Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Rugpjūčio » 4

Slapta priemonė visoms odos ligoms gydyti

Paprastas būdas nuo visų odos ligų. Turite tai išbandyti! Ūkiškas muilas - žudikas!

Muiluokitės, pageidautina ūkiniu muilu. Ūkinis muilas turi būti ne mažiau, kaip 72%. Lietuvoje jo galima rasti, bet sunkiai. Šis muilas pasirodo turi gydomųjų savybių. Senovėje žmones išgelbėjo nuo epidemijos ir kitų ligų. Paklausinėkite savo senelių.

Manau daugelis norėtu asmeniškai pajusti «šalta branduoline sinteze», tai ir yra pati tikriausia šalta sintezė. Naudokite ir vartokite ją...

Rezultatą pastebėsite tiesiai prieš akis. Šiam naudojimo būdui nėra amžiaus ribos, jį gali taikyti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Vienintelė problema yra kur nusipirkti? Ūkišką muilą ieškokite natūralų, be jokių priemaišų. Ir kaip buvo minima ne mažiau 72%.

Muilu praustis ir reikia taisyklingai. Ūkiško muilo panaudojimo efektyvumas bus tada, kai po muilavimosi ir nuplovimo bus praėję ne daugiau, kaip 60 sekundžių, todėl... pirmiau plaukite galva ir nuplaukite. Tada, nuo galvos iki bambos - nuplaukite muilą vėl. Po to (labai atsargiai) muiluokite apatinę kūno dalį ir vėl nuplaukite. Štai ir visa paslaptis... Ir nebebus jums niekada jokio odos "sudirginimo", psoriazės ir kitų odos ligų... daugiau žiūrėkite vaizdo įrašą. Būtent kodėl atsiranda odos ligos.

Jei pasirodė, kad šis jums atradimas yra naudingas pasidalinkite su draugais. O dar geriau, jį patys išbandykite ir parašykite komentaruose. Tai bus geriausias šios priemonės veiksmingumas arba priešingai... nepadeda. Bet ką šiuo metu sako profesorius, manau yra tiesos... Tad meskite visus iš vonios šampūnus ir susitvarkykite su savo limfa.

Įdedu prieštaraujanti vaizdo įrašą, kur prieštaraujama dėl muilo naudojimo... tad spręskite patys... Jeigu naudosite muilą, panaudokite koki kremą... Bet ir vėl, kremas uždarys odos poras... Spręskite patys.

Slapta priemonė visoms odos ligoms gydyti

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.09.2020 laikas 07:35 Vangos pasekėjai įsitikinę: „Ji pranašavo, kad korona bus tarp mūsų“
Teigiama, kad akloji mistikė Baba Vanga išprognozavo koronaviruso protrūkį 1996 m. Manoma, kag Bulgarijoje gimusi Baba numatė rugsėjo 11-osios katastrofą ir „Brexit“, o dabartinė pandemija yra viena iš jos pranašysčių....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau