Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Kovo » 17

Paprasta priemonė nuo gripo, pneumonijos, bronchito, astmos, artrito ir podagros

Apie valgomosios druskos naudą žinoma jau labai seniai. Noriu papasakoti apie vieną iš metodų - druskos ir acto įvyniojimus. Tai irgi labai naudinga sveikatai.

Šalti acto ir druskos įvyniojimai - galinga sveikatinimo procedūra. Juos paprasta daryti, galima net namų sąlygomis. Padeda nuo daugelio susirgimų, tarp jų gripo, pneumonijos, bronchito, astmos, artrito ir podagros.

Lėtiniais atvejais įvyniojimus reikia kartoti daug kartų. Ūminiais atvejais neretai pakanka 2-3 procedūrų ir pasveikstama.

Procedūra daroma taip: į indą supilkite butelį 9% acto, du kartus daugiau šalto vandens. Tada paimkite druskos - 1 valgomąjį šaukštą užpilti litru vandens.

Į šį tirpalą įmerkite didelę pakloę, tokią, kad būtų galima apvynioti ligonį.

Iš anksto paruoškite ir ant lovos padėkite kelis užklotus, geriau vilnonius. Skersai užklotų, ant viršaus, ištieskite tirpale sudrėkintą paklodę. Ant kojų galima apmauti medvilnines kojines, taip pat suvilgytas tirpale, ant viršaus - kelias poras vilnonių kojinių. Ligonį suvyniokite į drėgną paklodę: vieną jos pusę dėkite ant viršaus po pažastimis ir pakiškite po nugara, pakėlę rankas į viršų. Paskui dėkite paklodę tarp kojų, ligonio rankas dėkite palei kūną; antrą paklodės dalį apsukite po nugara, gerai apvyniodami visą kūną.

Paskui ligonį apvyniokite apklotais - vieną po kito, kaip įvyniojami kūdikiai. Atkreipkite dėmesį į gerklę -drėgna paklodė turi pasiekti skruostus.

Ant viršaus dar galima užkloti kailinius, striukes ir pan. Po kojomis padėkite pagalves. Ant galvos uždėkite vilnonę kepurę.

Iš pradžių bus šalta, bet labai greitai ateis šiluma, giliai įšils kūno audiniai ir kapiliarai. Oda glaudžiai liečiasi su drėgna rūgščiai sūria aplinka, kuri naikina mikroorganizmus.

Šiluma pagreitina kraujo ir limfos judėjimą, spaudimas kraujagyslėse padidėja, iš kraujagyslių, sąnarių ir kitų audinių išmetamos toksines atliekos, susikaupusios per ligą. Veidas apsipila prakaitu.

Procedūros trukmė - ne mažiau kaip trys valandos. Rodiklis, kad procedūrą atliko teisingai - atsiradęs lengvumas, sveikatos ir jėgų pojūtis.

Po procedūros reikia kruopščiai nusiprausti su muilu ir kempine, apsipilti drungnu vandeniu, kad užsidarytų poros, paskui sausai nusivalyti, apsivilkti lengvais, bet šiltais rūbais.

Tokią procedūrą galima atlikti ir savarankiškai. Reikia apsivilkti tirpalu sudrėkintus medvilninius marškinius, kelnes, ant viršaus - vilnonius megztinius, striukę, gerklę būtinai apvynioti šlapia servetėle, kad būtų padengtos tonzilės - pagrindiniai limfinės sistemos vartai.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau