Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Sąmokslo Teorijos, Gandai

30.11.2018, 11:19
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Paradoksas: kuo labiau išsivysčiusi medicina, tuo ilgesnis darosi ligų sąrašas. Šiuolaikinių ligų skaičius jau seniai pasiekė 23 000 atžymą – tai reiškia, kad kiekvienas žmogus vidutiniškai turi pergyventi ne mažiau kaip 20 įvairiausių negalavimų.
Sužinok daugiau ...
09.11.2018, 15:10
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Nors sakoma, kad kiekvienas yra savo gyvenimo kalvis, netrūksta tikinčiųjų, jog esame valdomi kitų, nė patys to nesuvokdami. Sąmokslo teorijų šalininkai įsitikinę, kad stipriausių šalių vyriausybės, specialiosios tarnybos ir slaptos organizacijos slepia šokiruojančią tiesą apie pasaulį, o su eiliniais piliečiais žaidžia it su marionetėmis. Tad kokios paslaptys nuo mūsų slepiamos?
Sužinok daugiau ...
16.10.2018, 18:19
Sąmokslo Teorijos, Gandai

1968 metų gegužės 22 dieną Atlanto vandenyne žuvo amerikiečių atominis povandeninis laivas "Skorpionas" su 99 žmonių ekipažu. Prieš du mėnesius toks pats likimas ištiko rusų raketinį dyzelinį-elektrinį povandeninį laivą K-129. Koks nors ryšys tarp šių dviejų tragedijų?

Sužinok daugiau ...
16.10.2018, 08:23
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Ne kartą užfiksuotas visame pasaulyje, trikampis NSO turbūt yra geriausias pavyzdys, kad NSO nebūtinai reiškia nežemišką kilmę – nes NSO entuziastai teigia kaupiantys vis daugiau ir daugiau įrodymų, kad tai yra slaptas žvalgybinis lėktuvas, priklausantis JAV valdžiai.
Sužinok daugiau ...
18.09.2018, 14:03
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Šimtai slaptų objektų, požeminiai bunkeriai, valdymo punktai, bandymu poligonai, medicininės laboratorijos, naujausiu ginklų sandėliai… Mūsų planeta tiesiog prifarširuota tokiais objektais.

Sužinok daugiau ...
01.09.2018, 09:09
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Egzistuoja gana paplitusi teorija, pagal kurią naciai koncentracijos lagerių kalinių paklusnumo pasiekė, jiems į maistą ir vandenį įmaišydami natrio fluorido. Daugelis sąmokslo teorijų šalininkų įsitikinę, kad ir šiandien vyriausybė fluorą deda į geriamąjį vandenį dėl to paties tikslo. Ir tai, jų manymu, tėra tik ledkalnio viršūnė. Beveik viskas, pradedant dirbtiniais saldikliais (kuriuos amerikiečius pripratino vartoti gynybos ministras Donaldas Ramsfeldas) iki vakcinos (aišku, tam, kad mus sterilizuotų) -visa tai yra slaptos vyriausybinės operacijos dalys.
Sužinok daugiau ...
31.08.2018, 11:30
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Interneto konspiracijos teorijų mėgėjai pastebėjo keistas neryškias vietoves Antarktidos palydovinėse nuotraukose. Jie teigia, kad tai yra paslaptingos vyriausybės struktūros. Vaizdo įrašai, bendrinami „YouTube“ socialiniame tinkle, parodo keletą nepaaiškinamų struktūrų sniege iš „Google Earth“ programos.
Sužinok daugiau ...
22.07.2018, 07:55
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Iš kur kilo sąmokslo teorijos. Terminas „sąmokslo teorija“ atsirado XX a. pradžioje ir pirmiausia buvo vartojamas ekonomikoje. Dabartinę reikšmę jis įgijo tik 1960 m., o į kone rimčiausią kalbos leidinį „Oksfordo anglų kalbos žodyną“ įtrauktas dar vėliau, 1997 m. Tačiau pats reiškinys, kai sukuriama savotiška lygiagreti realybė, kurios egzistavimu bandoma paaiškinti visus reikšmingus visuomenės įvykius, siekia antikinius, o gal ir dar senesnius laikus.
Sužinok daugiau ...
05.07.2018, 16:22
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Bendžaminas Fulfordas yra gerai žinomas ir populairus žmogus konspirologijos sferoje. Tai - kanadietis žurnalistas, daug metų gyvenantis Japonijoje. Jis dirbo Japonijos žiniasklaidos priemonėse, po to vadovavo "Forbes" leidybos namų Ramiojo vandenyno biuriui. Fulfordas yra sąmokslo teorijos šalininkas, parašė keletą knygų, dažnai dalyvauja Japonijos televizijos specializuotose programose ir porjektuose.
Sužinok daugiau ...
23.05.2018, 19:27
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Sąmokslo teorija. XX amžiaus 6-o dešimtmečio pabaigoje ir 7-o dešimtmečio pradžioje Malkolmas X buvo vienas iš žinomiausių radikaliai nusiteikusių juodaodžių JAV amerikiečių oratorius. Būdamas pagrindiniu religinės organizacijos "Islamo nacija" (NOI) ruporu, jis atsisakė pasyvaus pilietinio nepaklusnumo, kurį skelbė Martynas Liuteris Kingas-jaunesnysis, ir įrodinėjo, kad juodaodžiai turi patys "visomis priemonėmis" priešintis priespaudai. Sąmokslo teorija, ftb, islamas, žudynės, abudone
Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 15:53
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Sąmokslo teorija ir ateiviai. Sąmokslų teorijų šalininkai ir amerikiečių ufologai teigia, kad ateiviai iš mitinės planetos Nibiru bendradarbiauja su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Pasak ufologų, ateiviai renka žmonių kūnus, o Rusijos prezidentas šiuos faktus slepia. ateiviai, Nibiru, Nibiru planeta, Vladimiras Putinas, Christian DeBlanc
Sužinok daugiau ...
21.03.2018, 08:06
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Sąmokslo teorijos ir Johno F. Kennedy nužudymas. Kai dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trumpas pažadėjo paskelbti visas iki vienos išslaptintas bylas, susijusias su prezidento J. F. Kennedy nužudymu, buvo galima manyti, kad taip bus padarytas galas visoms šio politiko mirtį gaubusioms sąmokslo teorijoms, netylančioms nuo daugiau nei prieš 50 metų Dalase įvykusios sukrečiančios tragedijos. #kennedy, #cža, #sąmokslo_teorijos, #nužudymas, #prezidentas, #jav
Sužinok daugiau ...
17.02.2018, 21:45
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Neseniai buvo išslaptinti JAV Senato komisijos, tyrusios pusantro tūkstančio "Titaniko" keleivių žūtį, dokumentų archyvai. Kai kurie išslaptinti dokumentai buvo pažymėti žyma "Visiškai slaptai". Vienas toks dokumentas buvo Laivybos ministerijos po komisijos tyrimo patvirtintos "Jūrų laivų saugumo taisyklės". Ką tokio sužinojo tyrėjai banalioje laivo susidūrimo su ledkalniu istorijoje, kad teko įslaptinti tyrimo rezultatus? (titanikas, laiko erdvė, jūrų katastrofos)
Sužinok daugiau ...
15.02.2018, 20:03
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Nuo XX amžiaus pabaigos NASA ir Pentagonas pradėjo periodiškai išslaptinti kai kurias Mėnulio paviršiaus nuotraukas, padarytas iš JAV kosminių aparatų. Tai suteikė galimybę tyrinėtojams išanalizuoti unikalią medžiagą. Kas gi nuotraukose užfiksuota, jog galima būtų teigti, kad Mėnulyje egzistuoja ar egzistavo gyvybė? mėnulis, gyvybė mėnulyje, objektai, akmenys, astronautai, kosmosas.

