Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 17

Palaidota Italijos Atlantida dienos šviesą išvys po daugiau nei 25 metų

Kaip teigiama naujienų pranešimuose, iš ežero dugno Toskanoje (Italija) netrukus turėtų iškilti viduramžių „vaiduoklių miestas“. Tai gali būti pirmas kartas, kai palaidotas miestas dienos šviesą išvys po daugiau nei 25 metų.

Ši Italijos Atlantida yra žinoma kaip Fabbriche di Careggine – XII amžiaus miestelis, kuriame kadaise gyveno apie 150 gyventojų, stovėjo 31 namas ir tvirta akmeninė bažnyčia.

Anot Italijos svetainės „La Peppublica“, šis mažas miestelis ištisus šimtmečius buvo amatininkų kalvių prieglobstis. Tačiau 1946 m. viskas baigėsi, kai gretimame slėnyje italų energetikos bendrovė „Enel“ pastatė hidroelektrinės užtvanką. Miestelio gyventojai buvo perkelti į netoliese esantį kaimą, Fabbriche di Careggine buvo užtvindytas ir gimė naujas dirbtinis Vagli ežeras.

Per 75 metus, kai Fabbriche di Careggine glūdėjo ežero dugne, smalsūs lankytojai turėjo vos keturias galimybes pasivaikščioti po senovinių pastatų ir jų likučių 1958, 1974, 1983 ir 1994 m. – kai Vagli ežeras buvo nusausintas užtvankos priežiūrai. Ir pasak vietos turizmo valdybos, netrukus jis ir vėl gali būti nusausintas.

CNN duomenimis, Lorenza Giorgi – buvusios vietos savivaldybės mero dukra – neseniai „Facebook“ paskelbė, kad ežeras greičiausiai vėl bus nusausintas 2021 m. „Enel“ energetikos kompanija CNN taip pat sakė, kad ji su vietos savivalda pradeda diskusijas apie galimą ežero nusausinimą, dėl galimybės išvalyti Vagli tvenkinį ir kaip galimybę sustiprinti turizmą rajone.

Kaip jau galima įtarti, galimybė apsilankyti viduramžiškame vaiduoklių mieste, kuris trumpam prisikelia iš vandenų gelmės, visus tuos metus sutraukdavo nemažą minią. Per kelis mėnesius, kai Vagli buvo nusausintas 1994 m., iškilusį Fabbriche di Careggine aplankė apie milijonas turistų, praneša „La Reppublica“.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.08.2020 laikas 18:31 Q žinios - žvilgsnis pro Q langą
Q naujienos: JAV kalykla sumažino aukso ir sidabro monetų tiekimą pirkėjams, Pinigai nepadengti auksu, yra antikonstituciniai, Slapta Epštyno draugė, Bilas Klintonas – marksistas, Gates sako kad žmonės neturi pasirinkimo, Fauci investavo 500mil į vakcinas....

Skaityti daugiau

08.08.2020 laikas 12:47 Trumpas pasakė, kad kurį laiką jo nebematysime

Baltųjų rūmų ir apskritai pasaulio politikos užkulisiuose vyksta kažkas, kas sukėlė nerimą... Apskritai, vyksta kažkas ne taip. Nežinau, bet kažkas ne taip. Bet panašu, kad netrukus sužinosime apie viską – per kelias dienas, o gal ir po kelių valandų.

...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau