Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 25

Pasirinktas trikampis atskleis jūsų asmenybę!

Psichologiniai testai gali parodyti, ar žmogus yra atsparus pokyčiams, pagal tai, kokią geometrinę formą pasirenka. Aiškinama, kad taip gali būti dėlto, kad tokie dalykai kaip stabilumas ir pokyčiai kelia asociacijų su geometrinėmis formomis, todėl mes esame linkę pasirinkti formas, kurios atitinka mūsų asmenybę. Norint atlikti testą, viskas, ko reikia – tai daug negalvojant išsirinkti vieną trikampį iš penkių. Pasirinkimas padės šiek tiek labiau pažinti save.

Testas: pasirinkite trikampį ir pasakysime, kas jūs esate!

Visų pirma išsirinkite 1 iš 5 trikampių:

asmenybė, asmenybės testas, testas

Dabar skaitykite rezultatus!

Rezultatai:

1: šio tipo asmenys yra orientuoti į tikslų galvojimą ir siekimą, yra ryžtingi ir atkaklūs. Geriausia asmeninė savybė yra pasišventimas tikslui. Kiti žmonės apie jus atsiliepia kaip apie per didelį perfekcionistą, mėgėją laikytis taisyklių, bet jūs pats žinote, kad geriausias būdas, ką nors daryti, tai daryti tinkamai nuo pačios pradžios. Žmonės žino, kad jumis galima pasitikėti, nes jūs tikrai nieko nenuvilsite. Štai kodėl šį trikampį pasirinkę asmenys dažnai būna labai sėkmingi.

2: jūs esate labai nuoširdus ir nebijote to parodyti. Jūs niekada neapsimetinėjate, esantys geresni. Tiesa ir teisingumas jums yra didžiausia vertybė, todėl jūs visada stengiatės būti kuo įmanoma labiau sąžiningas. Į gyvenimą žvelgiate tiesiai ir nuoširdžiai, turite pozityvų požiūrį į daugelį dalykų. Štai kodėl žmonės dažnai klausia jūsų patarimo, nuomonės. Jūs turite teisingo, nuoširdaus ir paslaugaus žmogaus reputaciją.

3: jūs vadovaujatės gyvenime racionaliu ir logišku mąstymu, esate labai intelektualus. Kiekvieną sprendimą strateguojate ir visada viską detaliai suplanuojate. Esate metodiški ir pasitikite savo įgūdžiais bei gabumais. Draugai kartais mėgsta pajuokauti, sakydami, kad atrodote kaip moksliukas(-ė), bet taip pat jie žino, kad esate ir labai rūpestingas, mylintis ir visada pasiruošęs duoti geriausią, išmintingiausią patarimą.

4: viską, ką darote, darote aistringai ir su užsidegimu. Sugalvoję tikslą skiriate jam visas savo jėgas ir laiką, atiduodate visą save. Šio tipo asmenys pasitiki savimi, žino, ko yra verti. Jie neleidžia niekam įsiterpti tarp jų ir kaip nors kliudyti, pasiekti trokštamą tikslą. Kai kurie žmonės gali tvirtinti, kad jūs esate per daug įsitempęs, bet pasitenkinimo jausmas, užplūstantis gerai atlikus darbą ir pasiekus tikslą, yra neįkainojamas, todėl, ar verta kreipti dėmesį į tokius aplinkinių žodžius? Jie vis tiek greičiausiai jums pavydi.

5: jūs esate žmonių asmuo, t. y. jums labai patinka būti tarp žmonių, su jais bendrauti, jūs esate ekstravertas. Jūs galite pradėti pokalbį su bet kuo ir dėmesingai klausytis, ką jis nori ir turi pasakyti. Jūsų šeima ir draugai jums yra pačios didžiausios ir brangiausios likimo dovanos, todėl stengiatės juos branginti kiekvieną dieną. Kadangi jūs esate geras klausytojas, jie nedvejodami kreipiasi į jus, kai nori būti išklausyti ir išgirsti.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau