Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astralinis Pasaulis » 2015 » Spalio » 4

Astralas – nematomas, bet egzistuojantis pasaulis

Gyvendamas žemiškąjį gyvenimą žmogus gali turėti kerinčią išvaizdą, angeliškus veido bruožus. Patekęs į astralą jis nebūtinai bus toks gražus, labai dažnai didžiausi gražuoliai astralinių kūno kelionių metu išvysta savo kūną subjaurotą. Tie, kurie visą gyvenimą praleido suluošinti, neretai įgyja patrauklų astralinį kūną. Kuo daugiau sunkių išbandymų, nesėkmių per savo gyvenimą patiria žmogus ir moka savo nelaimes iškęsti stoiškai ir nesiskųsdamas, tuo gražesnis jo astralinis kūnas.

Kas yra astralas? Pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos žodžio „astra“, reiškiančio žvaigždė. Astralas – tai neišmatuojamos informacijos energijos komponentas visatos erdvėje. Okultizmo doktrinoje ir magijoje bet kuri, skirtinga nuo materialiosios, gali būti vadinama astraline.

Astralų terminą naudojo ir alchemikai. Chemijoje visi kūnai ir medžiagos yra sudaryti iš molekulių, o jos – iš atomų. Alchemijoje tikima, kad atomai gali būti išskaidyti į dar mažesnes daleles – pirminius atomus. Atomus esą galima išskaidyti į geležį, o paskui į smulkesnius pirminius atomus, iš kurių surenkami aukso atomai. Tai reiškia, kad bet kokios medžiagos sudėtis priklauso nuo unikalaus atomų išsidėstymo ir tankio, o ne fizinių savybių.

4 elementai (vanduo, ugnis, oras ir žemė) atitinka 4 medžiagos būsenas (kietieji kūnai, skysčiai, dujos ir eteris). Skiriama ir 5 būsena, susijusi su galia ir energija – subtilusis astralinis planas. Tai taip pat materija, tik aukštesnės kokybės, dvasinga. Už pirminius atomus dar smulkesni – astraliniai atomai. Egzistuoja nuomone, kad materialusis pasaulis – tai astralinio gyvenimo projekcija. Astralinis pasaulis, astralinė materija, astralinis planas – lygiavertės sąvokos.

Astralinis planas laikomas dvasių ir materialaus pasaulio tarpininku. Astralas supa visus visatos objektus. Jis jungia galaktikas, žvaigždes ir planetas. Kaip ir visų rūšių atomai, astraliniai atomai vibruoja. Atomų vibracijų šalutiniai produktai – radijo bangos, garsas, šviesa, šiluma. Aukštas dažnis atitinka šviesą, žemų dažnių – garsą. Astralinė vibracija gali dar daugiau. Magų nuomone elektros lauke vibruojantys elementai gali būti priskiriami prie astralinės materijos.

Astralas turi teigiamą ir neigiamą liniją. Šios linijos yra uždaros ir juda sukamaisiais judesiais kaip elektromagnetinės bangos. Astralinis planas juda ir vibruoja neįtikėtinu greičiu. Jis yra kažkur už erdvės ir laiko ribų.

Astraliniame plane yra daug įvairių nesąmoningų ir sąmoningų kūnų. Astraliniai objektai susidaro kondensuojantis astralinio plano dalelėms. Čia susiformuoja materialaus pasaulio atspindys astraliniame plane.

XIX amžiaus pabaigoje ir XX amžiaus pradžioje australo terminą išpopuliarino rašytojai teosofai Charles‘as Leadbeateris, Alice Bailey ir Annie Besant. Pagal teosofijos mokymus astralas – tai metafizinis kūnas, kuris eina iškart po fizinio kūno. Australas yra kur kas tankesni nei fizinis kūnas. Kartais astralinis pasaulis vadinamas norų arba iliuzijų pasauliu.

Astralinis planas turi atitikmenis mistinėje islamo srityje – sufizme, induizme, kabaloje, spiritualizme ir kai kuriose kitose religinėse kryptyse. Vėliau paplito nuomonė, kad astraliniame pasaulyje gyvena žmonių sielos.

Tikima, kad esant astraliniame kūne galima patekti į astralinį pasaulį. Tai nutinka, kai sąmoningai astralinės projekcijos pratimai, sapne, netekus sąmonės. Egzistuoja daugybė būdų, kai išeiti iš astralinio plano, pradedant meditacija ir sąmoningu sapnavimu.

Nemažai žmonių į astralinį planą patenka to patys nenorėdami. Miegodami jie pajunta, kad jie yra kažkur toli, o kūnas likęs miegoti toje pačioje lovoje. Žmogaus sąmonė miego metu klajoja po astralinį planą, o fizinis kūnas tuo metu atsinaujina ir ilsisi.

Astralinis kūnas egzistuoja vienu metu su fiziniu. Visi jausmai, fobijos, emocijos, depresija, džiaugsmas, meilė neapykanta egzistuoja ne fiziniame pasaulyje, bet astrale. Astraliniame – neegzistuoja jokie fiziniai objektai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau