Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Birželio » 17

17.06.2019, 21:28
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Vienas galingiausių liaudies medicinos vaistų padeda išgydyti daugelį ligų ir gali sustiprinti imuninę sistemą, sumažinti aukštą kraujo spaudimą ir aukštą cholesterolio kiekį.

Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 21:07
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Labai veiksminga! Vartojant šią priemonę, jūs pradėsite jaunėti kitų akyse. Jūsų akys spindės, raukšlės bus išlygintos ir veido spalva pagerės. Virškinimas sugrįš į normalią padėtį, jums nebus baisi sklerozė.

Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 09:10
Burtai, Magija
Nors dažniausiai neigiame, kad tikime prietarais, tačiau per kelią perbėgus juodai katei ar netyčia išsitarus apie svajonę, pati ranka ima ieškoti medinio paviršiaus, į kurį būtų galima pabelsti, o akys klaidžioja tikrindamos, ar už nugaros nestovi koks žmogelis, kad ramiai galėtum triskart nusispjauti per kairį petį. Tačiau toli gražu ne visi ženklai ir simboliai reiškia bloga. Kartais net pačios baisiausios nuojautos, sapnai ar įvykiai žada ne ką kitą, o sėkmingą ir laimingą ateitį.
Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 08:56
Archeologija
Kai kalbos pakrypsta apie seniausius pasaulio statinius – dažniausiai prisimename paslaptingąjį Stounhendžą, pastatytą maždaug 3000 metais pr.m.e., ir Cheopso piramidę, pradėtą statyti maždaug 2570 metais pr.m.e. Tačiau yra ir dar vienas statinys, kuris yra toks pat paslaptingas, kaip jau minėtieji, – be to, jis net ir senesnis.
Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 08:00
Kosmosas

Nustatyta, kad galaktikoje yra ir jonizuotų, ir molekulinių dujų tėkmė; taip turėtų būti daugumoje tėkmes turinčių galaktikų, bet iki šiol aptikti abu reiškinius vienu metu būdavo sudėtinga. Abi tėkmės nuo galaktikos centro nutolusios panašiu pusantro kiloparseko atstumu, nors jonizuotos dujos juda šiek tiek greičiau, nei molekulinės: atitinkamai 330 ir 100 km/s greičiu.

Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 07:47
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Aiškiai išreikštos jauninančios savybės, o taip pat odos dangos atstatymas ir antioksidacinis efektas priedo – visa tai lauro lapas veidui. Galbūt kas nors ir atsisako prieskonio naudojimo kulinarijoje dėl aštraus kvapo, bet atsisakyti produkto naudojimo naminėje kosmetologijoje – tikra kvailystė. Kaukės ir losjonai jo pagrindu lygūs brangiai kainuojančioms profesionalioms priemonėms.

Sužinok daugiau ...
17.06.2019, 06:09
Pasaulio Įvairenybės
Senais laikais ant mūsų stalo būdavo patiekiama višta iš močiutės paukščių ūkio. Šiandien parduotuvių lentynos lūžta nuo vištienos. Ir mes visi puikiai žinome, kad gamintojų konkurencija ne visada yra sąžininga. Jie šeria paukščius kombinuotaisiais pašarais, hormonais ir antibiotikais. O antibiotikai vištos organizme gali išlikti ilgiau nei savaitę.
Sužinok daugiau ...