Sužinok daugiau ...
12.02.2018, 19:08
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Į vienos JAV radijo stoties studiją paskambino moteris, prisistačiusi Džekės vardu, kuri papasakojo, jog anksčiau dirbo NASA agentūroje. Ji pareiškė, kad 1979-ais metais Marse pabuvojo šeši astronautai, tačiau šis įvykis nuo visuomenės buvo nuslėptas. Tiesa, patikrinti, ar balsas tikrai priklausė buvusiai Amerikos aerokosminės agentūros darbuotojai, nėra galimybių. Vienaip ar kitaip, tačiau ne vienas sąmokslo teorijų šalininkas patikėjo moters žodžiais. Marsas, cžv, teleportacija, kolonijos marse, nasa, mistifikacija
Sužinok daugiau ...
11.02.2018, 20:15
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Naujiena apie tai, kad Billas Gatesas nevakcinuoja savo vaikų, nepaisant to, kad jis yra aktyviausias dalyvis privalomoje skiepijimo kompanijoje, neturi nieko stebinti. Tyrimai rodo, kad elitas nevakcinuoja savo vaikų. Tačiau, tuo pat metu jie reikalauja, kad paprasti žmonės skiepytų savo vaikus. Billas gatesas, vaikai, skiepai, vakcina, poliomielitas, populiacijos mažėjimas, Pasaulinė kontrolinė vakcina, žala sveikatai.
Sužinok daugiau ...
14.01.2018, 13:43
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Robertas Lazaras išskrido iš Makarenos oro uosto Las Vege ir nusileido Zonoje 51, kuri yra slapta vyriausybinė bazė poligone Nevadoje. Zona 51 yra maždaug už 125 mylių į šiaurę nuo Las Vego netoliese išdžiūvusio Grum Leiko ežero. Iš tenai mokslininkas buvo pervežtas į dar labiau įslaptintą vietą, esančią maždaug už 15 mylių į pietus nuo Zonos 51. Ši vieta vadinasi S4. Zona S4 yra šalia išdžiūvusio Pepus Leiko ežero. Robertas Lazaras, zona S4, bazė, Ateivių bazė, ateiviai, jav.
Sužinok daugiau ...
12.01.2018, 19:11
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Pagrobtasis žmogus paprastai sugrąžinamas į tą pačią vietą, iš kurios buvo paimtas. Paprastai jis ničnieko neprisimena. Todėl labai suglumsta, kai sužino, kad nuo jų pagrobimo praėjo daug laiko. Teigiama, kad fizinės pasekmės — tiesiog sukrečiančios. Daugumos jų kūnas būna nusėtas mėlynėmis, kitą rytą juos kamuoja stiprūs galvos skausmai. Dažnam pagrobtajam iš nosies smarkiai bėga kraujas, o ant kūno būna daug mažų keistų žaizdelių — tarsi šis būtų buvęs subadytas. Dar sakoma, kad pagrobtojo šlapimas kitą rytą būna neįprastas. Pagrobtosios moterys jaučia stiprų skausmą lytinių organų srityje. Visi pagrobtieji jaučia baisų nuovargį. Ateiviai, implanai, pagrobimas, žmonių dingimai, eksperimentai.

Sužinok daugiau ...
12.01.2018, 18:36
Sąmokslo Teorijos, Gandai

„Žmonių juodais drabužiais“ fenomenas pasireiškia ufologų persekiojimu juodais automobiliais, anoniminiais skambučiais ir grasinimais žmonėms, kuriems teko būti anomalių reiškinių liudininkais. Tokie skambučiai vyksta iš numerių, kurie neįtraukti į jokius žinynus. Kartais paskambinama dar anksčiau, nei įvykio liudininkas kam nors spėjo apie tai pranešti. Žmonės juodais drabužiais, juodais drabužiais, vyrai juodais drabužiais, ufologija, Men In Black, MIB, Men In Gray, vyrai pilkais drabužiais.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »