Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Kovo » 20

Daktaro Raifo aparatas

Daktaro Raifo aparatas

Kaip ir apie beveik visus nepriklausomus "neteisingų" oficialaus mokslo požiūriu prietaisų kūrėjus, apie Rojalio Reimondo Raifo darbus yra labai mažai patikimai patikrintos informacijos. Pabandykime pasvarstyti - kas toks buvo Raifas ir ką jis išrado.

Tikrai žinoma, kad 1920 metais Rojalis Raifas pradėjo eksperimentus su virusais ir bakterijomis, naudodamas elektroninius dažnius. Prieš tai mikrobai buvo nematomi, tačiau, naudodamasis savo paties sukurtais galingais mikroskopais, jis galėjo juos pamatyti. 

Daktaro Raifo aparatas

Iki 1933 metų jis sukūrė vadinamąjį universalųjį mikroskopą. Šis mikroskopas buvo nepaprastai galingas ir sudėtingas - jį sudarė 6000 dalių. Daktaras Raifas teigė, kad jo mikroskopas gali padidinti objektą iki 60000 kartų.

Daktaro Raifo aparatas

Tačiau būtent Raifo teorija, kad vėžį sukelia virusas arba mikroorganizmas, kurį jis pavadino ypač nepatiko JAV gydytojų asociacijai.

Naudodamasis tiesioginiu stebėjimu mikroskopu, jis ne kartą išskyrė šį virusą iš vėžio apimtų mėginių.

Daktaro Raifo aparatas

XX amžiaus 4-ame dešimtmetyje Reimondas Raifas sukūrė aparatą, pavadintą Raifo dažnių generatoriumi. Raifo aparatas pagrįstas Alberto Abramso principais. Abramsas manė, kad kiekviena liga turi savo elektromagnetinį dažnį. Jis iškėlė hipotezę, kad gydytojai galėtų sunaikinti sergančias ar vėžines ląsteles siųsdami elektros impulsą, kuris atitiktų unikalų ląstelės elektromagnetinį dažnį. Ši teorija kartais vadinama radionika. 

1934 metais buvo atliktas eksperimentas, kuris parodė („gal būt“ - visa informacija yra laikraščių pranešimai, bet ar jais galima tikėti? ), kad Raifo aparatas išgydė vėžį. Pietų Kalifornijos universitete buvo įsteigtas Specialus medicinos tyrimų komitetas. Komitetą sudarė gydytojai ir patologai. Pranešama, kad iš Pasadenos apygardos ligoninės į daktaro Raifo laboratoriją buvo atgabenti šešiolika vėžiu sergančių pacientų, kurie buvo atsidūrę ties mirties slenksčiu, ir jie buvo gydomi Raifo dažnių generatoriumi. Po devyniasdešimties dienų pacientai buvo ištirti ir paskelbta, kad keturiolika iš jų pasveiko. Du kiti liko laboratorijoje. Jų gydymas buvo sustiprintas. Po keturių savaičių šie du pacientai taip pat buvo paskelbti pasveikusiais.

Daktaro Raifo aparatas

Beveik visus duomenis apie vėžio gydymą Raifo aparatu praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje diskreditavo nepriklausomi mokslininkai. Tačiau tuo pat metu, 1953 metais, specialus JAV Senato tyrimas padarė išvadą, kad Fišbeinas ir AMA susitarė su Maisto ir vaistų kontrolės administracija, siekdami nuslėpti alternatyvius vėžio gydymo būdus, kurie prieštaravo AMA nuomonei, kad „radžio, rentgeno spindulių terapija ir chirurgija yra vieninteliai pripažinti vėžio gydymo būdai“. 

Nekrologe laikraštyje „The Daily Californian“ rašoma, kad išradėjas mirė sulaukęs 83 metų. Jame rašoma, kad jis mirė neturėdamas pinigų ir nusiminęs dėl to, kad jo prietaisai nesulaukė mokslinio pripažinimo.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.07.2019 laikas 17:23 Receptai – Patiekalai Tortas be kepimo „Plombyras“. Madingiausias tortas iš trupinių!
Tortas be kepimo „Plombyras“ receptas. Labai skanus ir lengvai paruošiamas! Išsamų paruošimą be kepimo „Plombyras“, žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše. Skanaus!

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 19:52 Receptai – Patiekalai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

07.02.2018 laikas 11:13 Receptai – Patiekalai Kaip ruošiamos arbatos
Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Nerūdijančio plieno visiškai netinka, nes turi kenksmingų priedų. Nenaudokite aliumininių indų, nes iš jų į arbatą patenka metalo jonų....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau