Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (09.12.2016 - 13:18) Spausdinti

Energetiniai vampyrai

Energetiniai vampyrai kasdien vaikšto tarp mūsų ir juos sutikti visiškai nesunku. Be to, labai tikėtina, kad kai kurie iš mūsų pačių, visai to nežinodami yra energetiniai vampyrai. Į klausimus atsako parapsichologas Kęstutis Dubickas.

Ką daro energetiniai vampyrai?

Iš knygų ir filmų apie vampyrus žinome, kad įprasti vampyrai geria žmonių kraują. Energetiniai vampyrai, nepažeisdami fizinio kūno, vagia aplinkinių energiją. Žmonės per maistą, bendravimą, orą nuolat kaupia energiją. Tie, kuriems jos trūksta, pradeda vampyrauti – vogti energiją iš kitų.

Energetiniai vampyrai

Vampyrai būna aktyvūs ir pasyvūs. Aktyvūs vampyrai, kitaip dar vadinami Saulės, stengiasi žmogų išvesti iš pusiausvyros. Tik tada jie gali siurbti energiją. Saulės vampyrai mėgsta aplinkinius užsipulti žodžiais, niekinti jų asmenybę ir darbus. Pavyzdžiui, gali sakyti: „Tu nieko nemoki. Štai mano dėdė tai padarytų…“ Jeigu toks aktyvus vampyras yra jūsų viršininkas, tikėtina, kad nuolat girdite priekaištus: „Kokią nesąmonę čia padarei?!“ Saulės vampyrams reikia kitų išgyvenimų, ašarų, streso. Jiems patinka, kai žmonės puola teisintis.

Kaip reikėtų į juos reaguoti? Gal šypsotis ir tylėti?

Jokiu būdu! Tokia reakcija sukeltų dar didesnį pyktį. Galite sulaukti netgi fizinių veiksmų… Geriau būtų elgtis taip, kaip energetinis vampyras nesitiki – sutikti su viskuo, ką jis sako. Pavyzdžiui, patylėkite, kol viršininkas išsirėks. Tada sakykite: „Iš tikrųjų daug dirbu, bet nieko nemoku. Būkite geras, padėkite man. Be jūsų pagalbos prapulsiu..“ Tuomet vampyras negaus reikiamos energijos. Kai pradėsite kaltinti save, vampyras ims jus ginti. Galų gale iš viso nustos kabinėtis, nes nesuteiksite jam energetinės naudos.

Ko siekia pasyvūs vampyrai? Kaip su jais elgtis?

Pasyvūs vampyrai, kitaip dar vadinami Mėnulio, irgi nori išvesti žmogų iš pusiausvyros. Tačiau tai daro nuolat skųsdamiesi ir aimanuodami. Jiems reikia ne ašarų, pykčio, o aplinkinių gailesčio. Mėnulio vampyrai gali ištisas valandas svečiuotis ir skųstis viskuo – pradedant oru, baigiant kainomis. Nenustebkite, jeigu išėjus tokiam svečiui ilgai jausitės be jėgų ir irzlūs.

Pasyviems vampyrams patinka, kai juos kas nors guodžia, ramina, kartu paverkia. Tokie vampyrai – tikras kantrybės išbandymas. Su jais irgi geriausia elgtis taip, kaip jie nesitiki. Aimanas ir dejones reikėtų nukreipti į globalius dalykus, pasaulines problemas. Pavyzdžiui, sakykite: „Tau tai nieko, bet štai Sirijoje vaikams labai sunku, o Afrikoje iš viso nėra ko valgyti…“ Globalios problemos Mėnulio vampyrų nedomina. Negavę aplinkinių gailesčio ir energijos, jie pabambės, kad niekam nerūpi, ir galų gale pasuks durų link…

Kokie žmonės tampa vampyrais?

Kai kurie žmonės yra karminiai vampyrai. Jų gimimo datoje užkoduoti trys šešetai, todėl vampyrizmą paveldi iš tėvų arba protėvių. Karminiai vampyrai gali būti aktyvūs ir pasyvūs. Jie puikiai geba įvertinti žmogų ir žino, kokiu vampyru geriau tapti, kad išsiurbtų daugiau energijos. Tokie vampyrai turi gebėjimą atsidurti dėmesio centre. Kai visų akys krypsta į juos, vogti energiją būna dar lengviau. Kiti vampyrai, suvokę savo elgesį, dvasinėmis praktikomis gali pasikeisti, tačiau karminiams vampyrams tai padaryti labai sunku.

Vampyrais taip pat tampa tie žmonės, kuriems trūksta energijos. Numerologiškai galima apskaičiuoti, ar esate energijos donoras – teikiantis energijos kitiems, ar linkęs vampyrauti.

Kaip tą padaryti?

Reikia gimimo metus padauginti iš gimimo mėnesio ir dienos. Gautus skaičius sudėti. Pavyzdžiui, žmogus gimė 1981 m. rugpjūčio 9 d. Taigi 1981 x 809 = 1602629. 1+6 + 0 + 2 + 6 + 2 + 9 = 26. Energetine norma laikomas rezultatas 25 – 27. Kuo rezultatas didesnis, tuo daugiau energijos turi žmogus, o kuo mažesnis, tuo labiau energijos trūksta. Pavyzdžiui, žmogus gimė 1984 m. spalio 11 d. Taigi 1984 x 1011 = 2005824. Sudėjus skaičius išeina 21. Vadinasi, jam nuolat trūks energijos, kurią jis bandys gauti iš kitų žmonių. Tarkime, žmogus gimė 1999 m. spalio 2 d. Taigi 1999 x 1002 = 2002998. Sudėjus skaičius išeina 30. Vadinasi, toks žmogus visada bus energijos donoru, nes energija liejasi per kraštus.

Taip energija apskaičiuojama žmonėms, gimusiems iki 1999 m. Gimusiems 2000 m. ir vėliau prie galutinio skaičiaus reikia pridėti 20. Tiesa, gimusieji po 2000-ųjų laikomi indigo vaikais. Kol kas nesutariama, ar jiems apskritai įmanoma taikyti numerologinj skaičiavimą.

Ar vampyrų aukomis tampa tik silpni žmonės?

Aukomis gali tapti visi žmonės. Kita vertus, karminiai vampyrai labiau mėgsta stiprius žmones. Jie vampyrus traukia lyg bites medus, nes iš jų galima pavogti daugiau energijos.

Paprastai vampyrai jaučia, kurio žmogaus energiją gali siurbti. Tas pats pažįstamas vienam gali atrodyti visiškai normalus, o kitam šiurpas krečia vien pagalvojus, kad teks bendrauti su juo. Energetinis vampyras žino, kad prie tokio žmogaus galima prikibti ir siurbti iš jo energiją.

Ar gali vampyrai siurbti energiją per atstumą?

Tai jau būtų nužiūrėjimas, kurį atlikti gali tik žinių turintys asmenys. Tačiau per atstumą siurbti energiją galima kalbantis telefonu. Yra tokių žmonių, su kuriais neįmanoma baigti pokalbio. Beje, telefoniniai sukčiai elgiasi panašiai kaip vampyrai – jie išveda žmogų iš pusiausvyros, tada pradeda daryti įtaką jo veiksmams.

Kaip saugotis nuo vampyrų?

Energetinių vampyrų galima sutikti visur – darbe, parduotuvėje, netgi šeimoje. Jų yra tarp giminių ir pažįstamų. Taigi išvengti vampyrų praktiškai neįmanoma. Svarbiausia mokėti į juos tinkamai reaguoti. Visų pirma reikėtų stengtis išvengti konflikto. Kaip jau minėjau, geriausia nukreipti vampyro energiją prieš jį patį.

Ar akmenys, mineralai gali padėti apsaugoti žmogaus energiją?

Akmenys ir mineralai irgi gali apsaugoti, tačiau juos turėtų parinkti specialistas. Tarkime, obsidianas stiprina žmogaus savikontrolę, valią. Kita vertus, tai labai stiprus akmuo, kuris gali pažadinti pasąmonines baimes ir traumas. Taigi su juo reikėtų elgtis atsargiai. Taip pat naudojamas šungitas, kuris sugeria ir naikina neigiamą energiją. Kiaušinio formos oniksas stiprina tuos, kuriems kiti gali lengvai daryti įtaką. Jeigu darbe ant stalo pasidėsite plytą su užrašu „neerzinti“, ji irgi turėtų veikti.

Žurnalas Būrėja.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: energetiniai vampyrai, mistika, vampyrai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Medicinos naujienos
Mokslininkai: kodėl pervertiname genus ir genetika...

Genai atrasti ne vakar, tačiau pastarųjų metų pasiekimai šioje srityje keičia žaidimo taisykles iš esmės. Mokslininkai kelia per...
Ligos, mutacijos
Kuo žalingos vienkartinės sauskelnės, kokia išeitis?...

Pirmosios sauskelnės, tokios, prie kokių mes dabar pripratę, Europoje pradėtos naudoti prieš 35 metus, o pas mus gerokai vėliau....
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Išvalykite storą žarną greitai su šiomis 8 priemonėmis!...

Yra keletas būdų, kaip išvalyti storąja žarną. Jūsų storojoje žarnoje toksinų gali būti kilogramai. Štai, kaip ją reikia išva...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pa...

Užsienio spauda / Paranormal news
Rogue planet could bring end of days this weekend, numerolog...
Užsienio spauda / Paranormal news
Does Astronaut’s Visor Reflection Shows A Mysterious Figure ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas – baisiausias vėžio priešas...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Svogūnas laringitui gydyti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Česnakas su pienu gydo laringitą...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)...