Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Balandžio » 8

Nuo gangrenos išgelbėjo molis ir ugniažolė

Esu diabetikas su 45 metų stažu (sunki, nuo insulino priklausomos ligos eiga) ir galiu patarti: neprieikite iki operacijos. Pats du kartus gelbėjausi nuo gangrenos.

Pirma kartą - naudodamas kosmetinį molį. Molį skiedžiau virintu vandeniu, kad būtų minkšto plastilino konsistencijos. Storu minkštu paplotėliu apvyniojau tik didįjį pirštą, ne visą koją, ant viršaus - medžiagos gabalėliu ir apibintavau. Laikiau 2,5 valandos. Paskui molį išmesdavau. Koją nuplaudavau, dėjau tvarstį su levomekolio tepalu. Gydžiausi maždaug mėnesį.

Antrą kartą gijimas užtruko ilgiau. Man padėjo viena moteris, kuri patarė išbandyti ugniažolių trauktinę. Ji ruošiama taip: 50 g džiovintų ugniažolių užpilti 0,5 l degtinės, 10 dienų laikyti tamsioje vietoje, nukošti. Lininį audinį sudrėkinti trauktine, nuspausti, kad nevarvėtų, dėti ant paraudusios vietos, laikyti 20 minučių. Paskui ant lininės medžiagėlės tepti gydantį tepalą, aprišti ir laikyti 2-3 valandas. Galima naudoti iruksolio, vinilino ir kt. tepalus. Tokią procedūrą daryti 1 kartą per dieną. Vietoje molio galima dėti paplotėlį iš ruginių miltų, pridėjus medaus, su tarka sutarkuotų svogūnų, ugniažolių sulčių ir alavijų sulčių.

Miltų imti iš akies: turėtų išeiti minkštas storas paplotėlis. 1 vidutinio dydžio svogūno galvutei reikės 2 valgomųjų šaukštų medaus, po 1 arbatinį šaukštelį abiejų sulčių. Paplotėlį laikyti per naktį. Dėti ant skaudamos vietos, pridengti lininiu audiniu, aprišti bintu. Gali šiek tiek dirginti skaudamą vietą. Gydžiausi 3 mėnesius. Dabar tų skaudulių neliko nė kvapo.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau