Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 8

5 dažniausios paranormalios patirtys

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gali tekti patirti ką nors sunkiai suvokiamo…

paranormalūs reiškiniai

1. Astralinės kelionės

Patiriant astralinę kelionę žmogaus astralinis kūnas palieka fizinį kūną. Dažnai tokia patirtis dar vadinama išėjimu iš kūno. Teigiama, kad per astralines keliones galima milžinišku greičiu apskrieti visą pasaulį. Mat per sekundės dalį įmanoma atsidurti tolimiausiame pasaulio kampelyje. Be to, vieta, į kurią keliaujama, gali būti itin neįprasta. Pavyzdžiui, galima atsidurti gėlės viduje arba kito žmogaus ausyje. Tikima, kad panorėjus galima nuskristi netgi į Mėnulį!

2. Mirusiųjų skambučiai

Fenomenalu, tačiau atrodo, kad mirusieji gali paskambinti savo artimiesiems! Teigiama, kad dažniausiai paskambinę mylimiems žmonėms velioniai praneša, jog jiems viskas gerai, neverta dėl jų jaudintis arba netgi pasako, kur būdami gyvi paslėpė testamentą. Tai patyrusieji pasakoja, kad mirusiųjų balsai būna tokie patys, kaip ir buvo esant gyviems, jie naudoja tokius pat posakius ir tik jiems įprastus žodžius. Kartais artimieji grįžę namo po laidotuvių randa telefono atsakiklyje žinutę, paliktą jau po velionio mirties… Manoma, kad tokie nepaaiškinami reiškiniai vyksta dėl to, jog mirusieji skuba pranešti gyviesiems, kad jiems viskas bus gerai. Mirusieji nori, kad gyvi jų artimieji būtų laimingi, o apie išėjusiuosius kalbėtų šypsodamiesi. Kad ir kaip ten būtų, dažniausiai tokios žinutės iš anapus gyvuosius gąsdina.

3. Susitikimai su vaiduokliais

Vaiduokliai, besiblaškančios vėlės, įvairūs apsireiškimai – visa tai egzistuoja, nors dauguma ir netiki. Galima sakyti, kad tai – žmonių gyvenimo dalis. Kas galėtų įrodyti, kad vaiduokliai neegzistuoja? Priešingai – surinkta nemažai įrodymų, patvirtinančių šmėklų tikrumą. Tačiau vis tiek dauguma neigia vaiduoklių egzistavimą. Taip yra dėl kad žmonės dažniausiai bijo to, kas jiems nesuprantama. Tačiau yra nemažai asmenų kurie ne tik tiki vaiduoklių egzistavimu, bet ir bando ji pamatyti, nufotografuoti, nufilmuoti, įrašyti jų balsus ar skleidžiamus garsus.

4. Priešmirtinės patirtys

Tai itin dažnai pasitaikančios patirtys. Teigiama, kad dauguma, patyrę klinikinę mirtį, mato šviesą tunelio gale. Kai kurie pasakoja, kad girdi įvairius keistus garsus, ūžesį. Pasakojama ir apie keistą jausmą, kai atrodo, kad šviesus taškas tunelio gale tarsi stipriai traukia arba siurbia žmogų savęs link. Kartais asmenys, pripažinti mirusiais nuvežti į lavoninę, atsibunda. Jie tiesiog stebuklingai sugrįžta į gyvenimą ir visiems pasakoja apie matytą baltą šviesą tunelio gale. Tačiau priešmirtinęs patirtis geriausia suprata tie, kuriems patiems teko tai išgyventi. Teigiama, kad šie potyriai padeda geriau suprasti gyvenimą ir jo prasmę.

5. Pranašiški sapnai

Dauguma filosofų, psichologų ir kitų specialistų bando paaiškinti sapnus ir jų prigimtį. Teigiama, kad sapnai – žmogaus pasąmonės „kino teatras“. Tikima, kad jie yra kur kas galingesni ir juose slypi daugiau prasmės nei įprasta manyti. Dažnai žmonės apie artėjančius įvykius sužino iš pranašiškų sapnų. Tikriausiai daugumai teko patirti keistų sutapimų, kai susapnavus seniai matytą žmogų po kuri laiko jį netikėtai susitinkate, arba sapne išvydus avariją, po kelių dienų ji iš ties įvyksta… Kartais tokie sapne yra tarsi perspėjimai apie gresiančias nelaimes, o kartais – kvietimai imtis ko nor naujo. Sapnai turi didžiulią galią, todėl derėtų prisimint viską, apie ką sapnuojama.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar