Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 25

Patvirtinta: Antroji Koronaviruso Auka Lietuvoje

Koronaviruso (COVID-19) infekcija Lietuvoje nusinešė dar vieną gyvybę. Antradienį vakare šią žinią patvirtino Vilniaus Santaros klinikų, kur ir buvo gydoma pacientė, atstovai. Jie informavo, kad mirė 90 metų moteris iš Ukmergės.

Nurodoma, kad moteris priklausė rizikos grupei.

Pranešama, kad pacientė kovo 16 dieną buvo išrašyta iš Ukmergės ligoninės. Dėl karščiavimo, bendro silpnumo kovo 23 dieną ji buvo atvežta į Santaros klinikas. Atlikus tyrimus jai nustatytas koronavirusas, ji gydyta intensyvios terapijos skyriuje.

Tai jau antroji koronaviruso auka Lietuvoje. Pirmasis koronavirusu COVID-19 užsikrėtęs žmogus šalyje mirė praėjusį penktadienį Ukmergės ligoninėje, kur galėjo ir užsikrėsti infekcija.

Ji buvo gydyta šio miesto ligoninėje.  Šiai ukmergiškei koronavirusas buvo nustatytas jau po mirties, atlikus autopsiją. 83-ejų pacientė iš Ukmergės ligoninės po gydymo į namus buvo išleista kovo 19 dieną.

Tačiau namuose ji pradėjo dusti ir kovo 20-osios ryte vėl atvežta į priėmimo skyrių, kur ir mirė. Įtariama, kad koronavirusu moteris galėjo užsikrėsti nuo ligoninėje dirbusios medikės, tačiau ji pateikė visai kitokią įvykio versiją.

Koronavirusine infekcija Ukmergėje iš pradžių užsikrėtė viena Ukmergės ligoninės medikė, kuri, kaip pranešta, niekur nebuvo išvykusi iš Lietuvos ir neturėjo jokio kontakto su užsieniečiais.

Jai infekcija patvirtinta praėjusį ketvirtadienį. Vėliau, po 83 m. amžiaus pacientės mirties, pranešta ir apie daugiau užsikrėtusių medikų. Ukmergės meras Rolandas Janickas antradienį pranešė, kad koronavirusu šiuo metu serga 8 žmonės, trys iš jų dirba Ukmergės ligoninėje – du gydytojai ir viena medicinos personalo darbuotoja.

Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis dar anksčiau žurnalistams pripažino, kad Ukmergė gali tapti Lietuvos koronaviruso židiniu.

Lietuvoje iš viso iki antradienio vakaro yra patvirtinti 209 koronaviruso atvejai. Moteris, kuriai pirmai vasario pabaigoje buvo diagnozuota infekcija, yra pasveikusi.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 18:06 Pas Didžiosios Britanijos Karaliene Aptiktas COVID-19

Karalienė Elžbieta II gavo teigiamą rezultatą COVID-19. Šią šokiruojančią naujieną Bekingemo rūmai patvirtino praėjus kelioms minutėms po to, kai ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) paskelbė turįs teigiamą koronaviruso rezultatą

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 14:44 Seksas Ir Koronavirusas: Ar Tai Nepavojinga?
Daugybėje šalių įvestas karantinas, milijonai žmonių yra priversti užsidaryti namie, todėl nenuostabu, kad tiek poros, tiek vieniši žmonės svarsto, ką koronavirusas reiškia jų lytiniam gyvenimui, rašoma theguardian.com. Turėdami tai omenyje, trijų skirtingų ekspertų paklausėme penkių pačių aktualiau...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija.

...

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau