Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 15

Nyderlanduose bus statomas namas 5G priešininkams

Europos mieste Helmonde (Nyderlandai) atsiras elektromagnetinę spinduliuotę blokuojantis namas. Jis skirtas jautriems asmenims, kuriems dėl prietaisų naudojimo skauda galvą ar turi nemigą. Pastatas taip pat tinkamas 5G tinklo priešininkams. Rašo apie šią naujovę Innovation Origins.

Namas bus statomas išmaniajame rajone Brainporte. Projekto autoriai Eindhoveno technikos universiteto studentai. Jie sukūrė nedidelę surenkamą struktūrą, kuri bus naudojama, kaip bandomasis pavyzdys. Architektai nori stebėti paviršiaus būklę laikui bėgant.

„Mes netyrinėjame, ant kiek yra spinduliuotė kenksminga žmonėms. Tai daro gydytojai“, - sako projektuotojai. – Matome, kad kitos šalys jau yra parengusios normas dėl leistinos spinduliuotės kiekio namuose. Kaip ir triukšmo standartai. Nyderlanduose to niekada nebuvo, todėl ketiname tai išstudijuoti“.

Europos socialinio ir ekonominio komiteto duomenimis, nuo trijų iki penkių procentų europiečių yra jautrūs elektromagnetinei spinduliuotei – maždaug 13 milijonų žmonių. Tačiau dar moksliškai neįrodyta, kad skundai dėl galvos skausmo ir miego trūkumas iš tikrųjų yra susijęs su spinduliuote.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau