Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (3.9K) Komentarų: (0) (06.12.2016 - 10:20)

Ktonų civilizacija po žeme

Neseniai Kinijos žiniasklaida paskelbė įdomią istoriją. 2003 metų vasario 28 dieną privačioje anglių kasybos šachtoje greta Czisi miesto įvyko avarija. Griūtis užvertė keturiolika ten dirbančių šachtininkų. Gelbėtojai atkasė dvylikos žuvusiųjų palaikus, bet Van Chu ir Leo Pen nerado. Šachta buvo uždaryta, o savininkas nuteistas daugelį metų kalėti.

Bet 2008 metais Van Chu netikėtai sveikas grįžo namo. Žmoną rado ištekėjusią už kito, suaugę vaikai išsivažinėję gyveno atskirai. Van Chu pasistatė naują namą, ėmėsi daržininkystės. Netrukus juo susidomėjo valdžios atstovai, apkaltino slapstymusi po avarijos, nes šeimai buvo išmokėta kompensacija. Vyriškis pasiūlė išmoką grąžinti. Tada valdžia susidomėjo, iš kur jis turi tiek pinigų. Van Chu paaiškino visus tuos metus praleidęs pas Žemės gelmėse gyvenančius galinguosius ktonus. Po tokių kalbų jį nusiuntė medikams ištirti.

Ktonų civilizacija po žeme

Komisija patvirtino vyriškio tapatybę ir tai, kad jis sveikas. Tik negalėjo paaiškinti, kur dingo angliakasių profesinė liga – antrakozė, dėl kurios netrukus būtų turėjęs mesti šachtininko darbą. Tai beveik nepagydoma anglių dulkių prisikaupusių plaučių liga. Prieš dingimą Van Chu buvo likę dvidešimt penki dantys, o dabar gydytojai rado visus trisdešimt du. Be to, gydytojų komisija 39 metų Van Chu organizmo būklę įvertino kaip dešimčia metų jaunesnio.

Buvusiam angliakasiui kėlė problemų ir kitos bėdos. Pastatytas naujas namas, banko sąskaitoje didelė suma, namie nemažai grynųjų ir svarbiausia – trečdalio milijono juanių vertės brangakmeniai smaragdai. Vyriškiu susidomėjo tardymo organai. Paaiškėjo, kad dalį brangakmenių jis pardavė juvelyrui Šanchajuje, o vėliau smulkiai aprašė išgyvenimus po avarijos.

Tris paras po avarijos, atkirsti nuo išėjimo šachtos tunelyje, Van Chu ir Leo Pan laukė gelbėtojų pagalbos. Tenkinosi tik vandeniu. Paskui prieš tris dešimtmečius apleistais tuneliais leidosi ieškoti išsigelbėjimo. Pagaliau ilgai klaidžioję senais tuneliais, jie sutiko keistų žmonių, kurie tesiekė Van Chu tik iki juosmens. Tie žmonės juos pamaitino ir ilgai vedė į ktonų karalystę. Vyriškis mano, kad jie ėjo gilyn gal penkiolika kilometrų. Ten nebuvo karšta, oras gaivus. Atėję pamatė maždaug 3000 žingsnių ilgio ir iki 300 metrų aukščio ertmes, sujungtas perėjimais. Lubos skleidė oranžinės spalvos švytėjimą, kurio pakako net skaityti. Kiekvienoje iš tų ertmių gyvena gal po tūkstantį ktonų.

Ktonai maitinasi įvairių rūšių pelėsiais. Abu angliakasiai greitai atsigavo, pramoko nesudėtingos ktonų kalbos. Požemio gyventojai fiziškai gerai išsivystę, gyvena mažiausiai po du šimtus metų, beveik neserga ir maždaug kas 25 metai jiems atsinaujina dantys. Iš įvairių pelėsių rūšių gaminasi audinius ir net popierių, tinkamą rašyti. Ktonai įvaldę metalurgiją ir naudoja varį, auksą ir sidabrą.

Van Chu pasiilgo įprastos saulės. Ktonai nustebo, nes gyvenimą Žemės paviršiuje laiko nelaime. Jie neatkalbinėjo Van Chu, bet apdovanojo ir palydėjo iki paviršiuje esančios urvo angos. Valdžios atstovai Van Chu pripažino nevisapročiu, bet, matyt, tik tam, kad nusiuntę ne į ligoninę, o į karinę bazę, ko gero, detaliau viską išsiaiškintų apie ktonus.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: Ktonų civilizacija, ktonai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Konditeriniai gaminiai
Used Cooking Vegetable Oil...

Mes esame augalinio aliejaus gamintojai ir gaminame įvairių rūšių rafinuotą augalinį aliejų ...

Konditeriniai gaminiai
Rafinuotas cukrinių runkelių cukrus ICUMSA 45...

Mes runkelių cukraus gamintojai, tai yra kristalai ir kubiniai. Mes turime rafinuotą baltąjį...//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Ligos, mutacijos
Kūdikis, kuris neturi nosies...

Elisas Thompsonas dėl itin reto sutrikimo gimė be nosies. Pasaulį su tokiu išsigimimu išvysta tik vienas iš 197 milijonų kūdikių...
Medicinos naujienos
Priimtas naujas medikų kodeksas: ar kyšio duoti nebegal...

Pirmadienį Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė kartus su Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentu Liutauru Labanausku...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išor...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip pašalinti akmenis iš tulžies pūslės namuose sąlygo...

Pakanka keturių dienų pašalinti akmenys iš tulžies pūslės! Metodas įrodytas... Tradicinėje medicinoje akmenų šalinimas iš tul...


Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (beržo, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (rugiagėlių, beržo, petražolių)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, dirvinio)...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalan...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:45:08

Tarptautinis simpo... 1

00:56:07

Tiesa apie vėžį. F... 1

01:51:46

Tiesa apie vėžį. F... 0