Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Birželio » 12

12.06.2019, 21:10
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina
Receptas patikrintas pacientų, kurie sirgo kepenų cirozę, netgi sudėtingą vandenę. Labai paprastas ir pigus būdas atstatyti kepenis.
Sužinok daugiau ...
12.06.2019, 19:32
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Prie kokių ligų dar naudoją sodą? Gerklės skausmas. Slogos. Aritmijos. Gydo konjunktyvitą. Sumažina kraujo spaudimą. Dantų skausmas. Apsinuodijimo, viduriavimo ir vėmimo atveju. Kovoja su prakaito kvapu.

Sužinok daugiau ...
12.06.2019, 09:48
Sveikatos patarimai | Liaudies medicina

Bet, ar žinote, kad jeigu vandenį papildyti ciberžole, tai šio vandens nauda padidės kartais. Šio stipraus prieskonio į šiltą vandenį pridėjimas – viena iš geriausių priemonių, kurias galite panaudoti savo organizmo naudai. Aptarkime smulkiau apie šio gėrimo privalumus ir atsargumo priemones, kam vanduo su ciberžole nerekomenduotinas ir kada reikia gydytojo konsultacijos.

Sužinok daugiau ...
12.06.2019, 07:51
Stichinės nelaimės
Vieno tyrimo metu buvo mėginta pažvelgti į JAV, kaip dėl kylančios temperatūros čia gali išaugti mirtingumas.  Tyrime pabrėžiama, kad kas trisdešimt metų tūkstančiai amerikiečių gali mirti dėl vyraujančių karščio bangų, nebent bus įgyvendinti siekiai, nustatyti Paryžiaus klimato susitarime. Tačiau iš šio susitarimo dar 2017 metais JAV prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė pasitraukiantis...
Sužinok daugiau ...
12.06.2019, 07:40
Medicinos Naujienos
Ar žinojote, kad priemonių nuo saulės negalima naudoti kelis sezonus iš eilės? O tai, kad makiažo pagrindas idealiai odos neapsaugo nuo žalingų ultravioletinių spindulių?
Sužinok daugiau ...
12.06.2019, 07:12
Medicinos Naujienos
Mokslas jau seniai žino, kad fermentuoti maisto produktai daro teigiamą įtaką žmogaus imuninei sistemai. Tačiau iki šiol nebuvo aišku, kaip toks maistas mus veikia molekuliniame lygmenyje. Dabar mokslininkai iš Leipcigo Universiteto atliko tyrimą, kuris paaiškino, kaip bakterijos, kurios suraugina kopūstus ir pieną paverčia jogurtu, sąveikauja su žmogaus kūno ląstelėmis.
Sužinok daugiau ...