Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Birželio » 18

18.06.2019, 21:05
Hipotezės

Daugelis amžių žmonijos protus jaudina mitai apie Atlantidą. Siužetai apie išnykusią civilizaciją dažnai sutinkami rašytojų-fantastų kūryboje, sukurtas ne vienas filmas apie paslaptingus šios šalies gyventojus. Mokslininkai iki šiol vis bando atsakyti į klausymą, kas iš tiesų slepiasi už Platono pasakotos istorijos.

Sužinok daugiau ...
18.06.2019, 20:17
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Puikus gėrimas, kuris, atitinka paleo protokolą ir yra 100% natūralus ir naudingas virškinimui. Rekomenduojame išbandyti šį puikų gėrimą ir įsiteikti savo kūnui ryte ar vakare energijos. Jame taip pat pakankamai beta-karotino, puikaus augalinio baltymo, ląstelienos, antioksidantų. O, taip pat nepakeičiamų omega-3 ir lauro rūgšties, kurie stiprina odos sveikatą tarp dešimčių kitų naudingų savybių. Sužinokite receptą ir gydykite save ir savo artimuosius!
Sužinok daugiau ...
18.06.2019, 18:10
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Receptas su soda yra labai veiksmingas! Podagra yra problema, kuri atsiranda dažniausia pat tuos žmones, kurie turi problemų su inkstais. Jie nesusitvarko su savo pagrindine užduotimi pašalinti šlapimo rūgštį

Sužinok daugiau ...
18.06.2019, 07:06
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Dažnai nesutariama, kaip iš tiesų reikėtų plauti vaisius ir daržoves. Vieni mano, kad užtenka nuskalauti vandeniu, kiti įsitikinę, kad norint tikrai nuplauti purvą, vašką ir chemikalus, būtina naudoti parduotuvėje pirktą ploviklį, nors po jo ir lieka bjaurus muilo skonis.
Sužinok daugiau ...
18.06.2019, 06:57
Pasaulio Įvairenybės
Dažnai manoma, kad garo variklių kūrenimas buvo sunkiausias darbas laive. Tai, beje, nebūtinai yra tiesa. Taip, vyrai semtuvais kelias valandas į karštutėles krosnis kabindavo anglį, tačiau pamainos trukdavo tik šešias valandas, kūrikai gaudavo geresnį maistą ir net labai gerą atlyginimą. Kur kas prastesnis buvo jų pagalbininkų darbas - jiems tekdavo atsikratyti ir pelenais!
Sužinok daugiau ...