Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2015 » Gruodžio » 12

Pinigai ir kaip prišaukti finansinę sėkmę?

Valdžios simbolis – pinigai visais laikais buvo aukščiausių valstybės galvų nesutarimų, o neretai – ir karų priežastimi. Šiandieniniame žmonių gyvenime jie taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Vieni jų turi pakankamai, bet ir toliau siekia padidinti savo ir taip didelę banko sąskaitą, kitiems jų nuolat trūksta. Apie pinigus sklando daugybė prietarų. Kurie jų pagrįsti, o kurie ne, bei kaip prišaukti finansinę sėkmę atskleidžia tarologė psichoanalitikė Gerda Red.

Kaip manote, kas lemia tai, kad vieniems žmonėms, kad ir kiek uždirbtų, pinigų vis trūksta, o kiti jų turi pakankamai? Ar tai priklauso tik nuo pragmatiškų įgūdžių mokant tvarkytis su pinigais, ar ir nuo kažko kito?

Piniginės turinys priklauso nuo energetikos, auklėjimo, sėkmės, žmogaus požiūrio į pinigus, mokėjimo elgtis su jais. Galiu tvirtinti, kad čia egzistuoja ir dėsnis: „Toks tokį traukia.“ Tai paaiškina posakiai: ,,pinigas prie pinigo“, „turtingas prie turtingo“. Pasaulyje turtingiausi – stiprios energetikos žmonės,

dažniausiai – vyriškos lyties atstovai. Kaip parodė statistiniai sociologiniai tyrimai, žmonės, pinigų išlošę loterijoje, labai greitai jų neteko. Mokėjimas išlaikyti tai, ką turi, ką paveldėjai iš protėvių ir tai padidinti – tai didžiausias pasiekimas. Viena aišku – reikia mokėti elgtis su pinigais.

Sakoma, kad pinigus padeda pritraukti raudona piniginė, kiniška moneta, laikoma joje… Ar tokie dalykai iš tiesų veiksmingi?

Žinoma, kad veiksmingi. Pažvelgus į žmogaus piniginę iškart tampa aišku, koks jo santykis su materialiuoju pasauliu. Labai svarbu, kaip atrodo jūsų pinigų saugotoja – piniginė. Ji privalo atrodyti solidi. Joje neturėtų būti jokių šiukšlių, nereikalingų kvitų ar bilietų.

Nereikia pinigų aukštinti, bet gerbti juos privalu. Raudona arba aukso spalvos piniginė, joje laikomas pievoje surastas ir sudžiovintas penkialapis dobiliukas ar kiniškos monetos, eilės tvarka sudėtos pinigų kupiūros, virtuvėje po staltiese padėtas banknotas – tai ir dar daugiau prietarų pasiteisino. Pinigus saugo ne tik dobiliukas, bet ir mėtos, lauro lapeliai. Reikėtų žinoti, kad pinigų nereikėtų skolintis ar skolinti pirmadieniais.

Plačiai paplitęs prietaras, jog rankinės šiukštu negalima dėti ant grindų ar pinigų banknotų piniginėje sudėti bet kaip – jie turėtų būti gražiai sulygiuoti ir neapversti. Ar tokie prietarai ne iš piršto laužti?

Šie prietarai atkeliavę iš senų senovės, jų tikrumu įsitikino ne viena karta. Paisyti jų – privalu. Verta žinoti, kad pinigų banknotai piniginėje turi būti sudėti didėjimo tvarka numeriais į priekį. Pavasarį sukukavus gegutei nepamirškite sužvanginti kišenėje laikomais pinigais.

Kokius dar iš senovės atkeliavusius prietarus reikėtų žinoti?

Skolą geriau grąžint ne vakare, o ryte. Nereikėtų sėdėti ant stalo ar ant jo laikyti tuščio butelio – rizikuojama neturtingam likti. Negalima švilpauti namie – pinigus prašvilpsi. Vienos patalpos negalima šluoti skirtingomis šluotomis. Nereikia imti ryte surastų pinigų. Neskolinkite druskos, nes pinigai pabėgs. Kojų nagus reikia kirpti antradieniais ir penktadieniais.

Kokioje vietoje reikėtų laikyti taupomus pinigus?

Plačiąja prasme – Prancūzijos bankuose, o siaurąja – investuoti į auksą, brangakmenius. Mažesnes pinigų sumas reikėtų laikyti seife, medinėje skrynutėje, kuri stovėtų patikimoje, saugioje vietoje.

Manoma, kad visas skolas reikia atiduoti iki Šv. Kalėdų arba iki Naujųjų metų, kitaip visus kitus metus nepavyks išbristi iš skolų. Ar tikrai taip?

Taip, skolas reikia grąžinti iki šių švenčių. Šis prietaras – labai teisingas ir laiko patikrintas. Metų ir kiekvieno mėnesio pabaigoje vertėtų apgalvoti išlaidas, suskaičiuoti pajamas, grąžinti skolas.

Kai kas teigia, kad tą dieną, kai gaunama alga, nereikėtų pinigų leisti. Ar tame yra tiesos?

Tai protingas psichologinis patarimas, tarsi įspėjimas, raginantis saugotis išlaidavimo, patariantis pagalvoti apie mėnesio pabaigą.

Ar yra magiškų ritualų, padedančių pritraukti piniginę sėkmę?

Ritualų yra be galo daug. Vieną jų – labai veiksmingą, atskleisiu.
1. Paruoškite 3 arba 5 vienodo nominalo monetas. Geriau tiktų 2 ar 5 Lt monetos.
2. Aiškiai suformuokite savo norus. Pavyzdžiui: “Aš noriu sutaupyti dešimt tūkstančių litų naujam automobiliui“, „Aš noriu sutaupyti … kelionei į…“
3.Užsimerkite, atsipalaiduokite, nurimkite ir įsivaizduokite savo norą nedidelio šviečiančio debesėlio pavidalu. Mintyse apgaubkite monetas šiuo debesėliu.
4. 3 kartus ištarkite:
“Monetos, sesutės, riedėkite takeliu,
Per nepraeinamus kelius, snaudžiančius miškus.
Apeikite visą pasaulį ir pas mane sugrįžkite.
Ir kitas sesutes su savimi atsiveskite – auksines ir popierines,
Skambančias ir šiugždančias, dideles ir mažytes.
Visos pas mane prieglaudą suras ir tikslą atras.
O iš namų mano jų neišleiskite,
Pasimesti, išslysti neleiskite!
Tebūnie taip! Amen!“
5. Iššluokite grindis ir padėkite monetas po kilimėliu prie durų. Ateityje nepamirškite išvalyti po juo susikaupusių dulkių, kad jos netrukdytų jūsų namuose cirkuliuoti pinigų energetikai.

Kokiomis savaitės dienomis ar kitoms aplinkybėms esant reikėtų skolintis ar skolinti pinigus, o kada ne?

Skolą geriau atiduoti ne vakare, o ryte – pinigų daugės. Imkite pinigus kaire ranka, atiduokite – dešine. Nepatartina skolintis antradienį – visą gyvenimą būsite skolingas. Kalėdiniu laikotarpiu pinigų aukokite bažnyčiai. Grąžindami pinigus sušnabždėkite: „Kuriam šventovė ne motina, tam aš – ne tėvas.“ Pinigai pasipils tarsi mana iš dangaus.
Skolintis reikėtų esant jaunam mėnuliui, o atiduoti – dylančiam. Pinigus atiduoti būtina smulkiomis kupiūromis. Pinigų nesiskolinkite, neatiduokite ir neskaičiuokite vakarais. Kai iš kairės nuo savęs išvysite jauną mėnulį, parodykite jam piniginės turinį.

Kartais sakoma, kad ant kelio radus monetą, ją būtina pakelti. Ar tai veikia? Kaip reikėtų elgtis su rasta moneta?

Šiukštu nevalia kelti smulkių monetų, kurias suradote kelių sankirtose – jie gali būti užkalbėti, naudojant juos galėjo būti nuimta negatyvi įtaka, padarytas magiškas ritualas. Suradus smulkių monetų įprastose vietose reikėtų jas paaukoti vargšams, o stambesnes – pakišti po tekančiu vandeniu ir apvesti pagal laikrodžio rodyklę virš žvakės liepsnos.

