Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2023 » Sausio » 28

2023 m. NASA "Challenger" katastrofos metu rasti gyvi įgulos nariai

Septyni NASA astronautai, tariamai žuvę per 1986 m. "Challenger" katastrofą, per sprogimą nežuvo ir ramiai gyvena JAV, daugelis jų "slepiasi akyse", naudoja tuos pačius vardus ir dirba aukštas pareigas tose pačiose srityse, kuriose dirbo prieš katastrofą, rodo tyrėjų aptikti sprogstami įrodymai.

1986 m. sausio 28 d. NASA erdvėlaivis "Challenger" subyrėjo praėjus 73 sekundėms po skrydžio virš Atlanto vandenyno, prie Kanaveralo kyšulio, Floridos valstijoje, 11.38 val. rytų laiku. NASA duomenimis, žuvo visi septyni įgulos nariai, įskaitant penkis astronautus ir du naudingosios apkrovos specialistus.

Milijonai amerikiečių (17 % visų gyventojų) stebėjo paleidimą tiesiogiai per televiziją, nes naudingosios apkrovos specialistė Christa McAuliffe buvo pirmoji mokytoja kosmose. Žiniasklaida plačiai nušvietė nelaimę: vieno tyrimo duomenimis, 85 % apklaustų amerikiečių išgirdo naujieną per valandą nuo nelaimės, o pasaulis gedėjo dėl amerikiečių astronautų netekties.

Mums buvo pasakyta, kad "Challenger" sudužo dėl sugedusio dešiniojo kietojo raketinio variklio stiprintuvo žiedinio sandariklio.

Dėl žiedo gedimo buvo pažeista užsandarinta SRB jungtis, todėl kietajame raketiniame variklyje esančios degančios dujos, veikiamos slėgio, pateko į išorę ir paveikė greta esančią SRB galinio lauko jungties tvirtinimo įrangą ir išorinį degalų baką, todėl išorinis bakas konstrukciškai sugedo. Aerodinaminės jėgos suskaldė orbitinį aparatą.

Po ilgos paieškos ir ištraukimo operacijos įgulos skyrius ir daug kitų transporto priemonės fragmentų galiausiai buvo ištraukti iš vandenyno dugno. Tikslus įgulos žūties laikas nežinomas; žinoma, kad keli įgulos nariai išgyveno pirminį erdvėlaivio skilimą. Tačiau erdvėlaivis neturėjo evakuacinės sistemos, o įgulos skyriaus smūgis į vandenyno paviršių buvo pernelyg stiprus, kad būtų galima išgyventi.

Dėl šios katastrofos NASA šatlų programa buvo sustabdyta 32 mėnesiams, o tuometinio prezidento R. Reigano paskirta speciali Rogerso komisija buvo sudaryta katastrofai, per kurią žuvo visa įgula, ištirti.

Tačiau iškilo tik viena problema. Atrodo, kad 2023 m. šeši iš septynių įgulos narių yra gyvi ir slepiasi visiems matomoje vietoje.

Taigi kas iš tikrųjų nutiko tą 1986 m. dieną?

Dėl novatoriško tyrėjų darbo dabar žinome, kad oficialus pasakojimas ir didžioji dalis tą dieną transliuotų naujienų buvo labai klaidinantys.

Prieš aiškindamiesi, kodėl jie sukūrė tokią apgaulę, pateikiame išgyvenusių įgulos narių sąrašą. 

1. FRANCIS RICHARDAS SCOBEE (FRANCIS RICHARD SCOBEE), ERDVĖLAIVIO "CHALLENGER" VADAS

1939 m. gegužės 19 d. gimusiam vadui Francisui Richardui Scobee buvo 46 metai, kai jis tariamai žuvo per "Challenger" sprogimą. Jei jis būtų gyvas šiandien, jam būtų 75 metai.

Keista, kad yra žmogus, taip pat vardu Ričardas Skobis (Richard Scobee), Čikagos rinkodaros-reklamos bendrovės "Cows in Trees" generalinis direktorius, kuris labai panašus (įvertinus 30 metų laiko tarpą) į vadą Ričardą Skobį - ta pati aukšta kakta, tie patys antakiai, tos pačios plačiai atmerktos akys, kurių išoriniai kampučiai šiek tiek pakrypę žemyn.

FRANCIS RICHARDAS SCOBEE (FRANCIS RICHARD SCOBEE)

Dešinėje esančios vadovo Ričardo Skobio nuotraukos šaltinis - jo LinkedIn puslapis.

Jei nueisite į "Cows in Trees" interneto svetainę, pamatysite animaciją, kurioje vaizduojama raketomis varoma karvė danguje su besisukančiais dūmais, kurių forma primena skaičių 6, panašiai kaip per televiziją matytas erdvėlaivis "Space Shuttle Challenger", sprogęs ore. Mirktelėkite, mirktelėkite. Generalinis direktorius Richardas Scobee tikrai turi humoro jausmą!

Cows in Trees

2. MICHAELIS J. SMITHAS (MICHAEL J. SMITH), CHALLENGERIO PILOTAS

1945 m. balandžio 30 d. gimęs "Challenger" pilotas Michaelas Johnas Smithas buvo 41 metų amžiaus, kai tariamai žuvo per sprogimą.

Yra žmogus, taip pat vardu Maiklas J. Smitas, kuris labai panašus į astronautą Maiklą J. Smitą - tie patys horizontalūs antakiai, tos pačios pilkai mėlynos akys, tas pats vertikalus įdubimas nosies galiuke. Šis Maiklas J. Smitas yra Viskonsino-Medisono universiteto Pramonės ir sistemų inžinerijos profesorius emeritas (išėjęs į pensiją).

MICHAELIS J. SMITHAS (MICHAEL J. SMITH)

Astronautui Michaelui J. Smithui būtų 70 metų, jei jis šiandien dar būtų gyvas. Ką gi, spėkite ką? Taip jau atsitiko, kad yra 69 metų Maiklas J. Smitas, kurio adresas yra Madisonas, Viskonsinas! (Šiame LookUpAnyone sąraše jis užima 74 vietą.)

3. RONALDAS MCNAIRAS (RONALD MCNAIR), PRETENDENTO MISIJOS SPECIALISTAS

1950 m. spalio 21 d. gimęs Challenger misijos specialistas Ronaldas McNairas, antrasis afroamerikietis astronautas, fizikos mokslų daktaras, būtų sulaukęs 64 metų, jei tariamai nebūtų žuvęs per erdvėlaivio sprogimą. Jei Ronaldas (l) šiandien dar būtų gyvas, jis atrodytų taip, kaip šioje nuotraukoje jo brolis Karlas (r).

RONALDAS MCNAIRAS (RONALD MCNAIR)

Carlas McNairas yra autorius, švietimo konsultantas ir įkvepiantis kalbėtojas. Taip jau sutapo, kad jis yra Ronaldo E. McNairo fondo įkūrėjas ir garbės prezidentas. Kaip patogu.

4. ELLISONAS ONIZUKA (ELLISON ONIZUKA), "CHALLENGER" MISIJŲ SPECIALISTAS

Kitas "Challenger" misijos specialistas Ellisonas Onizuka, pirmasis japonų kilmės amerikietis astronautas, taip pat turi į jį panašų brolį vardu Klodas (Claude). Gimęs 1946 m. birželio 24 d. Havajuose, Ellisonas šiandien būtų sulaukęs 68 metų, jei ne tariama jo žūtis per "Challenger" sprogimą. Jei Ellisonas dar būtų gyvas, jis atrodytų taip pat, kaip ši jo jaunesnio brolio Klodo nuotrauka - tie patys antakiai, tos pačios akys, tos pačios varnos pėdų raukšlės, ta pati nosis, net ta pati plaukų sruoga.

ELLISONAS ONIZUKA (ELLISON ONIZUKA)

Klodas Onizuka gyvena kaip Havajų apygardos Hilo apylinkės (Hilo, Havajai) Alkoholio kontrolės departamento (Department of Liquor Adjudication Board) narys.

5. JUDITH RESNIK (JUDITH RESNIK), CHALLENGER MISIJOS SPECIALISTĖ

1949 m. balandžio 5 d. gimusi "Challenger" misijos specialistė Judith Arlene Resnik, elektros inžinerijos mokslų daktarė, buvo pirmoji žydė amerikietė astronautė, pakilusi į kosmosą, ir antroji amerikietė astronautė. Jai šiandien būtų sukakę 66 metai, jei nebūtų žuvusi per sprogimą.

Tik, jei šiandien ji būtų gyva, nesunku įsivaizduoti, kad po 29 metų astronautė Džudita Resnik atrodytų kaip Artūro Limano Jeilio teisės mokyklos teisės profesorė Džudita Resnik - tamsūs garbanoti plaukai, tamsios akys, ta pati antakių forma, tos pačios linijos abiejose veido pusėse, besitęsiančios nuo žandikaulio.

JUDITH RESNIK (JUDITH RESNIK)

JUDITH RESNIK (JUDITH RESNIK)

Palyginus astronautės Judith Resnick ir profesorės Judith Resnick balsus ir manieras, panašumas tampa nenuginčijamas.

Peržvelgėme Ancestry.com 241 mirties įrašų, susijusių su Resnik pavarde, tačiau nepavyko rasti astronautės Juditos Resnik ar kitos Juditos Resnik socialinio saugumo mirties indekso (SSDI).

Judith Resnik SSDI nėra.

6. SHARON CHRISTA MCAULIFFE (SHARON CHRISTA MCAULIFFE), "CHALLENGER" NAUDINGOSIOS APKROVOS SPECIALISTĖ

Sharon Christa McAuliffe gimė 1948 m. rugsėjo 2 d., buvo Konkordo vidurinės mokyklos Naujajame Hampšyre socialinių mokslų mokytoja, kai iš daugiau nei 11 000 kandidatų buvo atrinkta dalyvauti NASA projekte "Mokytojas kosmose". Jei "Challenger" nebūtų sprogęs, ji būtų pirmoji mokytoja kosmose. Jei nebūtų žuvusi per "Challenger" katastrofą, M. McAuliffe šiandien būtų sulaukusi 66 metų.

Na, yra Sharon A. McAuliffe, Sirakūzų universiteto Teisės koledžo profesorė adjunktė, kuri šiek tiek panaši į vyresnę astronautę McAuliffe, atsižvelgiant į 30 metų laiko tarpą. Pažvelkite į plaukų kauburėlį, nusidriekusį nuo jų plaukų linijos vidurio iki kairės kaktos pusės.

SHARON CHRISTA MCAULIFFE (SHARON CHRISTA MCAULIFFE)

"Taip pat gali būti visiškai atsitiktinis" faktas, kad Sirakūzų teisės profesorė Sharon yra Terio Makalifo (Terry McAuliffe), dabartinio Virdžinijos gubernatoriaus, kuris buvo vienas iš prezidento Bilo Klintono 1996 m. perrinkimo kampanijos pirmininkų ir 2008 m. Hilarijos Klinton prezidentinės kampanijos pirmininkas, pusseserė. Terry McAuliffe'as, ginklų kontrolės šalininkas, taip pat yra labai susirūpinęs NASA finansavimo klausimais.

Galiausiai turime užduoti sau šį klausimą: Vienas dalykas yra tai, kad vienas iš Challenger įgulos narių yra panašus į šiandien gyvą žmogų. Galėtume tai laikyti sutapimu.

Visai kas kita, kad šeši "Challenger" įgulos nariai turi antrininkus, kurie yra gyvi, o kai kuriais atvejais jų vardai yra lygiai tokie patys (Ričardas Skobis, Maiklas J. Smitas, Džudita Resnik, Šeron Makalifė / Richard Scobee, Michael J. Smith, Judith Resnick, Sharon McAuliffe) ir jie dirba aukštas pareigas.

Kokia tikimybė, kad taip nutiks?

Nereikia būti NASA specialistu, kad žinotumėte, jog ši tikimybė prieštarauja statistinei tikimybei.

Tad kodėl NASA turėtų kurti dar vieną apgaulę? Besidomintiems gematrija gali būti įdomu sužinoti, kad NASA reiškia Nacionalinę aeronautikos ir kosmoso asociaciją, o jei kiekvienam ženklui priskirtume po skaičių, gautume 666.

Atsižvelgiant į galingą kosminių misijų simbolinę vertę, neturėtų stebinti, kad NASA priklauso okultiniam elitui, vykdančiam galingus psichologinius karus prieš žmoniją.

Iš karto į galvą ateina posakis: "Metodo apreiškimas". Ši sąvoka, kilusi iš senovinių rozenkreicerių tekstų, reiškia procesą, kurio metu masėms atskleidžiama tamsioji tikrovė, dažnai paslėptu ir paslėptu būdu, įskaitant apgaules, siekiant pasityčioti iš masių.

Kai kurie okultistai šį normalizavimo procesą lygina su alcheminiu "Didžiuoju darbu", kai pasaulis "transmutuojamas" pagal okultinio elito valią.

Maiklas Hofmanas (Michael Hoffman) savo knygoje "Slaptosios draugijos ir psichologinis karas" (Secret Societies and Psychological Warfare) paaiškino, kodėl elitui patinka trinti mums veidus:

Alcheminio metodo apreiškimo principo pagrindinė sudedamoji dalis yra klouniškas, besišypsantis pasityčiojimas iš aukos (-ų) kaip galios ir makabriškos arogancijos demonstravimas. Kai tai atliekama užmaskuotai, lydint tam tikriems okultiniams ženklams ir simboliniams žodžiams, ir iš taikinio (-ių) nesulaukiama jokio reikšmingo pasipriešinimo ar pasipriešinimo, tai yra vienas veiksmingiausių psichologinio karo ir proto prievartavimo būdų.

Atsiradus masinės informacijos priemonėms, metodo atskleidimas tampa vis akivaizdesnis. Anksčiau elitas veikė visiškai slaptai, o dabar siekia veikti visiems matomoje vietoje.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau