Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (2.1K) Komentarų: (0) (28.05.2016 - 15:39)

Vilnis Abelė

JAV sutartis su Ateiviais (1)

Visuomenė jau seniai tiki, kad didžiųjų pasaulio šalių vyriausybės, daugiausia būtent JAV, slepia gausybę faktų apie ateivius, net ir tai, kad su jais seniai pradėta kontaktuoti ir pasiekta keletas susitarimų dėl taikaus buvimo Žemei artimoje orbitoje ir net pačioje planetoje. Kokie šaltiniai platina tokias žinias ir ką jie teigia?

Lėtai ruošti visuomenę

„Vienas komiteto „Majority-12“ atstovas man pasakė, kad per ketvirtį amžiaus jie nustatė, jog Žemėje nuolat lankosi bent devynių tipų ateiviui“, - tai yra fragmentas iš sensacingo interviu, kurį 1988 m. spalio 14 d. rodė JAV televizijos kanalai. Michaelo Seligmano filme „Paslėpti NSO?“ žiūrovas galėjo išgirsti (taip, būtent išgirsti, nes daugiausia figūruoja tamsūs, neatpažįstami veidai ir pakeistas balso tembras) pokalbius su dviem žmonėmis, prisidengusiais slapyvardžiais: slaptųjų tarnybų darbuotojas Vanagas ir mokslininkas Kondoras. Šie žmonės savo gyvenime niekada nesusitiko, bet jų žodžiai itin sutapo.

JAV sutartis su Ateiviais

Vanagas: „Būna, kad apgaudinėdami savo piliečius kartu juos ir apsaugote. Vis dėlto beprasmiška nuo visuomenės slėpti keletą jau ilgą laiką daromų ufologinių tyrimų. Pavyzdžiui, bendro pobūdžio žinias ir patį faktą, kad XX amžiaus 5-ojo dešimtmečio pabaigoje ir 6-ojo dešimtmečio pradžioje ateiviai iš tiesų nutūpė mūsų planetoje, ir tai, kad su jais užmezgėme tam tikrą ryšį. To tikrai nereikėtų slėpti. Nuo 6-ojo dešimtmečio pradžios JAV vyriausybė tikslingai ruošia visuomenę, bandydama išsiaiškinti, kaip ji galėtų reaguoti į šiuos ateivius ir kartu į visų ateivių problematiką. Manau, tiksliau - turbūt vyriausybė mano, kad, jeigu tokia informacija pasirodytų pamažu, visuomenė ją priimtų ramiau negu tada, kai ją pateiktumėme iš karto visą.“

Eisenhoweris ir NSO: dokumentai, faktai ir amžininkų liudijimai apie JAV prezidento ir ateivių susitarimą.

Neatmestina, kad ir pats filmas sukurtas tuo pačiu tikslu — pamažu supažindinti visuomenę su šokiruojančiu faktu, kad nežemiškos civilizacijos ne tik iš tiesų egzistuoja, bet jau seniai sėkmingai kontaktuoja su mūsų planetos vyriausybėmis. Šiame filme Kondoro slapyvardžiu prisidengęs mokslininkas (manoma, kad tai yra plazmos fizikos specialistas Robertas Collinsas iš Kertlando bazėje esančios laboratorijos) teigė: „Turime pagrindo manyti, kad tarp JAV vyriausybės ir ateivių buvo sudaryta maždaug tokio turinio sutartis: mes jūsų buvimą laikome saugiai įslaptintą, o jūs prižadate nesikišti į mūsų planetos visuomenės reikalus, be to, jums suteikiama visiška veikimo laisvė Nevados valstijoje esančiame regione, kuris žinomas kaip 51-oji zona arba Svajonių žemė. “

Kaip rimtai reikėtų įsiklausyti į šiuos žodžius ir kaip juos vertinti?

Sutartis su ateiviais

Grįžkime į 1953 metus, kai astronomai atrado kosminių ateivių objektų „flotilę“, priartėjusią prie Žemės ir skrendančią pusiaujo orbita. Tais metais JAV radarai 13 tų užfiksavo šiuos objektus 160-800 kilometrų aukštyje, taip pat užregistruoti jų tarpusavio radijo pokalbiai ir žinoma, kad JAV vyriausybė iškėlė uždavinį užmegzti su šiais objektais kontaktą.

XX amžiaus 9-ajame dešimtmetyje sensacingame referate „Slaptoji valdžia“ buvęs JAV specialiųjų tarnybų darbuotojas Williamas Cooperis teigė, kad tuomet su JAV vyriausybe kontaktavo grupė į žmones panašių ateivių iš Plejados žvaigždyno: „Ši grupė įspėjo mus apie ateivius, besisukančius virš pusiaujo, ir pasiūlė padėti skatinti mūsų protinį vystymąsi. Pagrindinis jų reikalavimas buvo išmontuoti ir sunaikinti visus mūsų atominius ginklus. Jie nesijautė pasirengę suteikti mums savo technologijų, nes mes galėtume su jomis elgtis neatsakingai, t. y. bet kurią naują technologiją panaudoti kam nors sunaikinti. Mes turime nustoti vieni kitus naikinti, nepasotinamai teršti savo planetą ir švaistyti jos gamtinius išteklius. Mes turėtume su gamta gyventi darniai.“

Svarstant šiuos žodžius nereikėtų pamiršti, kad. jie buvo pasakyti Šaltojo karo kulminacijoje, kai JAV vyriausybė manė, jog branduolinis nusiginklavimas negali būti naudingas šalies interesams, todėl pasiūlymą atmetė. Negana to, tikėdamasi didelio proveržio plėtodama savo ginkluotę, JAV vyriausybė pradėjo aktyviai siekti užmegzti radijo ryšį su ateiviais, esančiais virš pusiaujo.

Ką ir besakyti, nebloga teorija, bet pasekime faktus!

Dwightas Eisenhoweris 1954 m. vasario 20 d., amerikiečių ufologo Charleso Berlitzo duomenimis, patvirtintais nepriklausomų šaltinių, šią dieną naujasis JAV prezidentas, buvęs sąjungininkų kariuomenės vadas Antrojo pasaulinio karo pabaigoje, Dwightas Eisenhoweris visiškai slaptai lankėsi Kalifornijos oro pajėgų bazėje Edvardse, kad apžiūrėtų ten nugabentus kelis sugedusius NSO. Netrukus po jo vizito šie objektai buvo pervežti į NSO saugojimo ir tyrimo bazę Raite-Patersone, Ohajo valstijoje.

1954 m. kovo mėn. JAV Stabų vadovų komitetas pakartotinai išleido direktyvą JANAP146, kuri pirmą kartą buvo paskelbta 1951 metų rugsėjį. Šį kartą direktyvoje nurodyta, kad duomenys apie visus nežinomus objektus, įskaitant NSO, turi būti pranešti kaip pirmojo svarbos laipsnio informacija. Ypač pabrėžta, kad šie pranešimai taikomi nacionalinės apsaugos sričiai ir juos atskleidus gresia bausmė pagal įstatymą dėl šnipinėjimo. Netrukus po direktyvos buvo išduoti ir specialūs nurodymai civilinės aviacijos pilotams, draudžiantys platinti žinias apie bet kokius pastebėtus NSO.

1954 m. balandžio mėn., pasak kelių amerikiečių ufologų ir nepriklausomo prancūzų tyrinėtojo Jimmy Guieu, sėkmingai įgyvendinus 1953 metų projektą „Platonas" (užmegztas radijo ryšys su NSO), JAV Holomano bazėje įvyko pirmasis Žemės gyventojų susitikimas su humanoidų rasės atstovais, kurių flotilė laikėsi virš pusiaujo. Edvardso oro pajėgų bazėje nutūpė penki ateivių kosminiai laivai, kurių pilotai - aukštaūgiai humanoidai ilgomis nosimis ir pilka oda - pranešė atvykę iš planetos, esančios Oriono žvaigždyno raudonosios žvaigždės Betelgeizės sistemoje. Jų nykstančioje planetoje nebegalima gyventi. Ateiviai supažindino bazės techninį personalą su savo lėktuvų sandara. Pademonstravę gebėjimą dematerializuotis, visi penki laivai iš bazės išskrido. Be kariškių tuo metu dalyvavo ir keli civiliai asmenys, tarp kurių - artimas buvusio JAV prezidento Harry Trumano giminaitis.

Kitame susitikime su ateiviais Edvardso bazėje jau dalyvavo pats prezidentas Eisenhoweris.

Kitame susitikime su ateiviais Edvardso bazėje jau dalyvavo pats prezidentas D. Eisenhoweris. Kaip pirmasis, šis susitikimas taip pat buvo užfiksuotas kino juostoje, išlikusioje iki mūsų dienų. Tarp kitko,
NSO nutūpimo faktą Edvardso bazėje vėliau, 1995 metais, patvirtino amerikiečių astronautas Gordonas Cooperis.

Štai tada JAV vyriausybė su ateiviais „pasirašė“ sutartį tokiomis sąlygomis:

1. Ateiviai nesikiša į JAV vidaus reikalus ir atvirkščiai.

2. JAV ateivių buvimą laiko griežčiausioje paslaptyje.

3. Ateiviai teikia JAV savo progresyviąsias technologijas ir padeda jas plėtoti. Be to, jie nesudaro jokių kitų sutarčių su jokia kita Žemės šalimi.

4. Ateiviai turi teisę reguliariai medicininiams tyrimams pasiimti nedidelį skaičių žmonių ir stebėti jų tolimesnį vystymąsi, su sąlyga, kad šie žmonės nenukentės ir bus grąžinti atgal į paėmimo vietą, be to, jie negalės prisiminti, kas įvyko, o ateiviai reguliariai teiks vyriausybei (komitetui „Majority12“) paimtų žmonių sąrašus ir ataskaitas apie visus panašius ateivių kontaktus su planetos gyventojais.

5. JAV ir ateiviai atlieka mainus, vieni kitiems tyrimams duodami po šešiolika asmenų iš kiekvienos pusės. Kol ateiviai yra Žemėje, grupė žmonių keliauja į ateivių gimtinę. Kiekviena pusė sutarties galiojimo metu turi paskirti po vieną ambasadorių.

Sutartyje taip pat buvo numatyta keletas požeminių bazių ateivių reikmėms ir dvi bendros bazės JAV teritorijoje (Jutos, Arizonos, Kolorado, Naujosios Meksikos ir Nevados valstijose). Šios bazės buvo pradėtos statyti nedelsiant, o darbų tempas itin išaugo 1957 metais, kai Kongresas skyrė daug lėšų, neva neeilinėms prezidento slėptuvėms naujo pasaulinio karo atveju statyti.

JAV sutartis su NSO (2)

"Planetos paslaptys"

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: nso, Ateiviai, Edvardso bazė, Eisenhoweris, Majority-12, JAV, Sutartis

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
N.V. Ševčenkos visų ligų gydymo metodas...

Paimti ne mažiau kaip 30-40 mililitrų nerafinuoto būtinai saulėgrąžų aliejaus ir 30-40 mililitrų 40 laipsnių alkoholio, plakti b...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kuo medus ir cinamonas yra naudingas mūsų sveikatai...

Visi sako, kad medus ir cinamonas yra naudingas mūsų sveikatai, bet jie pamiršo pasakyti! Medus ir cinamonas neįtikėtinas naudin...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Pasigamink namie anticeliulitinę pastą: stebuklingas ef...

Magiškas poveikis! Nesvarbu, esate apkūnus ar liesas, celiulitas visada ras būdą, kaip jus erzinti. Moterys visame pasaulyje su...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šlapimo rūgšties pašalinimas iš jūsų organizmo...

Šios sultys puikiai susidoros su šlapimo rūgšties pašalinimu iš jūsų organizmo ir sumažins sąnarių skausmą. Labai naudinga ge...


Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0