Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 22

Panika Londone: miesto gyventojams buvo įsakyta susikrauti kuprines

Pietų Londono Wandswortho taryba tviteryje paskelbė ekstremalų pranešimą, ragindama žmones suplanuoti ekstremalios situacijos planą, jeigu nutiktu ekstremali situaciją ir susikrauti į kuprinę reikalingus daiktus, tokius, kaip žibintuvėlį, pirmosios pagalbos rinkinį, telefono įkroviklį ir švilpuką. Komentuodama naujienas valdžia teigė, kad krepšys pravers „jei jums reikės iš karto pabėgti iš namų, o jūs nespėsite susidėti daiktų“, rašo Express.co.uk.

Šimtai socialinės žiniasklaidos vartotojų iškart pradėjo komentuoti šį įrašą. Daugelis jų teigė nerimaujantys dėl įspėjimo, o kiti uždavė klausimą: kodėl per koronaviruso pandemiją turi skubiai bėgti iš namų?

konspirologija, Londonas, sąmokslo teorijos

Vienas žmogus rašo: „Oho. Ką aš praleidau? Ar susidūrėme su neišvengiama skubia evakuacija dėl uragano / potvynio / gaisro / meteorito smūgio /  kito? Arba jūs tiesiog nusprendėte visus išgąsdinti be aiškios priežasties?“

Kitas asmuo rašė, kad prieš paskelbdami tokius pranešimus miesto taryba turėjo „atsižvelgti į susirūpinimą, kurį toks perspėjimas gali sukelti žmonėms“. Trečias asmuo rašo: „Aš nesijaudinu labai, tai beprasmišką, vis dėlto, perskaičius miesto tarybos pranešimą, aš nusprendžiau, kad kažkas atsitiko“.

Kiti londoniečiai kritikavo skubaus įspėjimo formuluotę ir pobūdį. Viena moteris teigė, kad jai „atsibodo visos panikos“, kilusios per COVID-19 epidemiją. Jos teigimu, prieš paskelbiant tokį pranešimą, reikia pagalvoti apie žmones, kurie izoliacijos metu patyrė padidėjusį nerimą ar psichinės sveikatos problemas.

Perlamentarė Tooting Rosena Allin-Khan sutiko, kad valdžia nepasiūlė jokio pranešimo konteksto: “Mes dirbame su savo ekstremalių situacijų planavimo komanda, kad kasdien išsiųstume pranešimus tviteryje, kuriuose žmonėms nurodoma, kaip ruoštis skirtingose situacijose”.

Nepaisant to, dėl miesto tarybos trūkumo ar dėl kokių nors kitų priežasčių mieste kilo tam tikra panika. Londono gyventojai jau buvo sunerimę dėl žinios, kad šią savaitę dėl pandemijos bus paskelbti nauji apribojimai, ir netikėtai šiame kontekste miesto taryba paskelbė tai:

konspirologija, Londonas, sąmokslo teorijos

Londono meras Sadiq Khan, pakomentavo šią situaciją Sky News pirmadienio vakarą, teigė, kad jis kartu su vietos tarybos vadovais ir visuomenės sveikatos ekspertais sukūrė planą, kaip sustabdyti koronaviruso plitimą sostinėje. Pasak jo, plane yra numatytos papildomos taisyklės „sulėtinti viruso plitimą“.

Jis taip pat pažymėjo, kad tikisi, jog ministras pirmininkas pakvies jį į skubų COBRA posėdį antradienį „vyriškai aptarti papildomas priemones, kurių galime imtis, kad sulėtintume COVID-19 plitimą“.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau