Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (06.07.2015 - 09:21)

Žmonės su ateivių implantais

Žmonės, turėję kontaktą su nežemiškos civilizacijos atstovais, neatsimena apie tai, kad jiems buvo įterptas implantas, visa tai paaiškėja vėliau, kai vyksta pokalbis hipnozės seanso metu. O kartais žmogus net neįtaria, kad turėjo kontaktą su ateiviais. Dirbtiniai svetimkūniai kūnuose aptinkami atsitiktinai, atliekant medicininius tyrimus rentgeno ar kompiuterinės tomografijos pagalba. Viena 30-metė amerikietė hipnozės seanso metu papasakojo, kad ji ateivius sutiko ant upės kranto, kur aplinkui daugiau nebuvo nė vieno žmogaus. Ateiviai jai į pėdą įdūrė adatą. Vėliau atliktas rentgeninis tyrimas parodė, kad pėdos kauluose tikrai yra svetimkūnis. Jį pašalino iš kojos – tai buvo ovalo formos maždaug 1 cm ilgio daiktas. Tačiau pakako keletą kartų šį keistą daiktą pasukioti rankose, kai jis įgijo T raidės formą. T raidės kojelė buvo iš nepaprasto tvirtumo nežinomo metalo, o likusi objekto dalis buvo padengta tvirta ir švelnia membrana. Laikas nuo laiko implanto kojelė ėmė skleisti elektros iškrovas, o visas implantas imdavo vibruoti ir suktis aplink savo ašį.

Ateivių implantai žmonių kūnuose aptinkami įvairiausiose vietose, tame tarpe ir akyse, kraujyje, smegenyse. Dažniausiai jie būna paliekami rankose, kojoje, dauginimosi organuose, veide. Šie implantai, pašalinami iš žmogaus kaulų, turi tarsi daugybę mikroskopinių “varžtelių” (kitaip jų neįmanoma pavadinti), kurių dėka jie ne tik absoliučiai tiksliai įterpiami į žmonių kaulus ir kremzles, tačiau prie jų prijungiamos ir nervų galūnės. Dėl svetimkūnių nebūna jokių uždegimų, nelieka randų, audinių pakitimo, atmetimo reakcijų. Dažniausiai ateivių įterpti implantai žmonių organizmui nesukelia jokio nepatogumo. Tačiau daugumos tokių žmonių savijauta pakinta – žmonės pradeda sapnuoti neįprastus sapnus, girdėti pašalinius garsus, žmogus gali įgauti ekstrasensorinių sugebėjimų.

Specialistai mano, kad per savo miniatiūrinius prietaisus ateiviai kontroliuoja žmogaus organizmą. Koks šios kontrolės tikslas, lieka neaišku. Pacientai tvirtina, kad jie kartais jaučiasi tarsi zombiai, paklūstantys kažkieno kito valiai. Implantai dažniausiai aptinkami pas niekuo neišsiskiriančius žmones, nedarančius jokios įtakos techniniam progresui ar žmonijos politinei padėčiai.

Galima teigti, kad implantų patalpinimas žmonių kūnuose – tai būdas tirti žemiečius jų natūralioje aplinkoje arba šių implantų pagalba atliekamas žmonių sekimas, kuris dėl kažkokių priežasčių sudomino ateivius iš kosmoso.

Kalifornijoje gyvenantis gydytojas-ortopedas Rodžeris Leiras atliko ne vieną dešimtį operacijų, kurių metu buvo iš žmonių kūnų pašalinami implantai, ir sukaupė nemažą šių mikroskopinių prietaisų kolekciją. Juos studijavo žymūs patologoanatomai, pirmaujančių Amerikos ir Europos tyrimų laboratorijų mokslininkai. Pvz., Leiro pateiktiems implantams Naujosios Meksikos mokslinių atradimų institute buvo atliekama lazerinė spektroskopija, elektronini ir izotopinis skenavimas.

Mokslininkų išvada vieninga: visi šie svetimkūniai – tai ne kas kita, o labai didelio tikslumo prietaisai, tarsi įgyvendinti į žmogaus organizmą. Daktaras Leiras pasakoja, kad per implantus ateiviai ne tik žino viską, ką veikią jų “tiriamasis”, tačiau turi žinių ir apie jų ateitį. Šios žinios žinomos ir žmonėms, kurie turi šiuos paslaptingus implantus.
61-ių metų amžiaus amerikietė, Kalifornijos gyventoja Dorotė O’Hara net negalėjo įsivaizduoti, kada ir kokiomis aplinkybėmis į jos kūną buvo patalpintas implantas. Tačiau moteris pasakoja, kad likus

savaitei iki medicininio patikrinimo (kurio metu ir buvo aptiktas implantas), ji sapnavo sapną, kuriame ji su kitais žmonėmis randasi dideliame kambaryje ir laukia eilės, kada jiems bus atliktas dūris į kaklą. Vėliau ji atpažino, kad sapne matytas “didelis kambarys” yra daktaro Leiro priimamasis, o sapne matyti žmonės - tai jo pacientai, kuriems buvo atliktos operacijos.
Prieš pat Dorotės susitikimą su daktaru Leiru įvyko keistas atsitikimas. Ji su vyru vyko automobiliu pas daktarą, ir staiga jiems ant akių tarsi užkrito juoda skraistė. Po kiek laiko sutuoktiniai atsigavo ir pamatė, kad jų automobilis stovi šalikelėje. Jų nuomone, jie ten prabuvo apie 30 minučių, todėl pavėlavo į priėmimą pas daktarą. Viso šio įvykio jie negalėjo paaiškinti. Šis tas keisto moteriai atsitiko jau po operacijos. Dorotė pasakojo, kad ji pagaliau pamatė ateivius, tačiau jų išvaizdos nupasakoti negalėjo – viskas tarsi ištirpo rūke.
 

Praktiškai visi daktaro Leiro pacientai po atliktų operacijų tvirtai galvojo, kad ateiviai iš kosmoso į jų kūnus vėl įsodins implantus. Žmonėms tokia mintis tarsi buvo įteigta pasąmonėje.
Elė Livi, kuriai, kaip ji pati mano, implantas buvo įsodintas, kai jai buvo aštuoneri metai, naują susitikimą su ateiviais turėjo tada, kai po implanto pašalinimo buvo praėję du mėnesiai. “Aš su savo šeima važiavau automobiliu, – pasakoja moteris. – Staiga neaišku iš kur šalia mūsų atsirado NSO, savo greičiu susilygino su mūsų automobilio greičiu ir keletą minučių mus lydėjo. Po to didžiuliu greičiu nuskriejo nežinoma kryptimi. Tikriausiai tada ateiviai ir galėjo man įsodinti implantą, nes mūsų šeimoje niekada nebuvo atminties praradimų, laiko nuovokos dingimų ir panašių dalykų. Manau, kad tai atsitiko po kelių dienų, kai vieną naktį NSO pakibo prie mūsų namo lango. Šį kartą aš tai mačiau tik viena – stovėjau prie lango kažkokios neįprasto mieguistumo būsenos. Kitos dienos ryte pastebėjau nedidelį sutinimą dešinėje kojoje – simetriškai kairės kojos vietai, iš kur neseniai buvo pašalintas implantas”.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: nso, implantai, Ateiviai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip sumažinti kraujospūdį per 5 minutes, be vaistų...

Labai paprastas ir veiksmingas būdas! Natūralus veiksmingas būdas, kurį naudoja kinų medicina sumažinant aukštą kraujospūdį per ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip ta...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ji gėrė šiltą vandenį su medumi ir citrina visus metus,...

Žinoma blogerė Crystal Davis, nusprendė išsiaiškinti viską pati. Po perskaityto straipsnio apie šilto vandens su medumi ir ci...

Ligos, mutacijos
Apokaliptinės mintys apie genetiškai modifikuotus kūdik...

Praėjusį mėnesį, po to, kai kinų mokslininkai paskelbė neįprastų eksperimentų su žmogaus embrionais rezultatus, internete pasiro...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepži...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Maitinamoji ir drėkinamoji kaukė su medumi...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Arbata nuo kosulio (saulašarė, gyslotis, trispalvė našlaitė)...
Paranormalios istorijos
Ateivių eksperimentai su manimi...
Užsienio spauda / Paranormal news
Alien Evidence – The Mysterious UFO Landing At Socorro, New ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžo...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1