Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 8

Juodojo voro pranašystės

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederikas Martelis. Tačiau tikrasis šio aiškiaregio vardas nežinomas. Istorijoje jis dažniausiai minimas Juodojo Voro (ital. Ranje Nero) pseudonimu.

7 tūkstantmetį siekiančios pranašystės

1972 m. viename Bolonės vienuolyne rastas rankraštis, pavadintas „Amžinoji knyga“, arba „Knyga – orakulas“. Joje aiškiaregis netgi anksčiau už Nostradamą aprašė pranašystes, siekiančias 6323 metus, t. y. 7-ąjį tūkstantmetį! Keletą kartų „Amžinojoje knygoje“ pranašas vadina save Juoduoju Voru, kurio užduotis – „gaudyti muses“, mat šios yra įvairių nelaimių nešėjos. Žinoma, tai tik vaizdinga metafora.

Juodojo voro pranašystės

Sakydamas „gaudyti muses“ autorius mėgina parodyti, kokiais keliais žmonijai žengti negalima. Aiškiaregio amžininkams nerūpėjo, kas įvyks po tūkstančių metų. Juos domino tik jų gyvenimo laikotarpiui aktualios pranašystės. Pastarosios tuo metu buvo prilyginamos netgi dieviškiems atradimams, ir žmonės stengėsi jomis vadovautis. Tačiau po Juodojo Voro mirties jo vardas buvo ilgam pamirštas.

Pranašystės A. Hitlerio nedžiugino

Žymusis aiškiaregis prisimintas XVIII a., kai Vokietijoje atsitiktinai buvo rastas jo rankraštis. Per Antrąjį pasaulinį karą juo susidomėjo A. Hitleris, kuriam visada rūpėjo okultizmas. Jis įsakė ezoterikos mokslų centro vadovui Liudvikui Birseriui išversti Juodojo Voro rankraštį ir sužinoti Vokietijos ateitį. Tačiau L. Birseris padarė didelę klaidą. Vienuolio pranašystes jis suformulavo taip: „Įvyks Antrasis pasaulinis karas, per kurį Vokietija pirmoji atakuos. Tačiau ji pralaimės kovą 1943 m., o Berlynas pavirs didžiule kapaviete“. A. Hitleris jam to neatleido…

Bet pranašystė vis tiek išsipildė. 1943-iaisiais hitlerinė Vokietija pralaimėjo Kursko mūšį, lėmusį karo baigtį, o Berlynas, kaip ir buvo pranašauta, tapo panašus į kapines.

Numatė pasikėsinimą į popiežių

Dar kartą Juodojo Voro pranašystėmis susidomėta 1972-aisiais. Taikant radioaktyvųjį tyrimo metodą paaiškėjo, kad rankraštis parašytas ne vėliau kaip XVII a. 1981-1984 m. Italijoje išleista 800 puslapių B. Bašero knyga, skirta rankraščio analizei ir komentarams.

Dauguma įvykių ir istorinių personažų vardų Juodojo Voro rankraštyje nurodyti itin tiksliai. Netgi išsamiai aprašytas bandymas nužudyti popiežių Joną Paulių II, kuris įvyko 1981 m. gegužės 13 d. Pavyzdžiui, pranašauta, kad tai atsitiks aikštėje, pilnoje žmonių. Nuaidės du šūviai: pirma kulka praskries pro šalį, o antra pataikys į popiežių, tačiau jis išgyvens.

Aiškiaregys nurodė, kad du nusikaltėliai, norintys nužudyti popiežių, priklausys turkų ekstremistų grupuotei. Vienas jų bus pagautas ir nuteistas. Juodojo Voro rankraštyje užsimenama ir apie J. Staliną. Jis vadinamas žmogumi, besileidžiančiu nuo kalno, arba žmogumi su dūmais iš burnos. Pypkė neaprašyta, nes tuo metu, kai pranašas gyveno, niekas nerūkė. Tabakas iš Amerikos buvo atgabentas vėliau. Dar J. Stalinas rankraštyje vadinamas baisiu tironu, kurio tamsus šešėlis uždengs dalį žmonijos, grobuonimi, juodu baisiu vabalu ir lokiu, ryjančiu žmonių kaukoles. Be to, užsimenama, kad „daugelis bus nužudyti iš pakaušio.“

Ateitis – pesimistinė

Voro pranašystės – ne itin džiugios. 1990-2000 m. aiškiaregis aprašė kaip „pelenų laikotarpį“. Čia turima omenyje moralinių vertybių pelenus. Anot pranašo, vertybės bus paniekintos ir pamirštos. Žmonėms bus sunku gyventi, nes „laikai bus prakeikti“. Gims nauja karta, ir žmonės bus priversti vėl kreiptis į Dievą, pajus būtinybę dvasiškai apsivalyti. Tačiau tai suvoks ne visi, kiti gyvens po senovei.

Juodasis Voras, kaip ir dauguma kitų aiškiaregių, įsitikinęs, kad žmonės patys save pražudys. Tai turės įtakos Rytų Europos šalims, iš kurių emigruos tūkstančiai žmonių. Šie užplūs Centrinę Europą ir paskleis epidemijas, skurdą bei prievartą. Remiantis Juodojo Voro pranašystėmis, „Kristus numirs ant Tibro krantų ir atgims prie Volgos.“ Taigi Rusijai lemta atkurti krikščionybę ir jos vertybes. Tai, pasak aiškiaregio, įvyks 2000-ųjų pradžioje, kad žmonės vėl pradėtų gyventi Viešpaties globoje. Tačiau žmonijos ateitis aiškiaregiui neatrodo džiugi.

Lemtinga data Juodasis Voras laikė 2000-uosius, kuriuos vadino „ugnies šlovės metais“. Naujasis tūkstantmetis aprašytas taip: „Kai žmonija artės prie tūkstantmečio pabaigos, bus pasiekta kalnų perėjos viršūnė, nuo kurios matysis epochos nelaimės ir atsivers kelias į žemiškąjį rojų. Pirmoji karta, žengianti šiuo keliu, bus nedarni, nes dvasios džiaugsmo kelią atrasti nelengva“. Pirmąjį naujojo tūkstantmečio dešimtmetį pranašas vadina „baimės laiku“, po kurio bus „beprotybės dešimtmetis“, „taikingumo dešimtmetis“ ir „pakilimo dešimtmetis“. Juodojo Voro teigimu, ateis sunkūs laikai, ypač tiems, kurie negeba suprasti dvasios kalbos. Pranašas rašo: „Visų pirma žus tie, kurie vilki aukso ir valdžios drabužiais. Tie, kurie negali gyventi be valdžios ir turto. Sugrius viskas, kas atvedė žmoniją prie suirutės. Viskas virs pelenais, o po jais vėl ims svirpti cikados“.

Dvasingumo link

Pasak aiškiaregio, bėgant metams baigsis kūniškumo etapas ir prasidės dvasingumo era. Tai bus paskutinioji epocha, kai žmonės pradės sutarti su savimi. Juodojo Voro teigimu, visa tai tęsis iki 2500 m. Vėliau esą vėl bus kartojamos senos klaidos, žmonės bus egoistai, bus vertinamas materializmas ir įsigalės prievarta. Pranašas rašo: „Žmonijai lemta išgyventi tris potvynius: pirmasis bus vandeninis, antrasis – ugninis, o trečiasis – žvaigždinis.“ Per trečiąjį potvynį dangus užges visiems laikams, ir žmonija išnyks. Juodasis Voras, kaip ir dauguma kitų aiškiaregių, įsitikinęs, kad žmonės patys save pražudys.

Juodojo Voro pranašystės, kurios jau išsipildė:

1. XX a. bus statomi namai, kur kas aukštesni už aukščiausius medžius (dangoraižiai).
2. 1925 m. susiformuos Šėtono religija. (1925 m. sausį oficialiai paskelbtas Šėtono šventyklos įsteigimas).
3. Europos centre 7 metus siautės kruvinas viesulas, kurio čiuptuvai palies visas puses. (Antrasis pasaulinis karas, pradedant nuo Austrijos anšliuso, iš tiesų užsitęsė 7 metus).
4. Du siaubingi mirtini grybai iškils virš dviejų miestų, o iš viso tokių grybų bus septyni. (Hirosimos ir Nagasakio bombardavimas bei Černobylio atominė avarija. Gali būti, kad pranašas turėjo omenyje ir antžeminius branduolinius bandymus).
5. 1981 m. atsiras nauja baisi liga – bausmė už paleistuvavimą. (Aiškiaregio nurodytu laiku atsirado AIDS).
6. Atsiras neįprastų virvių ir grandinių, per kurias žmonės bendraus (telefono laidai, kabelinė televizija), taip pat vaizduotę pritrenkiančios kriauklės, kurios girdės bei kalbės žmogaus balsu (radijas, telefonas ir televizija).

Pranašystės apie ateitį:

1. Ašigaliuose ištirps ledai, atidengdami plačias ir derlingas žemes. Tuo metu milžiniškos vandens bangos uždengs pusę Žemės paviršiaus, tačiau vėliau atsitrauks atgal (ašigalių pasikeitimas vietomis ir staigus atšilimas planetoje).
2. Baisūs dalykai dėsis Indijoje. Indijos šiaurėje atsiras stiprus diktatorius, kuris suvienys šalį.
3. Europą apims baisių ligų protrūkis, kuris sunaikins pusę žmonijos. Iš viso atsiras penkios naujos ligos, iš kurių viena žmonėms suteiks naudos.
4. Žmonių gerokai sumažės. Neliks Prancūzijos, Ispanijos, Turkijos ir Skandinavijos šalių.
5. Naujasis Mėnulis bus mažesnis už senąjį ir bus arčiau Žemės.
6. Atsiras žmonių dėmėta oda.
7. Atsiras naujos gyvūnų rūšys, kurios nepaklus žmonėms. Naminiai gyvūnai taps žmonių priešais, nes perpras jų įpročius ir būdą.
8. Pikčiausiais žmonių priešais XXI a. taps vabzdžiai. Baisūs vorai žudys žmones. Po visą planetą paplis skėriai.
9. Žmonija pasidalys į du regionus – tamsųjį ir šviesųjį.
10. Danguje švies dvi Saulės ir du Mėnuliai. Nakties nebus. Žemė pavirs liepsnojančiu pragaru. Joje bus neįmanoma gyventi. Tik po žeme bus galima rasti išsigelbėjimą. Bus pastatyti aštuoni požeminiai miestai. Nuo kalnų bus nupjautos viršūnės. Daugelis apaks nuo dviejų Saulių šviesos.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau