Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Gegužės » 8

Ufologija: Papulkininkio Vilsono Pasakojimas

Pranešimai apie Žemės gyventojų kontaktus su ateiviais iš kitų planetų prasidėjo daugiau nei prieš 60 metų – jeigu skaičiuosime nuo garsiojo Rosvelo incidento 1947-ais metais. Oficialusis mokslas rimtai nežiūri į šiuos pranešimus, netgi patys ufologai ne visais jais pasitiki. Tačiau tokių pranešimų nemažėja. Štai vienas iš jų.

Mįslingas sugrįžimas į bazę

Amerikiečių pilotas Stivas Vilsonas gimė 1933-iais metais. Kai jam buvo 13 metų amžiaus, jis sugebėjo patekti j JAV KOP. Vaikinui pavyko apgauti komisiją, kad jis yra trejais metais vyresnis.

Vilsonas tarnybą pradėjo eiliniu, greitai baigė aviacijos mechanikų mokyklą, po to borto inžinierių mokyklą ir ėmė skraidyti 4-ių motorų bombonešiu B-17 „Skraidanti tvirtovė“.

Po kiek laiko Stivas užsitarnavo seržanto laipsnį ir jis buvo įtrauktas į bombonešio B-29 „Supertvirtovė“ ekipažo sudėtį. Vilsonas įstojo į aviacijos kadetų mokyklą, kurią baigė ir gavo pirmąjį karininko laipsnį - antrojo leitenanto bei tapo naikintuvo pilotu.

Leitenantas Vilsonas buvo paskirtas į 12-ąją naikintuvų eskadrilę ir greitai atsidūrė Korėjoje, kur tuo metu vyko karas. Čia jis išmoko skraidyti su viršgarsiniais reaktyviniais naikintuvais F-86 „Sabre“, kuriais stodavo į mūšį su sovietų gamybos MIG'ais.

Vienos kovinės užduoties metu leitenantas Vilsonas bombardavo užtvanką priešo teritorijoje. Įsitikinęs, kad užduotis buvo įvykdyta, Stivas pasuko lėktuvą į bazę. Tuo metu jis pajuto skausmą šone ir pamatė plintančią kraujo dėmę. Leitenantas Vilsonas pranešė į bazę, kad lėktuvas apšaudytas iš žemės, jis pats sužeistas ir netenka sąmonės, tad vargu ar sugebės grįžti į bazę. Kas buvo toliau, Stivas neatsimena.

Pro trijų (!) parų aviacijos bazėje įvyko nepaprastas atsitikimas. Nusileidimo manevrą atliko Vilsono lėktuvas, tačiau jo varikliai neveikė, o fiuzelažas buvo apgaubtas keistu žalsvu švytėjimu. Lėktuvas nusileido tiesiog idealiai tiksliai. Pilotas buvo kabinoje, tačiau be sąmonės. Jis buvo skubiai nugabentas į ligoninę. Kai Stivas atsigavo, jo žaizda buvo beveik visiškai užgijusi.

Neužilgo pilotas buvo nuodugniai apklaustas, savo tyrimus atliko ir medikai. Buvo pastebėta, kad po šio incidento jaunas pilotas įgavo ekstrasensorinių savybių.

Tolimesnė piloto-ekstrasenso karjera

Keletą metų Stivas tęsė tarnybą Korėjoje. Jis vėl buvo numuštas, pateko į Siaurės Korėjos karių nelaisvę. Belaisvių stovykloje išgyveno visas negandas, sugebėjo pabėgti iš stovyklos ir vėl skraidė į kovines užduotis. Taip Vilsonas užsitarnavo majoro laipsnį.

1972-ųjų metų vieną vasaros dieną prie majoro Vilsono priėjo žmogus, pateikė CŽV darbuotojo pažymėjimą ir palydėjo kariškį į specialų lėktuvą. Sis lėktuvas nusileido Nevados valstijoje esančio JAV KOP Nelio poligono teritorijoje ant išdžiūvusio Pepus Leik ežero dugno. Išlipus iš lėktuvo, jie nuėjo link dviejų masyvių uolų, esančių maždaug už 100 m nuo lėktuvo nusileidimo vietos. Tarp šių uolų buvo įrengtos metalinės durys be rankenos. CŽV darbuotojas atidarė šias duris.

Vėliau Vilsonas savo prisiminimuose rašė: „Aš galiu prisiekti, kad šios uolos buvo tuščiavidurės. Pačiame viduryje buvo pakilimo takas, o jo gale - didžiuliai vartai, kurie, kaip vėliau sužinojau, atsidarydavo, kad lėktuvas galėtų pakilti tiesiai iš uolos vidaus“.

Vilsonas ir CŽV agentas įlipo į liftą ir nusileido žemyn keletą aukštų. Kabina leidosi labai dideliu greičiu. Vėliau Vilsonas sužinojo, kad po žemėmis buvo įrengta daugiau nei 30 aukštų. Išlipę iš lifto kabinos jie įžengė į kabinetą, kur juos pasitiko karine uniforma apsirengęs pulkininkas.

Pulkininkas Vilsoną supažindino su jo pareigomis ir paaiškino, kaip jam patekti į objektą, pasinaudojant slapta transporto sistema požeminiame tunelyje. Taip pat perspėjo, kad viską, ką jam teks pamatyti, turi žymę „Visiškai slaptai“. Jeigu majoras ką nors išplepėtų nereikalingo, tai būtų paskutiniai jo žodžiai gyvenime.

Ateivės filmų demonstravimas

Vieną rytą į kabinetą, kuriame dirbo Vilsonas, įėjo papulkininkis Benetas ir pakvietė jį eiti kartu. Jie nusileido dviem aukštais žemiau ir pateko į ypač didelio slaptumo zoną. Išėjęs iš lifto Vilsonas pastebėjo aštuonis įvairios konstrukcijos NSO. Aplinkui zujo daug inteligentiškos išvaizdos žmonių, ir jis nusprendė, kad tai buvo mokslininkai. Jis pažvelgė į Benetą, norėdamas kai ko paklausti, tačiau šis tik trumpai ištarė: „Užmirškite apie tai“.

Papulkininkis ir majoras įėjo į patalpą, kurioje šalia sienų sėdėjo apie 20 žmonių, apsirengusių karine uniforma ir civiliais drabužiais. Po kelių minučių į kambarį įėjo grakšti moteris. Tik jos ūgis privertė nustebti - ji buvo ne mažiau nei 2,5 m ūgio! Moteris buvo apsirengusi kombinezonu. Vilsonas iki gyvenimo pabaigos prisiminė visas šio nepaprasto susitikimo smulkmenas: „Moteris buvo švelnių veido bruožų. Jos šviesūs plaukai krito bangomis žemiau pečių. Jos akys buvo nepaprastai mėlynos - tokio mėlynumo akių man dar nebuvo tekę matyti. Ir pati moteris buvo kažkokia ne tokia...

Moteris ant stalo padėjo didelį kristalą ir ėmė rankomis daryti judesius virš jo. Staiga jos pirštai ėmė šviesti, o virš kristalo ėmė formuotis holograma! Aš apsižvalgiau aplinkui ir pamačiau ne vieną dalyvį, kuriam buvo iš nuostabos atvipęs apatinis žandikaulis.

Tuo metu, kai žiūrėjau į tai, kas vyksta, visos mano anksčiau įgytos žinios kažkur dingo. Kol aš žiūrėjau į hologramą ir, skambant keistai muzikai, pamačiau praeities ir dabarties paslaptis, visas mano supratimas apie gyvenimą pasisuko 180° kampu“.

Vilsonas papasakojo, kad hologramoje matomos scenos pasakojo apie Žemės istoriją, nežemiškųjų civilizacijų poveikį mūsų planetos vystymuisi. Šis poveikis pasireiškė tuo, kad buvo sukurtas Jėzus ir pasiųstas į Žemę tam, kad mūsų planetos gyventojams parodytų kelią į teisingesnį gyvenimo supratimą. Ateivė karininkams ir mokslininkams taip pat pademonstravo scenas iš kitų žvaigždžių sistemų planetų gyvenimo.

Naujas karjeros ir gyvenimo posūkis

Po to Vilsonui buvo pasiūlytos projekto „Pawn“ vadovo padėjėjo pareigos. Šis projektas - tai 1980-ųjų metų gruodžio mėnesį sukurta elitinė grupė iš KOP „juodųjų berečių“ ir mokslininkų. Šios grupės nariai nedelsiant išvykdavo į bet kurią NSO katastrofos vietą, užblokuodavo aplinkinę teritoriją, evakuodavo nežemiškos kilmės kosminį laivą ir jo ekipažo narius, sugrąžindavo teritorijai ankstesnį vaizdą, kokį turėjo iki katastrofos, taip pat priversdavo tylėti visus atsitiktinius šio įvykio liudininkus.

Užsitarnavęs papulkininkio laipsnį ir gavęs leidimą dirbti su 27-o slaptumo lygio dokumentais, susijusiais su kosmosu, Vilsonas daug sužinojo apie organizacijos „Majestic-12“ vidinę veiklą.

Papulkininkiui tapo žinoma apie slaptas karines-kosmines operacijas, kurias atliko karo astronautai, apmokyti slaptoje KOP akademijoje. Vilsonas sužinojo, kad visi karo astronautai skraido JAV pagamintais antigravitaciniais kosminiais laivais - „Lockheed“ sukurtu dviviečiu X-22 ar ypač įslaptintu „Pumpkinseed“. Kosmose šie „žvaigždžių kariai“ pasitinka mums „nedraugiškų“ ateivių NSO, juos sugadina arba sunaikina.

1986-ais metais papulkininkis Vilsonas, apdovanotas daugybe medalių ir kitais pasižymėjimo ženklais, išėjo į atsargą. Po ilgų apmąstymų jis nusprendė papasakoti viską, ką žinojo apie labai įslaptintos ir labai galingos organizacijos „Majestic-12“ veiklą. Pasakojimus buvęs karo lakūnas patalpino internete.

1997-ųjų metų lapkričio mėnesį Stivas Vilsonas mirė nuo vėžio.

IFR Flight & SIM Center™ - Aviator Gallery.com - "Iwo Jima, A Hard Won Battle", by John D. Shaw

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau