Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 6

Ktonų civilizacija po žeme

Neseniai Kinijos žiniasklaida paskelbė įdomią istoriją. 2003 metų vasario 28 dieną privačioje anglių kasybos šachtoje greta Czisi miesto įvyko avarija. Griūtis užvertė keturiolika ten dirbančių šachtininkų. Gelbėtojai atkasė dvylikos žuvusiųjų palaikus, bet Van Chu ir Leo Pen nerado. Šachta buvo uždaryta, o savininkas nuteistas daugelį metų kalėti.

Bet 2008 metais Van Chu netikėtai sveikas grįžo namo. Žmoną rado ištekėjusią už kito, suaugę vaikai išsivažinėję gyveno atskirai. Van Chu pasistatė naują namą, ėmėsi daržininkystės. Netrukus juo susidomėjo valdžios atstovai, apkaltino slapstymusi po avarijos, nes šeimai buvo išmokėta kompensacija. Vyriškis pasiūlė išmoką grąžinti. Tada valdžia susidomėjo, iš kur jis turi tiek pinigų. Van Chu paaiškino visus tuos metus praleidęs pas Žemės gelmėse gyvenančius galinguosius ktonus. Po tokių kalbų jį nusiuntė medikams ištirti.

Komisija patvirtino vyriškio tapatybę ir tai, kad jis sveikas. Tik negalėjo paaiškinti, kur dingo angliakasių profesinė liga – antrakozė, dėl kurios netrukus būtų turėjęs mesti šachtininko darbą. Tai beveik nepagydoma anglių dulkių prisikaupusių plaučių liga. Prieš dingimą Van Chu buvo likę dvidešimt penki dantys, o dabar gydytojai rado visus trisdešimt du. Be to, gydytojų komisija 39 metų Van Chu organizmo būklę įvertino kaip dešimčia metų jaunesnio.

Buvusiam angliakasiui kėlė problemų ir kitos bėdos. Pastatytas naujas namas, banko sąskaitoje didelė suma, namie nemažai grynųjų ir svarbiausia – trečdalio milijono juanių vertės brangakmeniai smaragdai. Vyriškiu susidomėjo tardymo organai. Paaiškėjo, kad dalį brangakmenių jis pardavė juvelyrui Šanchajuje, o vėliau smulkiai aprašė išgyvenimus po avarijos.

Tris paras po avarijos, atkirsti nuo išėjimo šachtos tunelyje, Van Chu ir Leo Pan laukė gelbėtojų pagalbos. Tenkinosi tik vandeniu. Paskui prieš tris dešimtmečius apleistais tuneliais leidosi ieškoti išsigelbėjimo. Pagaliau ilgai klaidžioję senais tuneliais, jie sutiko keistų žmonių, kurie tesiekė Van Chu tik iki juosmens. Tie žmonės juos pamaitino ir ilgai vedė į ktonų karalystę. Vyriškis mano, kad jie ėjo gilyn gal penkiolika kilometrų. Ten nebuvo karšta, oras gaivus. Atėję pamatė maždaug 3000 žingsnių ilgio ir iki 300 metrų aukščio ertmes, sujungtas perėjimais. Lubos skleidė oranžinės spalvos švytėjimą, kurio pakako net skaityti. Kiekvienoje iš tų ertmių gyvena gal po tūkstantį ktonų.

Ktonai maitinasi įvairių rūšių pelėsiais. Abu angliakasiai greitai atsigavo, pramoko nesudėtingos ktonų kalbos. Požemio gyventojai fiziškai gerai išsivystę, gyvena mažiausiai po du šimtus metų, beveik neserga ir maždaug kas 25 metai jiems atsinaujina dantys. Iš įvairių pelėsių rūšių gaminasi audinius ir net popierių, tinkamą rašyti. Ktonai įvaldę metalurgiją ir naudoja varį, auksą ir sidabrą.

Van Chu pasiilgo įprastos saulės. Ktonai nustebo, nes gyvenimą Žemės paviršiuje laiko nelaime. Jie neatkalbinėjo Van Chu, bet apdovanojo ir palydėjo iki paviršiuje esančios urvo angos. Valdžios atstovai Van Chu pripažino nevisapročiu, bet, matyt, tik tam, kad nusiuntę ne į ligoninę, o į karinę bazę, ko gero, detaliau viską išsiaiškintų apie ktonus.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau