Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 20

Indijoje kilo sąmyšis po to, kai vyras staiga mirė nuo širdies smūgio

Indijoje vyras staiga mirė scenoje nuo širdies smūgio, praėjus kelioms minutėms po to, kai per rinkimų kampaniją pasakė kalbą.

Amaras Nade (Amar Nade) iš Laturo miesto, Indijos Maharaštros (Maharashtra) valstijos rajono, trečiadienį staiga mirė ištiktas širdies smūgio, kai agituodamas už savo žmoną dalyvavo Laturo miesto sarpančo rinkimuose, rašo vietos laikraštis "Loksatta".

Šiuo metu Indijos Maharaštros valstijoje vyksta Gram Panchayat (kaimų tarybų) rinkimai.

Amaras agitavo už savo žmoną Amritą, kuri kandidatavo į sarpančo, arba kaimo vadovo, postą.

Pasak pranešimų, per rinkimų kampaniją Amaras kalbėjo 25 minutes. Po to jis atsisėdo ant kėdės scenoje, kur staiga nugriuvo nuo stipraus širdies smūgio.

Pranešama, kad jis skundėsi žmonai dėl skausmo krūtinėje. Jis nugriuvo ir nuslydo nuo kėdės, kai žmona bandė jį gelbėti.

Žmonės tuoj pat puolė jam į pagalbą. Šokiruojantis incidentas buvo užfiksuotas vaizdo įraše.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Pasak "Free Press Journal", Nade buvo kremuotas ketvirtadienį, o dauguma partijų iš pagarbos tą dieną nutraukė savo rinkimų kampanijas.

Į jo laidotuves susirinkusi minia rodo, kad jį mylėjo daugelis.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Indijoje pastebimas nerimą keliantis atvejų, kai žmonės krenta negyvi, skaičiaus augimas.

Indijos Ghaziabado miesto sporto salės trenerį sekmadienio vakarą ištiko širdies smūgis ir jis staiga mirė sėdėdamas ant kėdės.

Praėjusį mėnesį Džamu (Jammu) mirė artistas, kuris viduryje pasirodymo nugriuvo scenoje. Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kuriame buvo užfiksuotas deivės Parvati kostiumu apsirengęs Jogešas Gupta (Yogesh Gupta), koncertuojantis Ganesh Utsav šventėje Bishnah rajone Jammu mieste.

Dar vienas vaizdo įrašas internete plinta po to, kai Gudžarato miesto (Indija) gatvėje šokdamas staiga mirė vyras.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Birželio mėnesį dar vienas vyras mirė treniruodamasis sporto salėje Palamu mieste, Džarkhando valstijoje. 37 metų Paplu Diksitas (Paplu Dixit) ketvirtadienį pagal savo rutiną treniravosi sporto salėje. Po pusvalandžio treniruotės jis ėmė mušti presą. Jos metu jis kurį laiką stabtelėjo, o tada užgniaužęs kvapą nukrito. Jis mirė vietoje. Pasirodė vaizdo kamerų įrašai iš sporto salės vidaus, pranešė "Bharat Times".

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Štai daugiau vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuoti griūvantys žmonės:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau