Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2016 » Sausio » 24

Jūsų automobilio fengšui

Automobilis – tai ne tik susisiekimo priemonė. Kelionės metu jis virsta savotiškais namais. Štai kodėl fengšui sistema tiesiogiai sietina ne tik su įprasta mūsų namų erdve, bet ir su automobiliu.

Derinti automobilį prie pasaulio šalių ar ką nors keisti atsižvelgiant į šviesos kritimo kampą neverta – juk tai mobili erdvė. Tačiau pasinaudoti kitomis fengšui rekomendacijomis ir talismanais – kodėl gi ne?

Automobilis – jūsų tvirtovė

Kiekvienas žmogus unikalus, į savo erdvę jis įneša savitų pokyčių. Todėl asmeninė erdvė dažniausiai atspindi ir jo silpnybes, ir stipriąsias puses. Automobilis iš visų pusių supamas labai aktyvios, dažnai net agresyvios kelių energijos, todėl jis – ne šiaip sau namai, o netgi tvirtovė, sauganti nuo chaotiškų, neharmoningų, staigių ir agresijos persunktų išorinės energijos atakų.

Automobilis sugeria į save informaciją to gyvenimo, kuriame jis dalyvauja. Iš esmės tai – sumišusi jo šeimininko ir kelių energija. Taip pat ir visų situacijų, kurios yra kada nors su tuo automobiliu nutikę, energijų sankaupa.

Automobilio galas, fengšui požiūriu, yra vieta, skirta apsaugai nuo išorinės energijos. Todėl šmaikštūs užrašai, kurie pritraukia dėmesį ir ragina juos skaityti, šią apsaugą tik susilpnina. Visai kas kita – įspėjamieji ženklai, skatinantys išlaikyti atstumą: Vaikas automobilyje, dygliuotos padangos, lipdukas „laikykis saugaus atstumo“ ir kt. apsauginę funkciją tik sustiprina.

Energijos valymas

Kad automobilis būtų švarus ne tik išoriškai, bet ir energijos prasme, būtinas reguliarus ir nuodugnus viso automobilio valymas. Be abejo, jis pradedamas automobilio išorės išplovimu, vidaus valymu nuo dulkių ir purvo. Čia lyg ir viskas aišku: arba valandėlė-kita smagaus fizinio darbo, arba užvažiavimas į automobilių plovyklą.

Kuo dažniau tvarkysite automobilio saloną – tuo geriau. Erdvė turėtų traukte traukti gerą energiją ir sėkmę. O gerajai energijai, kaip žinia, reikia vietos ir erdvės. Todėl stenkitės kaip galima operatyviau atsikratyti visais nereikalingais daiktais, kurie kartais linkę kauptis automobilio daiktadėžėje, durelėse esančiuose skyriuose ir, žinoma, bagažinėje. Dažniau ištuštinkite peleninę.

Automobilio plovimas vandeniu pašalina ir dalį energinės informacijos. Ypač rekomenduojama jį atlikti po kiekvienos nemalonios situacijos kelyje. Tiesa, jei nutiko kas itin grėsmingo, pavyzdžiui, pakliuvote į avariją, prireiks dar kruopštesnio valymo, pageidautina – energetiškai įkrautu vandeniu.

Erdvę išvalo varpelio garsas, specialiai parinkti aromatai.

Automobili kilimėlius kartkartėmis nupurkškite vandens ir druskos tirpalu – tai padės išvalyti iš jų susikaupusią neigiamą energiją.

Jei pirkote nebe naują automobilį ar juo ilgesnį laiką naudojosi kas nors kitas, prieš pirmą kartą sėdant už vairo paskambinkite salone varpeliu, kad suteiktumėte savo automobiliui naujos energijos ir išvalytumėte senąją.

Automobilio spalva – ne atsitiktinė

Kelionės metu patiriamas komfortas didžia dalimi priklauso nuo automobilio salono spalvos ir jame tvyrančios tvarkos.

Automobilio spalva turi savyje svarbios informacijos. Kiekvienas žmogus turi sau palankias ir nepalankias spalvas. Ir kartu kiekvienai spalvai perduoda ir savo asmeninių savybių.

Išorinė automobilio spalva pritraukia informaciją iš išorės, tai, kas vyksta kelyje, taip pat skleidžia informaciją į kelią, o automobilio salono spalva tam tikra linkme veikia patį žmogų.

• Raudona – labai aktyvi, gali sustiprinti agresiją, pritraukti ją iš kitų eismo dalyvių.

• Geltona, smėlinė – harmoningos, nuosaikios spalvos.

• Balta, sidabrinė – sustiprina paties automobilio savininko asmenines savybes.

• Juoda, mėlyna – ramios, neišsišokančios spalvos, tačiau pavojingose situacijose gali išprovokuoti nestandartinį elgesį ir reakcijas.

• Žalia – impulsyvumą skatinanti spalva. Bet kartu ir padeda geriau pajusti susidariusią situaciją, adekvačiau reaguoti į išorines kliūtis.

Automobilio aromatas

Visų pirma svarbi sąlyga – kad automobilio salonas būtų gerai išvėdintas. Gaivus oras suartina automobiliu važiuojančius žmones su juos supančiu pasauliu, užtikrina normalią energijos cirkuliaciją ribotoje erdvėje. Jei oras priplėkęs, vairuotojas greičiau nuvargsta, didėja rizika patekti į autoįvykį. Orui gaivinti rekomenduojama naudoti natūralius aromatinius aliejus, kurie, be kitų savo teigiamų savybių, dar ir pakelia nuotaiką.

• Rozmarinas ir neroli mažina dirglumą, skatina mąstymo aiškumą.

• Kedras išsklaido baimes, taigi ypač rekomenduojamas pradedantiesiems vairuotojams.

• Mėta atpalaiduoja, bet ne migdo. Puikiai tiks intelektualinį darbą dirbantiems žmonėms, vykstantiems iš darbo – šis kvapas padės mintis apie rūpesčius palikti darbe, o namo grįžti prašviesėjusia galva, su nauju energijos pliūpsniu.

• Citrinos aromatas kelia nuotaiką, mažina nuovargį.

• Jazminai mažina emocinę įtampą.

• Apelsinų kvapas sušildo, sukuria lengvumo ir gaivos kupiną atmosferą, padeda pajusti gyvenimą „čia ir dabar“.

Automobilio talismanai

Šuo. Vyriška energija, jėga, pasitikėjimas savimi.

Vėžlys. Ant plokštumos už sėdynių, ties galiniu automobilio langu, galima padėti vėžliuką. Šis talismanas simbolizuoja ilgą gyvenimą, jėgą, ištvermę ir didelę sėkmę tvarkant reikalus. Automobilio gale ši figūrėlė užtikrins apsaugą automobiliui ir teiks pasitikėjimo savimi jo vairuotojui. Jei automobilis – tai ir jūsų darbo priemonė, vėžliukas pritrauks naujų karjeros galimybių, atvers naujų finansinio klestėjimo perspektyvų.

Elnias. Simbolizuoja ilgaamžiškumą. Pasak legendos, tai – vienintelis gyvūnas, kuriam pavyko rasti nemirtingumo grybą.

Feniksas, gaidys, povas, erelis. Simbolizuoja valdžią, sėkmę visuomeniniuose santykiuose. Šį talismaną geriausia įkurdinti kur nors prieš save.

Piramidė. Augimo – kopimo karjeros laiptais, finansinės padėties gerėjimo simbolis.

Moneta. Pritraukia finansinę sėkmę.

Kokių papuošalų vengti?

Vėjo muzika, varpeliai, bambukinės fleitos – visa tai papuošalai ir talismanai, skirti naudoti namuose. Automobiliui jie gali būti ir per garsūs, ir per dideli.

Nerekomenduojama ant priekinio veidrodėlio kabinti jokių papuošalų. Tai blaško dėmesį ir išsklaido teigiamą energiją.

Praktiniai patarimai vairuotojams

• Automobilio liukas – tai langas. Įkurdintas vairuotojui tiesiai virš galvos jis provokuoja nesaugumo jausmą, todėl liuku geriau naudotis kuo rečiau, idealu jei yra galimybė jį uždengti.

• Parkuojantis nepatartina automobilio atsukti kapotu į namą. Automobilis tokiu atveju tampa grobuonimi, vagiančiu iš namų energiją.

• Įskilusį, net ir visai nedaug stiklą rekomenduojama kuo skubiau pakeisti nauju.

• Nerekomenduojama su automobiliu išsiruošti į kelionę siaučiant audrai, pučiant stipriam vėjui. Tai ilgam į jūsų erdvę įneš sumaištį ir chaosą.

• Geriau neduokite savo automobilio vairuoti pašaliniams, jums nepriimtiniems žmonėms – technika pripranta prie šeimininko energetikos ir skausmingai reaguoja į kito žmogaus įsibrovimą.

• Savo mašinai rekomenduojama duoti vardą. Nesvarbu, koks tai bus vardas, kokia kalba tariamas. Svarbiausia – kad jis jums asocijuotųsi su sėkme ir harmonija.

• Sau matomoje vietoje, pavyzdžiui, prie veidrodėlio, užriškite mėlyną siūlą arba apsukite mėlyną gumytę – tai paskatins jus sutelkti dėmesį.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau