Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.1K) Komentarų: (0) (04.08.2017 - 21:58)

Slapta priemonė visoms odos ligoms gydyti

Paprastas būdas nuo visų odos ligų. Turite tai išbandyti! Ūkiškas muilas - žudikas!

Slapta priemonė visoms odos ligoms gydyti

Muiluokitės, pageidautina ūkiniu muilu. Ūkinis muilas turi būti ne mažiau, kaip 72%. Lietuvoje jo galima rasti, bet sunkiai. Šis muilas pasirodo turi gydomųjų savybių. Senovėje žmones išgelbėjo nuo epidemijos ir kitų ligų. Paklausinėkite savo senelių.

Manau daugelis norėtu asmeniškai pajusti «šalta branduoline sinteze», tai ir yra pati tikriausia šalta sintezė. Naudokite ir vartokite ją...

Rezultatą pastebėsite tiesiai prieš akis. Šiam naudojimo būdui nėra amžiaus ribos, jį gali taikyti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Vienintelė problema yra kur nusipirkti? Ūkišką muilą ieškokite natūralų, be jokių priemaišų. Ir kaip buvo minima ne mažiau 72%.

Muilu praustis ir reikia taisyklingai. Ūkiško muilo panaudojimo efektyvumas bus tada, kai po muilavimosi ir nuplovimo bus praėję ne daugiau, kaip 60 sekundžių, todėl... pirmiau plaukite galva ir nuplaukite. Tada, nuo galvos iki bambos - nuplaukite muilą vėl. Po to (labai atsargiai) muiluokite apatinę kūno dalį ir vėl nuplaukite. Štai ir visa paslaptis... Ir nebebus jums niekada jokio odos "sudirginimo", psoriazės ir kitų odos ligų... daugiau žiūrėkite vaizdo įrašą. Būtent kodėl atsiranda odos ligos.

Jei pasirodė, kad šis jums atradimas yra naudingas pasidalinkite su draugais. O dar geriau, jį patys išbandykite ir parašykite komentaruose. Tai bus geriausias šios priemonės veiksmingumas arba priešingai... nepadeda. Bet ką šiuo metu sako profesorius, manau yra tiesos... Tad meskite visus iš vonios šampūnus ir susitvarkykite su savo limfa.

Įdedu prieštaraujanti vaizdo įrašą, kur prieštaraujama dėl muilo naudojimo... tad spręskite patys... Jeigu naudosite muilą, panaudokite koki kremą... Bet ir vėl, kremas uždarys odos poras... Spręskite patys.

Slapta priemonė visoms odos ligoms gydyti

ŽYMĖS: odos gydymas, ODA, sveikatos patarimai, muilas

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Stiprink imuninę sistemą šiuo stebuklingu receptu!...

Jei jūs ieškote sprendimo, vaisto nuo daugelio problemų jūsų organizmui, pavyzdžiui, infekcijos, peršalimo ar net širdies ir kra...
Medicinos naujienos
„Geros savijautos biblija“ Ar mes viską žinome apie vėž...

Jūsų dėmesiui siūloma ištrauka iš leidyklos „Tyto alba“ išleistos daktaro Mosarafo Ali knygos „Geros savija...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Nustebino augalas pievoje, o pasirodo – vaistas, apsaug...

„Dalinuosi rožiniais „kupsteliais“ − šaukščiais, jeigu neklystu, kurie ryškiai nuspalvino pavasarinę ...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Česnakas su pienu stabilizuoja net patį didžiausią krau...

Paslaptis sustabdyti šią ligą yra paprasta, nebereiks daugiau komercinių vaistų. Jums padės česnakas. Tačiau norint, kad česnaka...