Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 9

Ar Pažadėta Ateitis Atėjo?

Po daugybės keistų įvykių, prasidėjusių sprogimu Beirute 2020 m. rugpjūčio 4 d., aplink pasaulį pasklido estafetinis bėgimas, pasiekęs kelią net Maskvą:

Vasarą dega daug ir visur, tačiau rugpjūčio 6 d., reikšmingiausias gaisras buvo Briuselyje esančiame Pasaulio prekybos centro pastate, ant kurio, gaisro metu buvo pakabintas plakatas, kuriame rašoma: Ateitis jau čia!

Konspirologija, mistika, technogeninės katastrofos, katastrofos

Daugelis, vaizdo įrašo metu, pasidalino įvairiomis įžvalgomis, teikdami, ateitis netrukus pasirodys. Ir jie buvo teisūs, ar tai sutapimas ar ne, bet prasidėjo gaisrų lavina: 2020 m. rugpjūčio 8 d., ateitis prasidėjo.

Jungtiniai Arabų Emyratai, Abu-Dabis:

Volgogradas:

Jakutija:

Libanas:

Didžioji Britanija, Niuhavenas – šalia uosto komplekso dega pramoninis objektas:

Kinija, miestas Dzindziangas, dega gamykla:

Ispanija – sudužo lėktuvas, kuris kovojo su miško gaisru:

Kongas:

Indija – dega chemijos gamykla:

Apskritai, tai yra šiek tiek per daug gaisų vienai dienai, be to, atkreipiame dėmesį – žiūrėjome tik rimtus, didelių pastatų ar pramonių objektų gaisrus. Iki šiol, laimei, grandiozinių katastrofų, susijusių su ugnimi, dar neįvyko, tačiau Amerikoje dar tik prasidėjo ir dar galimai laukia ten…

Kokia tokio gaisrų padidėjimo priežastis, sunku vienareikšmiškai pasakyti. Viena vertus, jis kažkaip labai panašus į kažkokį globalų ritualą, kitą vertus, gana sunku įsivaizduoti 3-iojo laipsnio jauną iliuminatą, kuris mėto fakelus ant stogų Abu Dabyje ar užsiima sabotažu kokiame Volgograde.

Bet, to, tai ir iliuminatams, per smulkus darbelis. Jei karinė kokia bazė Kinijoje būtų susprogdinta, tada taip, net neabejojama, kad tai būtų slaptųjų kultistų rankų darbas, tačiau, kol kas katastrofos nėra epinės – dažniausiai vidutinio masto. 

Todėl, galime manyti, tai tik gaisrų atsitiktinumas, mistika kokia, sutapimai, ar įspėjamieji ženklai pasauliui apie ką nors rimtesnio. O ką manote jūs?

Atsakymo į šį klausimą, mes dar nežinome, todėl stebėkime, kas vyksta pasaulyje toliau…

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau