Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 18

Po "cheminės atakos" Ohajo gyventojai patyrė "DNR mutacijas" - teigiama ieškinyje

Po "cheminės atakos" Ohajo gyventojai patyrė "DNR mutacijas"

Tikrinti faktai

Naujame ieškinyje teigiama, kad po traukinio nuvažiavimo nuo bėgių, kuris, jų teigimu, buvo "organizuota cheminė ataka", Ohajo gyventojai patiria rimtų sveikatos problemų, įskaitant "DNR mutacijas".

Praėjusią naktį "Norfolk Southern" pareigūnai netikėtai išėjo iš susitikimo su susirūpinusiais Rytų Palestinos (Ohajo valstija) gyventojais, kurie ieškojo atsakymų dėl neįprasto incidento.

Summit.news pranešimai: "Norfolk Southern" pradžia nėra sėkminga. Daugėja pranešimų, kad po nuvažiavimo nuo bėgių ir kontroliuojamo nuodingos cheminės medžiagos vinilchlorido deginimo gyventojai patiria trumpalaikį poveikį sveikatai. Vietos žiniasklaidos priemonės "Pittsburgh Post-Gazette" duomenimis, gyventojai net iš Pitsburgo teiraujasi apie galimą poveikį sveikatai.

Prisiminkite šį modelį, kuriuo dalijomės vakar.

O štai dar vienas modelis.

Ir dar, yra ilgalaikis vinilchlorido poveikio sveikatai poveikis, pavyzdžiui, padidėjusi rizika susirgti retos formos kepenų vėžiu (kepenų angiosarkoma), kepenų vėžiu (hepatoceluline karcinoma), smegenų ir plaučių vėžiu, limfoma ir leukemija.

Čia pateikiame visą Shaw laišką Rytų Palestinos gyventojams.

Po "cheminės atakos" Ohajo gyventojai patyrė "DNR mutacijas"

Praėjus beveik dviem savaitėms po traukinio nuriedėjimo, "Norfolk Southern" vis dar nepateikė visos informacijos apie tai, ką vežė traukinio vagonai, nurodė "New York Daily News". 

Praėjusį vakarą vykusiame posėdyje Rytų Palestinos gyventoja Kathy Dyke klausė vietos pareigūnų ir federalinių agentūrų narių: 

"Kodėl jie tyli?"

"Jie čia nepalaiko, jie čia neatsakinėja į klausimus. Tris dienas net nežinojome, kas yra traukinyje".

"Turiu tris anūkus, - tęsė ji. "Ar jie čia užaugs po penkerių metų ir sirgs vėžiu? Taigi visi šie veiksniai veikia mano mintis".

Kita moteris suabejojo:

"Jei ore ir vandenyje nieko nėra, kodėl žmonės vis dar serga?"

Vienas vyras sušuko:

"Visas miestas užkrėstas!"

Net žurnalistai, nušviečiantys geležinkelio bėgių nuvažiavimą, susirgo nuo dūmų. 

Ketvirtadienį demokratų senatorius Šerodas Braunas (Sherrod Brown) parašė laišką gubernatoriui Maikui DeVainui (Mike DeWine), kad Rytų Palestinoje būtų paskelbta nelaimė. 

"Tai beprecedentė situacija.

"Šimtai šeimų buvo priverstos palikti savo namus ir dabar pagrįstai nerimauja dėl galimo ilgalaikio pavojaus sveikatai, susijusio su išsiskyrusių nuodingų cheminių medžiagų poveikiu." Brownas teigė, kad DeWine'as turėtų paskelbti nelaimę, kad "užtikrintų, jog bendruomenė turėtų visus reikalingus išteklius".

Tuo tarpu "Norfolk Southern" užgriuvo bylinėjimosi banga. Naujausiame ieškinyje teigiama, kad geležinkelių bendrovės ir vietos bei valstijos valdžios institucijų pastangos sudeginti pavojingas chemines medžiagas pablogino padėtį, ir reikalaujama atlyginti moralinę žalą bei vykdyti medicininę stebėseną.

"Nesu tikras, ar "Norfolk Southern" galėjo sugalvoti prastesnį šios nelaimės sprendimo planą.

"Vinilchlorido veikiami gyventojai jau gali patirti DNR mutacijas, kurios gali išlikti ilgus metus ar net dešimtmečius, kol pasireikš siaubingais ir mirtinais vėžiniais susirgimais. Ieškinyje teigiama, kad "Norfolk Southern" pablogino padėtį, nes iš esmės apipylė miestą cheminėmis medžiagomis, nes daugiausia dėmesio skyrė traukinių eismo atkūrimui ir savo akcininkų apsaugai", - teigė advokatas Džonas Morganas, kurį citavo vietos žiniasklaida WFMJ

"Šiuo metu mažiausiai penkis grupinius ieškinius dėl aplaidumo yra pateikę gyventojai ir įmonių savininkai, kurie nukentėjo nuo liepsnojančio cheminių medžiagų traukinio nuvažiavimo", - teigė "The Independent". 

Viršuje esanti nuotrauka turėjo atsidurti ant visų didžiųjų šalies laikraščių viršelių, tačiau taip neatsitiko. Įdomu, kodėl? 

... ir štai kas. 

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau