Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Sąmokslo Teorijos, Gandai

18.09.2018, 14:03
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Šimtai slaptų objektų, požeminiai bunkeriai, valdymo punktai, bandymu poligonai, medicininės laboratorijos, naujausiu ginklų sandėliai… Mūsų planeta tiesiog prifarširuota tokiais objektais.

Sužinok daugiau ...
01.09.2018, 09:09
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Egzistuoja gana paplitusi teorija, pagal kurią naciai koncentracijos lagerių kalinių paklusnumo pasiekė, jiems į maistą ir vandenį įmaišydami natrio fluorido. Daugelis sąmokslo teorijų šalininkų įsitikinę, kad ir šiandien vyriausybė fluorą deda į geriamąjį vandenį dėl to paties tikslo. Ir tai, jų manymu, tėra tik ledkalnio viršūnė. Beveik viskas, pradedant dirbtiniais saldikliais (kuriuos amerikiečius pripratino vartoti gynybos ministras Donaldas Ramsfeldas) iki vakcinos (aišku, tam, kad mus sterilizuotų) -visa tai yra slaptos vyriausybinės operacijos dalys.
Sužinok daugiau ...
31.08.2018, 11:30
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Interneto konspiracijos teorijų mėgėjai pastebėjo keistas neryškias vietoves Antarktidos palydovinėse nuotraukose. Jie teigia, kad tai yra paslaptingos vyriausybės struktūros. Vaizdo įrašai, bendrinami „YouTube“ socialiniame tinkle, parodo keletą nepaaiškinamų struktūrų sniege iš „Google Earth“ programos.
Sužinok daugiau ...
22.07.2018, 07:55
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Iš kur kilo sąmokslo teorijos. Terminas „sąmokslo teorija“ atsirado XX a. pradžioje ir pirmiausia buvo vartojamas ekonomikoje. Dabartinę reikšmę jis įgijo tik 1960 m., o į kone rimčiausią kalbos leidinį „Oksfordo anglų kalbos žodyną“ įtrauktas dar vėliau, 1997 m. Tačiau pats reiškinys, kai sukuriama savotiška lygiagreti realybė, kurios egzistavimu bandoma paaiškinti visus reikšmingus visuomenės įvykius, siekia antikinius, o gal ir dar senesnius laikus.
Sužinok daugiau ...
05.07.2018, 16:22
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Bendžaminas Fulfordas yra gerai žinomas ir populairus žmogus konspirologijos sferoje. Tai - kanadietis žurnalistas, daug metų gyvenantis Japonijoje. Jis dirbo Japonijos žiniasklaidos priemonėse, po to vadovavo "Forbes" leidybos namų Ramiojo vandenyno biuriui. Fulfordas yra sąmokslo teorijos šalininkas, parašė keletą knygų, dažnai dalyvauja Japonijos televizijos specializuotose programose ir porjektuose.

Sužinok daugiau ...
23.05.2018, 19:27
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Sąmokslo teorija. XX amžiaus 6-o dešimtmečio pabaigoje ir 7-o dešimtmečio pradžioje Malkolmas X buvo vienas iš žinomiausių radikaliai nusiteikusių juodaodžių JAV amerikiečių oratorius. Būdamas pagrindiniu religinės organizacijos "Islamo nacija" (NOI) ruporu, jis atsisakė pasyvaus pilietinio nepaklusnumo, kurį skelbė Martynas Liuteris Kingas-jaunesnysis, ir įrodinėjo, kad juodaodžiai turi patys "visomis priemonėmis" priešintis priespaudai. Sąmokslo teorija, ftb, islamas, žudynės, abudone
Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 15:53
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Sąmokslo teorija ir ateiviai. Sąmokslų teorijų šalininkai ir amerikiečių ufologai teigia, kad ateiviai iš mitinės planetos Nibiru bendradarbiauja su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Pasak ufologų, ateiviai renka žmonių kūnus, o Rusijos prezidentas šiuos faktus slepia. ateiviai, Nibiru, Nibiru planeta, Vladimiras Putinas, Christian DeBlanc
Sužinok daugiau ...
21.03.2018, 08:06
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Sąmokslo teorijos ir Johno F. Kennedy nužudymas. Kai dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trumpas pažadėjo paskelbti visas iki vienos išslaptintas bylas, susijusias su prezidento J. F. Kennedy nužudymu, buvo galima manyti, kad taip bus padarytas galas visoms šio politiko mirtį gaubusioms sąmokslo teorijoms, netylančioms nuo daugiau nei prieš 50 metų Dalase įvykusios sukrečiančios tragedijos. #kennedy, #cža, #sąmokslo_teorijos, #nužudymas, #prezidentas, #jav
Sužinok daugiau ...
17.02.2018, 21:45
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Neseniai buvo išslaptinti JAV Senato komisijos, tyrusios pusantro tūkstančio "Titaniko" keleivių žūtį, dokumentų archyvai. Kai kurie išslaptinti dokumentai buvo pažymėti žyma "Visiškai slaptai". Vienas toks dokumentas buvo Laivybos ministerijos po komisijos tyrimo patvirtintos "Jūrų laivų saugumo taisyklės". Ką tokio sužinojo tyrėjai banalioje laivo susidūrimo su ledkalniu istorijoje, kad teko įslaptinti tyrimo rezultatus? (titanikas, laiko erdvė, jūrų katastrofos)
Sužinok daugiau ...
15.02.2018, 20:03
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Nuo XX amžiaus pabaigos NASA ir Pentagonas pradėjo periodiškai išslaptinti kai kurias Mėnulio paviršiaus nuotraukas, padarytas iš JAV kosminių aparatų. Tai suteikė galimybę tyrinėtojams išanalizuoti unikalią medžiagą. Kas gi nuotraukose užfiksuota, jog galima būtų teigti, kad Mėnulyje egzistuoja ar egzistavo gyvybė? mėnulis, gyvybė mėnulyje, objektai, akmenys, astronautai, kosmosas.

Sužinok daugiau ...
12.02.2018, 19:08
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Į vienos JAV radijo stoties studiją paskambino moteris, prisistačiusi Džekės vardu, kuri papasakojo, jog anksčiau dirbo NASA agentūroje. Ji pareiškė, kad 1979-ais metais Marse pabuvojo šeši astronautai, tačiau šis įvykis nuo visuomenės buvo nuslėptas. Tiesa, patikrinti, ar balsas tikrai priklausė buvusiai Amerikos aerokosminės agentūros darbuotojai, nėra galimybių. Vienaip ar kitaip, tačiau ne vienas sąmokslo teorijų šalininkas patikėjo moters žodžiais. Marsas, cžv, teleportacija, kolonijos marse, nasa, mistifikacija
Sužinok daugiau ...
11.02.2018, 20:15
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Naujiena apie tai, kad Billas Gatesas nevakcinuoja savo vaikų, nepaisant to, kad jis yra aktyviausias dalyvis privalomoje skiepijimo kompanijoje, neturi nieko stebinti. Tyrimai rodo, kad elitas nevakcinuoja savo vaikų. Tačiau, tuo pat metu jie reikalauja, kad paprasti žmonės skiepytų savo vaikus. Billas gatesas, vaikai, skiepai, vakcina, poliomielitas, populiacijos mažėjimas, Pasaulinė kontrolinė vakcina, žala sveikatai.

Sužinok daugiau ...
14.01.2018, 13:43
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Robertas Lazaras išskrido iš Makarenos oro uosto Las Vege ir nusileido Zonoje 51, kuri yra slapta vyriausybinė bazė poligone Nevadoje. Zona 51 yra maždaug už 125 mylių į šiaurę nuo Las Vego netoliese išdžiūvusio Grum Leiko ežero. Iš tenai mokslininkas buvo pervežtas į dar labiau įslaptintą vietą, esančią maždaug už 15 mylių į pietus nuo Zonos 51. Ši vieta vadinasi S4. Zona S4 yra šalia išdžiūvusio Pepus Leiko ežero. Robertas Lazaras, zona S4, bazė, Ateivių bazė, ateiviai, jav.

Sužinok daugiau ...
12.01.2018, 19:11
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Pagrobtasis žmogus paprastai sugrąžinamas į tą pačią vietą, iš kurios buvo paimtas. Paprastai jis ničnieko neprisimena. Todėl labai suglumsta, kai sužino, kad nuo jų pagrobimo praėjo daug laiko. Teigiama, kad fizinės pasekmės — tiesiog sukrečiančios. Daugumos jų kūnas būna nusėtas mėlynėmis, kitą rytą juos kamuoja stiprūs galvos skausmai. Dažnam pagrobtajam iš nosies smarkiai bėga kraujas, o ant kūno būna daug mažų keistų žaizdelių — tarsi šis būtų buvęs subadytas. Dar sakoma, kad pagrobtojo šlapimas kitą rytą būna neįprastas. Pagrobtosios moterys jaučia stiprų skausmą lytinių organų srityje. Visi pagrobtieji jaučia baisų nuovargį. Ateiviai, implanai, pagrobimas, žmonių dingimai, eksperimentai.

Sužinok daugiau ...
12.01.2018, 18:36
Sąmokslo Teorijos, Gandai

„Žmonių juodais drabužiais“ fenomenas pasireiškia ufologų persekiojimu juodais automobiliais, anoniminiais skambučiais ir grasinimais žmonėms, kuriems teko būti anomalių reiškinių liudininkais. Tokie skambučiai vyksta iš numerių, kurie neįtraukti į jokius žinynus. Kartais paskambinama dar anksčiau, nei įvykio liudininkas kam nors spėjo apie tai pranešti. Žmonės juodais drabužiais, juodais drabužiais, vyrai juodais drabužiais, ufologija, Men In Black, MIB, Men In Gray, vyrai pilkais drabužiais.

Sužinok daugiau ...
31.12.2017, 14:06
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Koks šio kolonizavimo tikslas? Pasaulinio politinio elito atstovai savo laiku, tariamai, sutarė, kad mūsų planetoje pernelyg išaugo žmonių skaičius, šis procesas yra nebegrįžtamas, todėl planeta žus dėl supančios aplinkos poveikio. Šiai problemai spręsti buvo siūloma išrausti išsišakojusių tunelių tinklą, kuriuose žmonija galėtų išgyventi, kol Žemės paviršiuje bus netinkamos gyvenimui sąlygos, arba ieškoti prieglaudos Mėnulyje ir Marse. $mėnulis, #signalas, #Marsas, #kolonizacija, #Alternatyvos_3

Sužinok daugiau ...
11.12.2017, 11:22
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Praėjo tie laikai, kai gydytojas galėjo pats savarankiškai pasidaryti mikstūras ir miltelius. Šiuolaikiniai gydytojai turi labai ribotas (priklausomai nuo valstybės, kurioje įgijo išsilavinimą) žinias apie medicininę chemiją. Pakankamai gerai išmanydami žmogaus organizmo funkcionavimą ir jo problemas, gydytojai labai menkai išmano vaistų poveikio mechanizmus. Laikas pažvelgti tiesai į akis: kuo vyresnis gydytojas, tuo labiau atsiliko nuo gyvenimo. Negi jūs rimtai manote, kad gydytojas, gavęs diplomą XX amžiaus aštuntame dešimtmetyje, žino apie visu tuos 12 000 naujų vaistų?

Sužinok daugiau ...
09.12.2017, 13:06
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Slapta vaistų gamintojų svajonių – pasodinti visus ant tablečių. Netgi sveikuosius. Ir jie šią svajonę įgyvendina. Įsivaizduojate, jei tabletes gers ne tik ligoniai, bet ir sveikieji? Juk tai fantastiška rinka!

Sužinok daugiau ...
09.12.2017, 12:46
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Reikalas mirtinai rimtas. JAV vyriausybės duomenimis, dabartinis jaunimas bus pirmoji per šimtmetį amerikiečių karta, kuri gyvens trumpiau nei jų tėvai. Priežastis: nutukimas. Kas trečią amerikiečių vaiką kamuoja chroniškas antsvoris, ir dėl to jis yra pasmerktas hipertenzijai, diabetui, astmai ar vėžiui. Pagalbon skuba Michelle Obama. Vasario viduryje pirmoji ponia pradėjo savo parengtą roko kampaniją „Judinkimės!“ („Let’s Get up!“), debiutuodama kaip visuomeninė aktyvistė – tokį vaidmenį tradiciškai atlieka prezidento žmona. Remiama visuomeninių organizacijų, verslo įmonių ir žiniasklaidos, ji skatins vaikus vietoj kokakolos gerti sultis, vietoj traškučių triaukšti morkas ir, užuot sėdėjus prie kompiuterio, varinėti kamuolį.
Sužinok daugiau ...
08.12.2017, 07:40
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Kokia pavojinga yra šiuolaikinė medicina, darosi akivaizdu, kai prasideda gydytojų streikai. Kai 1976 metais Kolumbijos sostinėje Bogotoje visi gydytojai, išskyrus greitosios pagalbos medikus dingo iš savo darbo vietų 52 dienoms, mirtingumo lygis smuko 35 procentais.

Sužinok daugiau ...
07.12.2017, 22:37
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Maisto pramonė, iš visko sprendžiant, niekad nesiliaus mūsų stebinti savo išradingumu, ypač kai kalba užeina apie falsifikuotų produktų kūrimą. Štai keli faktai šia tema.
Sužinok daugiau ...
21.11.2017, 19:56
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Ar kada nors specialiosios tarnybos bandė bendradarbiauti su ekstrasensais, mediumas ir aiškiageriais? Atsakymas akivaizdus: bendradarbiavo, bendradarbiauja ir bendradarbiaus ateityje. Tačiau akivaizdu, kad kiekvienas toks atvejis tampa valstybine paslaptimi, saugoma už septynių užraktų. ir tik labai retai visuomenei tampa žinomi faktai apie tai, kad specialiosios tarnybos kviečiasi mediumus. Pavyzdžiui, visai neseniai buvo išslaptinta informacija apie operaciją "Žiemos derlius", kurią 1981-ais metasi įvykdė Pentagono sausumos pajėgų žvalgybos valdyba.
Sužinok daugiau ...
17.11.2017, 17:02
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Yra manančių, kad projektas „Apokalipsė 2012“, apie kurį dauguma jau ėmė pamiršti (priežastis paprasta - projektas taip ir nebuvo pradėtas vykdyti), buvo dirbtinai parengtas projektas, kurio tikslas buvo iš pradžių išgąsdinti žmoniją artėjančia katastrofa, o po to smarkiai sumažinti gyventojų skaičių. Tačiau kažkas vyko ne taip, kaip buvo numatyta, katastrofa neįvyko. Gal kažkas sutrukdė? Kas tai galėjo būti? Pavyzdžiui, nebuvo pastatytos slėptuvės pasaulio elitui. Arba šios slėptuvės buvo pastatytos, tačiau kažkas sutrukdė jas visiškai įrengti ir taip užkirto kelią branduolinei katastrofai ar trečiajam pasauliniam karui bei šimtų milijonų žmonių sunaikinimui.

Sužinok daugiau ...
15.11.2017, 11:42
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Kiek anksčiau Žemės egzistavimui lemtinga diena buvo įvardyta rugsėjo 23-ioji. Toks įsitikinimas buvo grindžiamas vieno krikščionių numerologo teiginiu, kad Nibiru atsidūrė mūsų planetos skrydžio aplink Saulę trajektorijoje. Su pasaulio pabaiga susijusios pranašystės sulaukė tokio aktyvaus žiniasklaidos dėmesio, kad NASA buvo priversta viešai jas paneigti, rašoma svetainėje untold-universe.org.
Sužinok daugiau ...
24.10.2017, 16:21
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Pagal Trišalės komisijos patvirtintas taisykles, bet kuris jos narys, užėmęs bet kokį atsakingą postą savo šalies vyriausybėje, oficialiai būdavo pašalinamas iš organizacijos. Realybėje, žinoma, buvęs komisijos narys nenutraukdavo ryšių su vienminčiais ir toliau įgyvendino Rokfelerio ir Bzežinskio įkurtos organizacijos nurodymus. Ši taisyklė buvo priimta tam, kad būtų išvengta bet kokių kaltinimų dėl priklausymo slaptoms organizacijoms. Trišalės komisijos priimami užkulisiniai sprendimai daugeliui Vakarų šalių politikams tapo savotiškais įstatymais. Amerikiečių senatorius Baris Goldvoteris rašė, kad Rokfelerio įkurta Trišalė komisija - tai „naujausia tarptautinė kabala“, t.y. mechanizmas, leidžiantis JAV politiką nukreipti tarptautinių bankinių struktūrų interesams.

Sužinok daugiau ...
26.08.2017, 10:21
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Naktį į 2001 m. lapkričio 5 d. Igero mieste (Arizonos valstija, JAV) buvo nušautas Viljamas Miltonas Kuperis, ufologijoje žinomo judėjimo „Sąmokslo teorija“ lyderis. Oficialioje policijos ataskaitoje be jokių detalių buvo pasakojama, kad jis „grasino ginklu vietiniams gyventojams, juos gąsdino“. Kuperio ranča buvo apsupta, nežiūrint į šeimininko perspėjimus, kad „peržengę rančos ribą bus nušauti vietoje“. Kuperis du kartus šovė į vieną policininką ir sunkiai jį sužeidė, o po to jį patį nukovė kitas policininkas.
Sužinok daugiau ...
20.08.2017, 10:11
Sąmokslo Teorijos, Gandai

Mito apie iliuminatus atsiradimo istorija atskleidžia, kaip šiandien gimsta melagingos žinios, o taip pat atspindi aršiausių tokių mito šalininkų psichologiją, rašo BBC. Galima teigti, kad sąmokslo teorija apie iliuminatus yra visų sąmokslo teorijų karalienė. Iliuminatai, kaip teigiama, yra slapta pasaulį valdantį grupė, siekianti sukurti naują pasaulio tvarką. Pasirodo, viskas prasidėjo nuo žaismingo septintojo praėjusio amžiaus dešimtmečio mokslinės fantastikos kūrinio.

Sužinok daugiau ...
10.07.2017, 06:08
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Didžioji dauguma žmonių, naudojančių žodį „konspirologija“ kaip žodžio „kliedesiai“ sinonimą, netgi nepasivargina susimąstyti, kas gi toji konspirologija. Tuo tarpu tai yra kaip tik tos pačios realios politikos elementas. Nesuskaičiuojami Duglai Ridai, rašaliojantys apie pasaulinį sionistų sąmokslą, teorijų apie masonus ir reptiloidus autoriai – kas visi tie žmonės?
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »