Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Spalio » 5

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada komunizmą ir karą 2022 m

Šiandien, po daugybės laidų ir pasakojimų apie ateitį ir dabartinę padėtį Lenkijoje, savo sekėjų pageidavimu, Krzysztofas Jaczkowskis transliavo puikią pasaulinę prognozę 2022 metams, žadėdamas tokį siaubą, kad žmonės komentaruose net neapsidžiaugė, pranašais. Pateikiame savo skaitytojams pono gbkEmilgbk laidos santrauką:

Kitų metų prognozės man nekelia optimizmo. Matau netikėtų dalykų, kurie vienas kitą seks labai sparčiai. Pokyčių bus tiek daug, kad žmonėms bus sunku suprasti, ko bijoti ir dėl ko nerimauti.

Pavasarį pažadėjau, kad rimta krizė prasidės rugpjūtį. Ir štai, kasdienės būtinybės prekės kasdien brangsta. Jų bus ir daugiau.

Valstybės institucijos jau pradėjo dirbti su nesėkmėmis, tačiau padėtis tik blogės, o piliečiai vis mažiau tikėsis, kad gali kur nors kreiptis. Šiandien žemės ūkio produktai ir statybinės medžiagos pabrango 100 proc. ir daugiau, tačiau tai tik pradžia - toliau bus dar blogiau. Viršininkai tai pavadins infliacija.

Artimiausiu metu kariniuose reikaluose bus taika, bent jau aš nematau problemos Lenkijai. Bloga padėtis bus tik siaurame ruože palei rytinę sieną, kur migrantų problema dar labiau paaštrės.  Tačiau toliau matau, kaip keli laivai įplaukia į Viduržemio jūrą. Jų bus daug ir jie tarsi turėtų kažką saugoti.  Ir staiga Turkijos apylinkėse įvyks kažkas labai blogo. 

Tai bus ne Turkija, ne Turkijoje, bet netoli jos.  Atsitiks kažkas nepaprasto ir siaubingo savo pasekmėmis. Tuomet bus tyla, o Viduržemio jūroje esantys laivai stebės situaciją ir blokuos regioną. 

Kas ten nutiks, kol kas negaliu pasakyti. Matau minias žmonių, kuriems dalijami geriamojo vandens buteliai. Europoje kils daug baimės ir daug žmonių čia galvos apie pabėgimą. Parduotuvėse trūks maisto, trūks elektroninės įrangos. Viso to kaina bus ne tik didelė, bet ir siaubinga.  Taip pat bus rengiamasi, mobilizuojamasi - visi bijos, kad užpulta valstybė sukils ir atsakys. Tačiau jis nereaguos ir nepakils. 

Vis dėlto baimė dėl tokio galimo atsako bus kurstoma dirbtinai. Netgi kils panika, kuri bus panaudota priimant įvairius nepopuliarius sprendimus. Kaip mums sakoma ir kaip mes galvojame - sprendimai bus laikini, bet iš tikrųjų jie bus nuolatiniai ir bus taikomi šiek tiek vėliau.  Galiausiai tai gali lemti, kad kai kurie Europos regionai bus performuoti ir sujungti į vieną, pasikeis daugelis ES taisyklių. Mūsų akyse įvyks dalykų, kuriais dabar negalėtume patikėti.

Pinigai išnyks keliuose pasaulio regionuose. Panašu, kad Europa bus vienas iš tokių regionų. Bus įvesti laikini intervenciniai pinigai tarsi kovai su hiperinfliacija. Mums bus sakoma, kad tai bus tik laikina, tačiau žmonės bus labai patenkinti naująja valiuta, nes ji bus garantuota ir nepriklausys nuo infliacijos. Šie pinigai bus elektroniniai - negalėsime jų laikyti rankose. Be to, tai bus net ne pinigai, o kažkas panašaus į kuponus, kurie garantuos mums tam tikrą kiekį maisto, degalų ir kitų būtinų dalykų. 

Tai paskatins tam tikros rūšies mainus. Jei, pavyzdžiui, vienas asmuo išnaudos mėnesio degalų limitą - jis negalės už juos sumokėti iš savo sąskaitos, nors sąskaitoje pinigų turės.  Tada jis paprašys ko nors kito nupirkti degalų iš jo limito ir sumokės savo limitu už kitas prekes. 

Tai nebus susiję tik su degalais - pateikiu tai tik kaip pavyzdį. Ši riba bus taikoma beveik visoms prekėms, nes po kokio nors karinio įvykio pasaulyje kils siaubingas ekonominis chaosas. Tai, ką matau ateityje, man atrodo siurrealistiška, neįmanoma ir nerealu, tačiau dabar galvoje iškyla būtent tokie vaizdai. 

Artimiausioje ateityje matau ne komunizmą, o sistemą, kurioje daugelis dalykų taps įprasti, kurioje infliacija sunaikins akcijas ir santaupas.  Atsiras tam tikros reguliavimo institucijos, kurios užsiims savotišku ekonominiu planavimu - jos paskelbs, kad gelbės privačias įmones ir korporacijas. Tačiau rezultatas bus toks, kad viskas taps bendra, o visai ekonomikai atstovaus viena didžiulė institucija. 

Daugelis pasaulio šalių nenorės sutikti su tokiu požiūriu ir priešinsis. Ši kova baigsis chaosu ir hiperinfliacija, po kurios minios pareikalaus, kad jų politikai, kaip ir visur kitur, įvestų pajamų ribas ir garantijas, t. y. prisijungtų prie bendros pasaulinės sistemos.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau