Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Spalio » 9

Onkologinė liga - ne nuosprendis!

Onkologija... labai sunki ir baisi problema: suluošinti likimai, nutrūkę gyvenimai, ašaros, graužatis. Ir paprastai žodis «onkologija» mūsų pasąmonėje siejamas su žodžiu «beviltiškumas».

Daug metų gydytojai ir mokslininkai vis ieško naujų metodų, kaip kovoti su baisia liga - vėžiu. Ne visada operacija, švitinimas ir chemoterapija yra pats perspektyviausias metodas, mokslininkų nuomone, duodantis teigiamų rezultatų. Bet, žinoma, į gydytoją reikia kreiptis kuo anksčiau, kad nebūtų praleistas šansas pagyti, nes tokie šansai didžiausi ankstyvose ligos stadijose. Ir vis dėlto nustatytos diagnozės, kokia baisi ji beatrodytų, negalima priimti kaip nuosprendžio. Net vėžį galima įveikti!

Iš pradžių toks optimizmas priimamas su savotiška pašaipa, ar ne? Atseit, te padeda jums jūsų tikėjimas! Bet liaudies gydytojų, žolininkų, turinčių didelę onkologinių ligų gydymo praktiką, rodo, kad ši frazė gimė ne tuščioje vietoje. Taip! Vėžį galima nugalėti, ir šimtai žmonių įveikė šią baisią ligą, naudodami natūroterapijos priemones.

Didžiausia klaida tų, kurie nesėkmingai bando išgydyti vėžį, yra netikėjimas ir nenoras įgyti žinių apie gydymo galimybes. Nedarant jokio žingsnio į pasveikimą, nebandant net galvoti apie tai, ką galima padaryti, žmonės patys artina liūdną savo gyvenimo finalą. O liaudies medicina per daugybę amžių kaupė ir tobulino būdus bei priemones, kaip gydyti onkologinius susirgimus.

Šiandien žinoma šimtai rūšių augalų, gamtos medžiagų, kurių priešvėžinis efektas

įrodytas ir patikrintas moksliškai. Gydymo metodai, kurie aprašo mi šiame straipsnyje, yra išbandyti praktikoje, o rezultatai rodo, kad jų efektyvumas - labai didelis. Su šiais onkologijos gydymo receptais susipažinau apsilankiusi viename vyrų vienuolyne. Vienuolyno vyresnysis gydytojas, turintis labai daug liaudies medicinos ir gydymo vaistažolėmis žinių. Jis mielai pasakoja piligrimais ir parapijiečiams, kaip gydyti ligas liaudiškomis priemonėmis ir vaistažolėmis. Taip jis padeda daugybei žmonių, kurie rūpinasi savimi ar savo artimaisiais.

Šio metodo efektyvumu įsitikino nemažai buvusių ligonių, kurie taikė tokį gydymą. Iš pradžių - apie sudėtingą mišinį iš 16 vaistinių augalų.

Štai receptas:

35 g šalavijų, 25 g dilgėlių, 20 g erškėčių, 20 g smiltyninių šlamučių, 20 g meškauogių, 20 g lakišių, 15 g pelynų, 10 g paprastųjų kraujažolių, 10 g vaistinių ramunėlių, 10 g vienmečių sausiukų (Xeranthe-mum annuum), 10 g čiobrelių, 10 g šaltekšnių žievės, 10 g beržų pumpurų, 10 g puplaiškių (arba liepų žiedų), 10 g pelkinių pūkelių, 10 g sukatžolių. Visus vaistinius augalus gerai susmulkinkite ir sumaišykite. Paskui paimkite šešis valgomuosius šaukštus mišinio (26 g), suberkite į emaliuotą indą, užpilkite 2,5 litro verdančio vandens, ant labai mažos ugnies (95 laipsnių - be virinimo!) laikykite lygiai 3 valandas. Per 3 valandas nuoviras nuvirs ir pasidarys koncentruotas.

Po trijų valandų nuovirą nukoškite, atvėsinkite ir dėkite į šaldytuvą. Gerkite šiltą po 1 valgomąjį šaukštą (sunkiais atvejais po 3 valgomuosius šaukštus) 3 kartus per dieną, likus 1 valandai iki valgio. Gydymo kursas - 40 dienų, paskui 10-12 dienų pertrauka, po to gydymą kartokite - užtvirtinsite poveikį. Antpilą laikykite šaldytuvo, kol jis baigsis. Vienuolis žolininkas rekomenduoja, užplikant vaistažoles, į nuovirą įpilti švęsto vandens - tiesiog kelis lašus. Mes su dukterėčia buvome labai dėkingos už šį patarimą, nes šiuo receptu jai pavyko pagelbėti geriausiai draugei, kuri sirgo kiaušidžių vėžiu. Daug moterų, naudodamos šį metodą, atsikratė lytinės sferos onkologijos. Bet ir kitų organų vėžį šis mišinys padeda gydyti! Kartu stiprinama širdis, nervai, sunormalėja kraujo sudėtis, gydomas skrandžio ir virškinimo traktas, atsiranda žvalumo ir jėgų organizme.

Tikriausiai pastebėjote, kad į 16 vaistažolių mišinį įeina augalas vienmetis sausiukas (Xeranthemum annuum). Daug kas apie šį augalą nieko nežino ir nėra jo matę. Trumpai papasakosiu. Taigi, vienmetis sausiukas.

Dėmesio! Nepainioti su smiltyniniu šlamučiu (Helichrysumarenarium), tai visai kitas augalas! Sausiukai auga sausose pievose, pušynuose. Augalai gana reti. Sunkiais ligos atvejais būtina derinti antpilo iš 16 vaistažolių vartojimą su spiritine japoninių soforų žiedų arba vaisių tinktūra (būtent vaisių, o ne soforų žievės, kurios tinktūra parduodama vaistinėse tik išoriniam naudojimui).

Dabar apie spiritinę soforų tinktūrą. Soforos gydo visas žinomas mūsų laikais ligas. Neperdedu. Spręskite patys, skaitydami sąrašą ligų, kurias efektyviai padeda gydyti soforos (šis sąrašas tikrai nėra pilnas): soforos gydo įvairių rūšių piktybinius navikus, inkstų, kepenų tulžies pūslės ligas, skrandžio ir žarnyno ligas, alergiją, reumatizmą, poliartritą, hipertoniją, stenokėrdiją, tromboflebitą, skrandžio ir žarnyno opas, diabetą, bronchitą, astmą, ausų, gerklės, nosies ligas, psoriazę, egzemą, hemorojų, insultą, neurasteniją, psichozę, mastopatiją, ginekologinius susirgimus, prostatos adenomą ir kt. Soforos vaisių tinktūra piktybiniams navikams gydyti ruošiama taip: 50 g soforų vaisių arba žiedų užpilti 0,5 litro spirito arba kokybiškos degtinės, laikyti ne mažiau kaip 40 dienų! Gerti po 1 arbatinį šaukštelį tuščiu skrandžiu ir 30 minučių iki valgio 3-4 kartus per dieną. Gerti 40 dienų iš eilės, paskui pasitikrinti pas onkologą. Jei yra liekamųjų ligos požymių, kursą kartoti, praėjus 15 dienų po pirmojo kurso.

Jei vėžys užleistas, reikia 5 tokių kursų, ir soforas vartoti kartu su antpilu iš 16 vaistažolių, kuris buvo minimas anksčiau. Tie, kuriems negalima vartoti spiritinių tinktūrų, turėtų daryti taip: 1 valgomąjį šaukštą gerai susmulkintų soforų vaisių užpilti 1 stikline verdančio vandens, per naktį palaikyti termose, nukošti. Gerti po 2 valgomuosius šaukštus 4 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio. Štai ir viskas!

Stokite į kovą su vėžiu, apsiginklavę tikėjimu ir optimizmu, o «daktarai žaliais chalatais» - mūsų pagalbininkės vaistažolės - jums padės! Vėžys - ne nuosprendis!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau