Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 27

"Pfizer" direktorius fiziškai užpuolė Jamesą O'Keefe'ą ir "Veritas" darbuotojus

Jordonas Trishtonas Walkeris (Jordon Trishton Walker), "Pfizer" mokslinių tyrimų ir plėtros direktorius, ketvirtadienį fiziškai smurtavo prieš Jamesą O'Keefe'ą ir "Veritas" darbuotojus.

Džeimsas O'Kifas (James O’Keefe) restorane susidūrė su Volkeriu ir parodė jam slaptus įrašus apie "Pfizer" planus galimai mutuoti "Covid" virusą.

"Pfizer" direktorius fiziškai užpuolė Jamesą O'Keefe'ą ir "Veritas" darbuotojus, sunaikino "iPad", kuriame buvo rodomi slapti įrašai apie "mutuojantį" Covid virusą - Niujorko policija reaguoja (VIDEO)

"Tu pasidarei!" Prieš sunaikindamas "iPad", kuriame buvo parodyti slapti PV įrašai apie "Covid" viruso "mutavimą", Walkeris šaukė.

Trečiadienio vakarą "Project Veritas" paskelbė sprogstamąjį vaizdo įrašą, kuriame "Pfizer" mokslinių tyrimų ir plėtros, strateginių operacijų direktorius Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker) prisipažįsta, kad farmacijos milžinė tiria galimybę "mutuoti" Covid-19 virusą "kryptingos evoliucijos" būdu, kad bendrovė ir toliau galėtų pelnytis iš vakcinų.

"Vienas iš dalykų, kuriuos mes tyrinėjame, yra toks: kodėl mums patiems jos [COVID] nesumutavus, kad galėtume sukurti - prevenciškai sukurti naujas vakcinas, tiesa? Taigi, mes turime tai padaryti. Tačiau jei ketiname tai daryti, kyla rizika, kad, kaip galite įsivaizduoti, niekas nenori, kad farmacijos bendrovė mutuotų virusus", - slaptai "Project Veritas" žurnalistei sakė Walkeris.

"Niekam nesakykite. Pažadėkite, kad niekam nesakysite. Jis [eksperimentas] vyktų taip, kad virusą įdėtume į beždžiones ir paeiliui priverstume jas nuolat užkrėsti viena kitą, o iš jų paimtume serijinius mėginius", - sakė jis slaptuose įrašuose.

"Aš esu tik žmogus, dirbantis įmonėje, kuri stengiasi tiesiogine prasme padėti visuomenei", - sakė Volkeris per konfrontaciją.

Volkeris tvirtino, kad jis tik "bandė padaryti įspūdį savo draugei".

Į užpuolimą sureagavo Niujorko policija.

VIDEO:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau