Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 19

Kaip išvalyti namų vandenį nuo chloro!

Mūsų sveikata tiesiogiai susijusi su vandeniu kurį mes geriame. Tačiau, ne visi gali pasigirti, kad čiaupo teka švarus vanduo.

Iš čiaupo tekantis vanduo turi daug chloro. Jį dažnai chlorina, naudojant toksiškas dujas, jos plačiai naudojamos dezinfekavimui.

Kad vanduo būtų tinkamas naudojimui, turi būti nedaugiau kaip 4 mg chloro litrui vandens. Deja, taip būna ne visada, chloro kiekis dažnai būna didesnis nei norma. Chloras gali būti pavojingas mūsų organizmui.

Kaip išvalyti namų vandenį nuo chloro!

Chloruoto vandens naudojimas didina šlapimo pūslės vėžio riziką, didina cholesterolio kiekį kraujyje, sukelia alergiją ir astmą. Jis taip pat gali pakenkti odai, akims ir kvėpavimo takams.

Kaip pašalinti chlorą?

1) Vienas iš paprasčiausių vandens valymo metodų yra įlašinti kelis lašus citrinos sulčių į puodelį, kiekvieną kartą, kai geriate vandenį, nes vitaminas C gali išvalyti vandenį.

Be to, galite naudoti vitamino C tabletes. Rekomenduojamas santykis paprastai yra miligramas vitamino C su litru vandens, bet jei norite, galite įdėti šiek tiek daugiau vitamino C, priklausomai nuo chloro kiekio vandenyje.

2) Kai kuriuose miesteliuose ir kaimuose, šiandiena yra išgryninamas vanduo su kadagio šakomis, gluosnių žieve, svogūno odele ir laukinių vyšnių lapais. Tik šiuo atveju iš čiaupo valymas užtrunka ne mažiau kaip 12 valandų.

3) Jūs galite valyti actu, jodu, vynu. Vienam litrui vandens reikės 1 šaukštelis acto, 3 lašų 5% jodo, arba 300 gramų jauno balto vyno. Visus šiuos "priedus" dedame į vandenį nuo 2-6 valandų. Trūkumas yra tas, kad chloras ir kai kurie mikrobai vandenyje vis dar liks.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.07.2020 laikas 20:46 Kaip gydyti rožę liaudies receptais
Noriu pasidalinti patikrintais receptais, kurie padeda atsikratyti tokios klastingos ligos kaip rožė. Tai yra infekcinis odos susirgimas. Jį sukelia streptokokai, kurie dauginasi pažeistose odos vietose - žaizdose, įdrėskimuose, nutrynimuose, pūliniuose ir panašiose vietose....

Skaityti daugiau

12.07.2020 laikas 19:13 Plungės dvaro parke – pusės tūkstančio metų senumo Perkūno ąžuolas traukiantis prisiliesti

Lietuva senovėje buvo ąžuolų kraštas: gamtinės aplinkos raidos tyrinėtojai mano, jog XVI a. ąžuolai galėjo sudaryti 15–20 proc. visų miškų ploto. Tuos laikus mena iki šiol augantis ir žaliuojantis Perkūno ąžuolas, skaičiuojantis 500 metų ar net daugiau. Plungės dvaro parke augantis didingas...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau