerins regėjimą ir klausą, sumažės, o gal net visai išnyks triukšmas galvoje.
Sužinok daugiau ...
10.06.2019, 17:29
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Stebuklingas gėrimas pašalina iš kūno druską, didina darbingumą, išvalo kraują, gerina imunitetą, stiprina kraujagysles. Jis stipriai sustiprina širdį, valo kraują ir tonizuoja kūną. Pašalina riebalų perteklių ir pagerina medžiagų apykaitą. Nepakeičiamas nuo moterų ligų.
Sužinok daugiau ...
10.06.2019, 11:32
Pasąmonės galios
Kai mes galvojame, kalbame arba veikiame, tam naudojame savo pačių valios jėgą. Ir nors galime to nesuvokti, kiekvienas veiksmas vienaip ar kitaip priverčia mus kentėti. Kaip suprantate, išvengti šios kančios neįmanoma. Bet apie tai, kaip minimalizuoti jį, išsaugant gebėjimą džiaugtis gyvenimu pasakoja Karmos dėsniai.
Sužinok daugiau ...
10.06.2019, 09:56
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Perskaitę šį straipsnį, jūs niekada nebegersite vaistų! Milijonai žmonių kenčia nuo padidėjusio kraujospūdžio ir cholesterolio. Šias ligas reikia gydyti iki gyvenimo pabaigos. Šis preparatas tinka daugelio susirgimų gydymui ir pagerina imuninės sistemos veiklą. Be viso to, šis preparatas vartojamas  siekiant sumažinti kraujospūdį ir cholesterolio kiekį kraujyje.
Sužinok daugiau ...
10.06.2019, 08:47
Mistika
Sapnų būna įvairių – vieni greitai pasimiršta, kiti palieka neišdildomą įspūdį, treti… išsipildo. Tyrėjai atlikę apklausą nustatė, kad net 42 % visų apklaustųjų bent sykį sapnavo pranašišką sapną. Ateitį nuspėjantys sapnai aplankė ne vieną istorinę asmenybę, o tikslus jų išsipildymas apstulbino visą pasaulį.
Sužinok daugiau ...