Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 2

J. Baidenas sako, kad klimato kaita žmonijai kelia didesnę grėsmę nei branduolinis karas

JAV prezidentas Joe Baidenas (Joe Biden) pareiškė, kad klimato kaita žmonijai kelia didesnę grėsmę nei branduolinis karas.

Antradienį per Demokratų nacionalinio komiteto lėšų rinkimo renginį Niujorke J. Bidenas išsakė šiuos komentarus..... praėjus vos keturiems mėnesiams po to, kai kitam Niujorko rėmėjų būriui jis atsitiktinai pasakė, kad pasaulis yra ant branduolinio armagedono slenksčio.

J. Baidenas sakė: "Jei nesilaikysime 1,5 laipsnio Celsijaus, turėsime rimtų problemų. (Pasaulinis atšilimas) yra didžiausia egzistencinė grėsmė žmonijai, su kuria kada nors esame susidūrę, įskaitant branduolinį ginklą....... Taigi turime tikrai didelę problemą."

Tada jis pridūrė, kad paveldėjo užsienio politiką "Amerika pirmiausia", pagal kurią "Amerika yra paskutinėje vietoje".

Pasak laikraščio "New York Post": Neaišku, ar 80-metis vyriausiasis kariuomenės vadas išsamiau išdėstė savo argumentus. Žurnalistams buvo leista pamatyti tik dalį Baideno pastabų, o privataus renginio vaizdo įrašo iš karto nebuvo.

Branduolinių ginklų yra pakankamai, kad būtų galima tiesiogiai nužudyti didžiąją dalį pasaulio gyventojų. Ekspertai teigia, kad didelio masto branduolinis karas apgaubtų pasaulį pavojinga radiacija ir sukeltų branduolinę žiemą, kai sumažėtų saulės spindulių ir temperatūra, o tai pražudytų daugumą išgyvenusiųjų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 19:47 Kenijos prezidentas Williamas Ruto paragino savo rinkėjus atsisakyti JAV dolerius
Kenijos prezidentas Viljamas Ruto (William Ruto) paragino savo rinkėjus, kurie "kaupia" JAV dolerius, jų atsikratyti, nes vyriausybė planuoja degalus importuoti Kenijos šilingais.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau