Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gegužės » 16

Numerologija: kokią energetiką traukia tavo namų adresas

Įprasta manyti, kad mūsų gyvenamosios vietos energetika priklauso nuo prieš tai čia gyvenusių žmonių arba nuo pačios vietos apskritai. Adresas mums atitenka kartu su gyvenamuoju plotu, tačiau buto ar namo numeris, kaip ir mūsų gimimo data, labai susijęs su tuo, kaip mes jausimės jame.

Pasitaiko, kad tos pačios šeimos nariai, augę tame pačiame name, jaučia diskomfortą, kai tuo tarpu kitoje aplinkoje jaučiasi gerai. Tai paaiškinama tuo, kad namo energetika neatitinka konkretaus žmogaus energetikos. Kaip suprasti, kodėl taip vyksta?

Siūlome atkreipti dėmesį į buto arba namo, kuriame gyveni ar ketini įsigyti, numerį. Jeigu būsto numerologinė reikšmė sutampa su tavo energetika, tuomet jame jausiesi puikiai, kitaip tariant, namai taps tavo tvirtove. Priešingu atveju tave gali kankinti galvos skausmai, liūdesys ir kiti įvairaus pobūdžio negalavimai.

Numerologija: kokią energetiką traukia tavo namų adresas Pradžiai išsiaiškinkime buto ar namo numerologinį skaičių, o tuomet sužinosime kas po juo slepiasi. Skaičiavimas paprastas: pavyzdžiui, buto numeris 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. Skaičius „3“ – tai buto numerio 138 numerologinis skaičius.

Skaičius 1. Planeta – Saulė. Toks būstas jo šeimininkams suteikia kūrybinės energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Jis suteikia galimybę žmogui išsiskirti iš kitų ir pritraukti aplinkinių dėmesį. Šioje aplinkoje gerai jausis menininkai, poetai, rašytojai, žurnalistai. Patalpoje turi būti kuo daugiau įvairių šviestuvų, o dominuojanti spalva – oranžinė arba raudona. Tokiuose namuose vyrauja nerūpestinga ir laisva atmosfera. Tačiau pilnavertį džiaugsmą šiame name patirs tik geranoriški žmonės, piktavališki žmonės, gyvendami jame, patirs vien nuostolius.

Skaičius 2. Planeta – Mėnulis. Intuicija ir sąmoningumas. Šis būstas labai tinka žmonėms, dirbantiems su mažais vaikais, kulinarams ir muzikantams. Pagrindinis šių namų akcentas – veidrodžiai, vyraujanti spalva – švelniai kreminė su nežymiais smaragdo žalios spalvos taškeliais. Labai svarbus šiame būste – vonios kambarys, jis turi atrodyti nepriekaištingai.

Skaičius 3. Planeta – Marsas. Valia, ryžtas, veiksmas! Šis butas skirtas ne tinginiams. Jeigu būsi pasyvi, sprendimai bus priimami už tave. Šiuose namuose nuolat teks kažką remontuoti: vandentiekį, spynas, kėdes... Šeimininkai turi būti geros formos ir nuolat judėti, priešingu atveju, energijos sąstingis sukels ligas. Interjere turi vyrauti raudona spalva. Aktyvesnės erdvės – prieškambaris ir tualetas, pasirūpink jomis.

Skaičius 4. Planeta – Merkurijus. Kontaktai. Tokiame būste teks susigyventi su sąžiningumu ir teisingumu, priešingu atveju melas sugrįš bumerangu. Šio būsto gyventojams būdingas polinkis keliauti. Būk nusiteikusi aktyviam bendravimui, beje ne tik namuose, bet ir darbe. Svarbiausi akcentai interjere: su informacija susiję objektai: pradedant televizoriumi ir telefonu, baigiant įrėmintomis fotografijomis ant sienų. Palankiausios spalvos – šviesiai mėlyna, pilka, geltona.

Skaičius 5. Planeta – Jupiteris. Čia viskas globalu: gyvenimas šiame būste gali būti susijęs su politika, mokslu, viskas čia tarnauja žmonių suvienijimui vardan kokios nors idėjos. Šiems namams labai tiktų purpurinė spalva. O geriausia namų puošmena gali tapti įvairūs daiktai iš bronzos, ypač atsivežti iš tolimųjų kraštų. Neleisk sau pykčio proveržių ir viskas bus gerai. Beje, labai svarbu nepamiršti gausios bibliotekos namuose.

Skaičius 6. Planeta – Venera. Poilsis, meilė ir komfortas. Šių namų gyventojai – arba geranoriški ir svetingi žmonės, arba užkietėję skandalistai. Namų spalvos labai šiltos: dramblio kaulo ir rusvos atspalviai. Interjere dominuoja masyvios minkštos sofos, apvalus stalas, kilimai, gėlės... Namai – tarsi sklidina taurė. Paprastai tokiuose namuose gerai jaučiasi ir gyvūnai: katės, šunys. Šiuose namuose neturi būti barnių, kaltininkas visada bus ginčo iniciatorius.

Skaičius 7. Planeta – Saturnas. Laukia dideli išbandymai. Tokio būsto gyventojai neretai susiduria su įvairaus pobūdžio spaudimu ir apribojimais. Tačiau nėra viskas jau taip blogai. Šiuose namuose palanku kaupti daiktus, įgyti kokių nors profesionalių įgūdžių. Svarbiausia – kuo dažniau analizuoti savo veiksmus, labai pravers jogos užsiėmimai. Vyraujanti spalva – tamsiai mėlyna.

Skaičius 8. Planeta – Uranas. Tai astrologų ir aiškiaregių būstas, tad jeigu į jį atsitiktinai užklys koks nors pragmatikas ir materialistas, jis pasijaus kaip atsidūręs prie suskilusios geldos. Šiuose namuose nuolat lankysis draugai. Namus pagyvink ryškiomis, linksmomis spalvomis, tarp kurių būtinai turi būti šviesiai mėlyna. Ypatingą dėmesį skirk langams, jie visada turi blizgėti. Atsargiau elkis su elektros prietaisais.

Skaičius 9. Planeta – Neptūnas. Gana slogus butas. Šioje aplinkoje labai greitai galima nugrimzti į neišsipildžiusių svajonių liūną ir įsigyti daug kenksmingų įpročių. Šis būstas yra tarsi Bermudų trikampis, nes jame nuolat dingsta daiktai, o visi veiksmai išeina už sveiko proto ribų.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2020 laikas 15:54 Įvardintas Produktas, Kuris Sutrikdo Smegenų Veiklą
Sojos pupelių aliejaus vartojimas per pastaruosius kelis dešimtmečius itin išaugo. Jis tapo vienu populiariausių maistinių aliejų JAV. Tiesa, mokslininkai, atlikdami tyrimus su pelėmis, nustatė, kad sojų pupelių aliejus gali sukelti genetinius pelių smegenų pokyčius. Kai kurie iš jų gali būti siejam...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:42 Prieš 120 mln. metų gyvenęs „šokantis drakonas“ padeda įminti plunksnuotų dinozaurų mįslę
Prieš maždaug 120 mln. metų vienoje Kinijos provincijoje gyveno dinozauras, kurį šiandien mokslininkai vadina „šokančiu drakonu“. Nedidelio ir plunksnuoto dinozauro fosilijos atradimas padeda mokslininkams geriau suprasti dinozaurų ir paukščių ryšį, skelbia CNN....

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:27 Pirmą kartą aptiktas asteroidas Veneros orbitos viduje

Dauguma Saulės sistemos asteroidų skrieja tarp Marso ir Jupiterio orbitų, Asteroidų žiede. Bet jų yra ir kitur – ne vieną dešimtmetį atidžiai ieškoma artimų žemei objektų, t.y. tokių, kurių orbitos labai priartėja ar net kerta mūsų planetos orbitą.

...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:08 Ką iš tiesų reiškia sapnai ir sapnuose matomi simboliai?
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 08:41 O kas jei ateityje visi gyventume grybuose?

Medis ir betonas – tolimos praeities atgyvenos. Visas šiuolaikiškas miestas – mokyklos, parduotuvės, ligoninės ir visi kiti pastatai – yra gyvi, nuolat augantys, mirštantys ir regeneruojantys grybai

...

Skaityti daugiau