Sakoma, kad piniginėje reikėtų laikyti „laimingąją monetą“. Kas yra vadinama „laimingąja moneta“ ir ar ji, laikoma pinginėje, iš tiesų pritrauktų sėkmę?

Taip, toks paprotys ne iš piršto laužtas. Sėkmingiausia 5 dolerių moneta, nes joje atsispindi masonų simbolika, tai yra archetipuose užšifruota apsauga. Taip pat manoma, kad kiniškų monetų, surištų raudona virvele, vėrinėlis (nerekomenduojama tik rišti 4 ar 5 monetų) užtikrina finansinę sėkmę visose 8-se pasaulio kryptyse. Jis turėtų būti laikomas piniginėje, o jeigu dirbate parduotuvėje – prie kasos aparato.

Kokią reikšmę žmogui turi aukojami pinigai vargšams ar benamiams? Ar gera valia atiduodami pinigai turi tendenciją sugrįžti dvigubai?

Manoma, kad pelno nuošimtį reikėtų aukoti nelaimėliams. Reikia tikėti, kad jie sugrįžta net ir dvigubai, jeigu, žinoma, pasiekia tikslą, t.y. žmones, kuriems jų reikia.

Kaip reikėtų elgtis su rastais pinigais?

„Nesidžiauk radęs, neverk pametęs“, – sako liaudies išmintis. Kaip rodo praktika, lengvai atėję pinigai greitai ir išeina. Reikėtų pasidomėti, kas galėjo juos pamesti. Galbūt tai buvo paskutiniai kažkieno pinigėliai. Smulkius pinigus reikėtų paaukoti vargšams.

Ar tiesa, kad išlošti ar nesąžiningai uždirbti pinigai neatneša laimės?

Sociologiniai aukso puodą laimėjusių žmonių tyrimai parodė, kad po laimėjimų neretai tokie žmonės tampa nelaimingi: žlugo jų santykiai su mylimais žmonėmis, jie susirgo ar net žuvo, prasigėrė ir pan. Lošimų namai – velnio irštva, kurioje teka tik juoda energetika, ir laimės dar niekam neatnešė. Priešingai – sugriovė gyvenimus.

Ar iš tiesų kambarinė gėlė „Pinigų medis“ padeda prišaukti piniginę sėkmę?

Persodinant šį medį būtina po jo šaknimis užkasti 5 nominalo monetą. Monetos valiuta – nebūtinai litai. Gėlę reikia laikyti darbo kambaryje, biure. Reikėtų ją laistyti ir įsivaizduoti, kaip ateina finansinė sėkmė.

Šiandieniniame pasaulyje pinigai atlieka didelį vaidmenį. Net ir gavus paaukštinimą ir pakilus atlyginimui po kurio laiko norima uždirbti dar daugiau. Ar tai galima traktuoti kaip godumą, ar tai natūralus reiškinys?

Visos mūsų mintys apie pinigus, prabangą ir kitus sėkmės atributus turi būti kupini tik gerų ketinimų. Kai mes matome prabangius daiktus, papuošalus, naujus automobilius, jokiu būdu neturime pavydėti turtingiesiems. Džiaukitės už juos ir linkėkite sėkmės. Pinigai turi žinoti, kad viskas, kas su jais susiję, jumyse iššaukia tik teigiamas emocijas. Taip jūs pinigams parodote, kad juos mylite ir tuomet jums atsakys tuo pačiu. Yra labai svarbus Visatos įstatymas – viskas, apie ką mąstome ar kalbame, įgauna pagreitį ir dauginasi. Dėl to reikėtų namuose laikyti gausos simbolius. Pavyzdžiui, virtuvėje – vazą su apelsinais, mandarinais, vynuogėmis. Naudingi ir augalai, nes jie simbolizuoja augimą ir sužydėjimą. Miegamajame laikykite aukso dirbinių, pusbrangių akmenų, brangakmenių. Jie, kaip ir prie durų pastatytas fontanėlis – turto simboliai.

Turtas pritraukia turtus, o noras didesnio atlyginimo – natūralus reiškinys. Juk nevalia užmigti ant laurų. Žmonijai būdinga siekti aukštumų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau